Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 3823 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Józef Białek – wydawca z opozycyjną przeszłościa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu urodzin Józefa Białka

 

Z Józkiem Białkiem znamy się od lat. W roku 2004 zaprosiłem Go, za rekomendacją nieżyjącego już prof. Józefa Wysockiego z Wrocławia,  na I Kongres Polski Suwerennej. Józek Białek w trakcie Kongresu wystąpił z autorską prelekcją, w której dał dowód, że swoją solidarnościową opozycyjność przekuł na realną działalność przedsiębiorcy, który ie tylko ma własną wizję patriotyzmu gospodarczego, ale także świadomy jest globalnych uwarunkowań polityczno-gospodarczych.
Józkowi Białkowi inicjatorzy Kongresu Polski Suwerennej, a także jego uczestnicy zawdzięczają również publikację materiałów pokongresowych.
W dniu urodzin Józefa Białka, jest dobra okazja, aby z Jego osobą a także wydawnictwem WEKTORY, którego jest właścicielem, zapoznać szersze grono Polaków. Ilość wydanych bardzo wartościowych książek, w większości przekładów najgłośniejszych zagranicznych prac z zakresu ekonomii, historii, polityki, religioznawstwa itd. ( co warto podkręślić nie tylko anglosaskiej literatury, ale także prac rosyjskich, chińskich, indyjskich, dalekowschodnich autorów) przyprawia o zawrót głowy. Składamy w imieniu stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej i partii Polska Patriotycza serdeczne życzenia urodzinowe, gratulując jednocześnie owocnej działalności na niewdzięczym polu budowy polskiej świadomości narodowej oraz wiedzy geopolityczej.
PZ

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • Wydał
    Między innymi cały cykl A. Suttona, za co wielkie podziękowania!!!!
    Wszystkiego najlepszego panie Józefie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930