Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
780 postów 3823 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

„SAYANIM” DZIAŁAJĄ W POLSCE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sayanim to fakt przemilczany, nieistniejący w mediach w ogóle

 

TYSIĄCE ŻYDOWSKICH AGENTÓW „SAYANIM” DZIAŁAJĄ W POLSCE, ROBIĄC NAM TU FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ
Jakieś pewnie 8 lat temu na łamach niemieckiej gazety Der Spiegel pojawił się duży artykuł na temat specyficznej, żydowskiej agentury „sayanim”, którą tworzą wszyscy żydzi diaspory, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Ludzie żyjący przez lata zwyczajnie w poszczególnych krajach, np. w Polsce, jako prawnicy, lekarze, politycy, urzędnicy, wykładowcy, żołnierze, policjanci, itd. nagle dostają zlecenie od Mossadu na uczestnictwo, albo wykonanie konkretnego zadania, wrogiego wobec państwa, w którym żyją lub jego poszczególnych obywateli i muszą je wykonać, chcą, czy nie chcą, choć przeważnie chcą, ponieważ w świadomości, albo w podświadomości każdego żyda tkwi głębokie, z gruntu fałszywe przekonanie o rzekomym wybraństwie oraz wyjątkowości żydostwa, co wraz z okupacją jest przenoszone do innych krajów, w USA na przykład znamy ten podły fenomen jako „American Exceptionalism”. Od jakiegoś czasu jest zaszczepiany Chińczykom, jako zwykły, chiński szowinizm, a od czasów Cromwella przeżarta jest nim Wielka Brytania, okupowana przez żydostwo, która do niedawna na skutek feerii grabieży kolonialnej realizowanej przez żydostwo od Wojen Opiumowych,  uważała się za imperium „nad którym nie zachodzi słońce”, a byle angielski pętak zarażony żydowską dżumą moralną czuł się upoważniony do występowania w roli reprezentanta rasy panów.
Sayanim to fakt przemilczany, nieistniejący w mediach w ogóle, na przestrzeni kilku dekad nie napotkaliśmy na rzetelny artykuł na ten temat poza wspomnianym Der Spiegel, sami też wielokrotnie o tym wspominaliśmy na łamach Nowych Aten.
Sayanim to nie jest jakaś organizacja ochotniczych służb specjalnych, nie tamtejsze ORMO, lecz system funkcjonowania zorganizowanego żydostwa, spośród którego wszyscy są szpiclami zobowiązanymi do udzielenia pomocy Mossdowi, jeśli ten uzna, że leży to w żydowskim interesie. Naturalnie najbardziej aktywni są wpływowi, żydowscy agenci zrzeszeni w żydowskiej masonerii B’nai B’rith, jak prof. Hartman, prof. Śpiewak i wielu innych, a także ci pracujący w mediach, polityce i wmontowani w służby specjalne w MSZ.
Jednak sayanimem musi być każdy żyd pod groźbą wykluczenia z diaspory oraz śmierci. O zjawisku mówi żyd, Jacob Cohen, pisarz i wykładowca, który był bardzo zaskoczony własnym odkryciem, gdyż żydzi nie zdają sobie z reguły sprawy z instytucji sayanimów i kogoś, kto o tym mówi, czy pisze gotowi są posądzać o antysemityzm, czymkolwiek jest. Dowiadują się przeważnie w momencie, kiedy Mossad zaplanował wykonanie jakiegoś zadania z wykorzystaniem jakiejś, konkretnej osoby pochodzenia żydowskiego.
Tym można tłumaczyć powodzenie fałszywej pandemii w Polsce oraz masowe uczestnictwo w tej zbrodni żydostwa, którego wg poprzedniego spisu powszechnego było w Polsce ok. 2 milionów osób, także lekarzy, decydentów, dziennikarzy, polityków, urzędników. Działanie żydowskiej agentury jest wyjątkowo perfidne i niemoże być inne – jaki pan, taki kram, a najkrótszą charakteryzacją tej bandy złoczyńców jest słynne motto Mossadu: „Poprzez oszustwo i podstęp będziesz prowadził wojnę”.
Jeśłi ktoś uważa, że to niemożliwe, ponieważ doniesienia o szczepieniach w Izraelu mówią także o ofiarach, to powinien dokładnie wczytać się w izraelską narrację stręczącą nam covidowy totalitaryzm, przeczytać motto Mossadu oraz zapoznać się zdefinicją słowa „hucpa”, a także  przeczytać słowa Kajfasza z Pisma Świętego, które dały początek działaniom Judenratów i żydowskiej policji w gettach, mówiące, iż lepiej poświęcić mniejszość, dla dobra większości.
Osobną kwestią jest otwarta żydowska agentura rezydująca w Polsce, opłacana z polskich podatków, która wg polskiego patrioty pochodzenia syryjskiego p. dra Nabila al Maladi, występującego niegdyś w polskim Sejmie w tej sprawie, liczy 40 tysięcy osób. Wystąpienie p. dra Nabila jest dostępne pod tym linkiem.
Przykłady żydowskich szpicli w Polsce. W tle reklamówka „From The Depth”, w tłumaczeniu: „z piekła „.
Żydzi jako zorganizowana grupa przestępcza szpicli to nie nowość, mamy tego świadectwo np. w Piśmie Świętym, w Ewangelii św. Jana, w akapicie dotyczącym rozkazu Sanhedrynu wydanego wszystkim żydom, aby zakapowali Jezusa Chrystusa, jeśli tylko dowiedzą się, gdzie przebywa, aby ówczene żydowskie NKWD podległe Sanhedrynowi mogło Go aresztować, co się zresztą stało.  Jak pamiętamy, żydzi wydali na Chrystusa wyrok śmierci na długo, zanim Go pojmali i ciągali od Annasza, do Kajfasza, po czym zamordowali Go na krzyżu. To nie Piłat skazał Chrystusa, a żydzi. Piłat umył wówczas ręce.
„Arcykapłani zaś i faryzeusze wydali rozkaz, aby każdy, kto się dowie o nim, gdzie przebywa, doniósł, ażeby go mogli pojmać.” Jan 11:57
Pisał o tym również Adam Mickiewicz w Panu Tadeuszu, wspominając o Jankielu, który miał informacje z pierwszej ręki o działaniach wojsk Napoleona. Pisał także w wierszu Nocleg, wspominając o wieszaniu szpiegów:
[…]
W górę szpiegi! Cesarskie to sługi:
Jeden, Prusak, z nogami długiemi
W białych wisi pończochach; a drugi
Żyd, pejsami zamiata po ziemi.

KOMENTARZE

 • 5*
  To zdjęcie w tekście powoduje u mnie zjeżenie "sierści", gęsią skórkę, i wydzielanie adrenaliny jak w obliczu śmiertelnego zagrożenia.

  Ta grupa na tym zdjęciu ma aurę bandy psychopatycznych kryminalistów. Szczególnie ten w środku i "osławiony" Jojle Daniels.

  Mam wrażenie, że patrzę na morderców, którzy na pół godziny przed zrobieniem zdjęcia własnoręcznie, bez najmniejszych skrupułów, wręcz jedynie dla psychicznie popapranej przyjemności, zakatowali na śmierć przynajmniej 10 osób.

  I odnoszę wrażenie, graniczące z pewnością, że ta właśnie dwójka dosłownie nosi krew (i to tysiące litrów krwi) na swych parchatych łapach.

  Taką mają Złą aurę!
 • ...
  Zresztą, ten jeden ze wspomnianych przeze mnie wyżej, trzymający "obrazek" ma zwyrodnieniową narośl na kościach dłoni na wysokości środkowego palca.
  Takie zmiany kostne (zwyrodnienia) pojawiają się u kogoś, kto regularnie uderza zaciśniętą pięścią w "coś"...
  Niektórzy chorzy psychicznie walą pięściami w ściany i właśnie takie narośla im się robią.
  Wątpię, by ten żyd, bił ścianę... Bo nawet w Ścianę Płaczu, to prędzej by łbem bił, a nie piąchą...

  Coś czuję, że on regularnie używa pięści, ale wcale nie do ugniatania ciasta na macę, ani nie wali w cegły.
 • ------ oni przejmowali Polskę , a my w tym czasie ??
  ------- na PIELGRZYMKACH , błoniach krakowskich ,w skowycie zachwytu nad świętym JP2 , toczyliśmy batalie nad aborcją itp, itd, tak nas rozegrali !
  https://www.youtube.com/watch?v=bL25_K5uToI
 • Polska bez Żydów
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2018/02/27908443_1003489086458847_2307262835087930421_o-770x470.jpg

  Fundacja Pojednanie organizuje „Marsz dla Izraela”, który odbędzie się we Wrocławiu 6 maja br. „W tym roku świętujemy 70 rocznicę istnienia współczesnego Izraela (…) Jesteśmy gotowi wykorzystać daną nam przez Boga i historię szansę, aby tragiczną historię antysemityzmu zamienić na historię życia i przyjaźni. Nasz majowy Marsz będzie znakomitą okazją do świętowania z narodem żydowskim, okazaniem mu naszej solidarności, jak również sprzeciwem wobec wszelkich form współczesnego antysemityzmu” – piszą organizatorzy na swoim portalu. – za: http://www.wieczernik.pl/deklaracja-uczestnikow-marszu-zycia-ku-pojednaniu
  _______________________

  Polska bez Żydów - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/142495,polska-bez-zydow
 • @Autor
  Przyznam się, że po raz pierwszy słyszę o czymś takim jak "Sayanim", ale problem nie jest mi obcy. Podobne modus operandi związane jest z czymś, co nazywa się "Hasbara", ale w tym drugim przypadku nie było mowy o naciskach Mossadu, a działaniach wypływających bardziej z potrzeby żydowskiego serca.

  A może jedno i drugie to jest komplet, czyli dwie strony tego samego medalu? Jedna jest związana z działaniami pod przymusem, a druga bardziej dobrowolna, ale obie w gruncie rzeczy prowadzą do tego samego celu.
 • 5* należy przypominać
  Na studiach miałem kolegę. Z bogatego domu jedynak, inteligentny. Oboje mieliśmy stypendia naukowe. Zdrową rywalizację w szkole, jak i po, wygrywałem, co bardzo go irytowało. Po studiach nasze drogi rozeszły się. Ja wylądowałem na stażu kierowniczym w korporacji, a on od razu został kierownikiem w innej korporacji. Po latach nasze drogi zeszły się ponownie, oboje zamieszkaliśmy na jednej ulicy. Zawsze lubiliśmy swoje towarzystwo, więc naturalnie zaczęliśmy spotykać się na piwko i gadkę. Z jego opowieści wywnioskowałem kim jest, aż w końcu wprost powiedziałem, że wiem, że jest żydem. W pierwszym momencie zaprzeczył, ale potem przyznał się. Oboje rodziców miał żydowskiego pochodzenia. Najważniejsza jednak w rodzinie była jego babcia, która miała bezpośredni kontakt z rabinem i to przez niego załatwiła posadę wnuczkowi. Pracował wtedy na stanowisku kierowniczym nie związanym z jego wykształceniem, ale pensja pięcio cyfrowa w państwowej spółce energetycznej, do której na szeregowe stanowisko nie zostałem nawet zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną :( Od spotkania do spotkania delikatnie wypytywałem, bo okazja niesamowita pić wódkę z żydem i móc poszerzać wiedzę na temat równoległego życia w Polsce. Tak, to jest równoległy świat, gdzie liczy się tylko przynależność plemienna. Pamiętam jak dzisiaj: zadałem mu pytanie o Sayanim. Jego reakcja była niesamowita. Natychmiast wytrzeźwiał i zaczął atakować mnie skąd takie rzeczy wiem, że to nieprawda itp. Odpuściłem temat i do niego nie wracałem. Interesowałem się tematem i tak jak teraz nie ma wpisu w polskiej wikipedii, a wpis w anglojęzycznej mówił jasno, że sajanim nie musi być żydem. Zaliczam do tego męża Esterki Kornhauser.
  Do pilnowania polskich sajanim został oddelegowany sierżant Daniels.

  Ludzie zabiegani w kołowrocie życia nie mają pojęcia, że istnieje równoległe życie w Polsce prowadzone przez jednostki pasożydujące na Polakach.
 • ------ co nie co , można wyszukać , dowiedzieć się .
  https://duckduckgo.com/?q=grafika+dla+%C5%BCydzi&t=ffab&atb=v258-1&iar=images&iax=images&ia=images&iai=https%3A%2F%2Fhistmag.org%2Fgrafika%2Farticles9%2Fgeszefty%2Fgeszeft2.jpg&pn=2
 • @ninanonimowa 21:50:33
  ------- ad vocem mojego powyżej komentarza , z boku podana jest liczba żydów żyjąca w różnych państwach, mała to w sumie liczba, jednak mam od lat przekonanie wynikające z różnych czytanych zródeł, że żydów na świecie może być spokojnie, MILIARD.
  Celowo nie ujawniają się aby zmylić świat , są na najważniejszych stanowiskach, w każdym państwie. INWAZJA na ŚWIAT właśnie dokonuje się , a jest możliwa dlatego , że jest w rzeczywistości jest ich tyle ile mrówek w mrowisku -NIE JEDNYM.
 • @ninanonimowa 22:14:36
  " żydów na świecie może być spokojnie, MILIARD."

  A może ich jest ponad 7 miliardów, tylko się maskują? ;)

  Jewrieje, wsje Jewrieje:

  https://www.youtube.com/watch?v=n8Sv0JaWmZs
 • @ninanonimowa 22:14:36
  z tym miliardem poleciałaś.. ale gdzieś czytałem, że miliard ma się w miarę dobrze na Świecie, a pozostali mają przejeb.ne. Jakby zaliczyć pracowników żydowskich korporacji do sajanim, to byś ten miliard uzbierała :)
 • @Rzeczpospolita 17:42:41
  Przy okazji z tego zapodanego źródła przez Darka Kosiura tj. ” Wieczernika…” można przytoczyć znamienny artykuł pokazujący ” maesterię ” żydowskiego sposobu zwalczania swoich przeciwników pod hasłem antysemityzmu i anstysyjonizmu:

  ” Dzisiejszy antysemityzm

  Wiadomość, jaką Bóg przez proroka przekazuje wszystkim narodom, jest taka, że zarówno zamysł jak i urzeczywistnienie powrotu ludu Izraela do ich ziemi jest Jego autorstwa. Ruch syjonistyczny to tylko narzędzie w Bożym ręku, o ile działa on w zgodzie z Jego planem. Antysyjonista, który sprzeciwia się powrotowi Żydów i ich obecności na Bliskim Wschodzie, jest więc nie tylko przeciwnikiem syjonizmu, ale też i siły sprawczej powrotu Izraela do jego ziemi – Boga Wszechmogącego we własnej Osobie. Jako chrześcijanie powinniśmy umieć przewidzieć, która ze stron w tej konfrontacji ulegnie.

  Bliższa analiza samego sloganu „nie antysemici a antysyjoniści”, którą proponuje się jako właściwą postawę chrześcijańską, pokazuje jego hipokryzję. Ostateczny cel antysemityzmu, niezależnie od strategii wynikającej z danej sytuacji, jest zawsze ten sam – zniszczyć Żydów. Antysemityzm koncentruje swoje najcięższe ataki na tym, co żydowskiemu sercu najdroższe. O ile w latach 30-tych i 40-tych antysemici próbowali pozbyć się Żydów z Europy, obecnie próbują zniszczyć to, co jest centralnym ośrodkiem ich współczesnego życia, tj. państwo żydowskie na terenie Bliskiego Wschodu. Antysyjonizm jest więc tym samym starym, nienawistnym antysemityzmem ukrytym pod nowym płaszczykiem, skrojonym na miarę potrzeb obecnej chwili.

  Jeśli zbadamy genezę sloganu „nie antysemici a antysyjoniści”, zauważymy, że powstał w kręgach, które namalowały światowej opinii publicznej na miejscu obecnego Izraela obraz tzw. świeckiego i demokratycznego państwa palestyńskiego, utrzymując, że niektórzy Żydzi mogliby żyć tam razem z Arabami w pokoju, podobnie jak na Bliskim Wschodzie Żydzi i Arabowie przez wieki żyli ze sobą w pokoju. Jeśli skonfrontujemy ten obraz z realiami zobaczymy, że wśród państw arabskich otaczających Izrael nie ma ani jednego demokratycznego państwa – Izrael jest jedyną demokracją na całym obszarze Bliskiego Wschodu. Widzimy też, że pod władzą arabską żydowskie mniejszości były stale uciskane i prześladowane przez rządzącą większość arabską z powodów religijnych i rasowych. Tyle, jeśli chodzi o demokrację i pokój. Próba oddzielenia antysyjonizmu od antysemityzmu i przekonywanie opinii światowej, że antysyjonizm nadaje się do przyjęcia, jest w świetle faktów kompletnym fałszem i nieuczciwością. Nie dajmy się nabrać na ten chwyt.

  Stwierdziliśmy więc na podstawie Biblii, że Ziemia Obiecana należy do Izraela, a powrót Żydów do domu pozostaje w zgodzie z jej proroctwami.”

  Fragment z ” CZYJA ZIEMIA

  czyli

  CZY CHRZEŚCIJANIE MOGĄ POZWOLIĆ SOBIE NA NEUTRALNOŚĆ I NIEZAANGAŻOWANIE?

  Artykuł zaczerpnięty z biuletynu informacyjno-modlitewnego „Nasz Starszy Brat” Nr 1/2013

  za: http://www.wieczernik.pl/czyja-ziemia#more-3821
 • WPS
  https://wiadomosci.wp.pl/mossad-wszechmogacy-choc-omylny-6036225561937025a

  https://plwiki.pl/Leksykon/Szin_Bet

  http://www.xn--meb.pisz.pl/Mosad
 • @Pedant 22:30:55
  7 mld to oczywiście przesada, ale czujność @Pedanta ma charakter "niemal służbowy" ? Miałem kiedyś zarchiwizowany znakomity artyku analizyjący prawdopodobna, realną liczbę światowej populacji żydowskiej i jak dobrze pamiętam była ona szacowana na ponad 100 mln, czym Żydzi nie bardzo lubią się chwalic żeby nie wzbudzać czujnosci goi, a także aby nie osłabiac mitologii narodu wiecznie prześladowanego, eksterminowanego i nielicznego. Choc prawdą jest, że wypędzanego głównie z powodów nienawiści lub konkurencji ekonomicznej, często także wskutek własnych, żydowskich prowokacji.

  Żydzi są pragmatykami, co wyraża się z jednej strony w kultywowaniu solidarności etniczno-religijnej, z drugiej zaś stron wdążeni do elitaryzmu. Na przykład na przełomie XVII i XVIII wieku kiedy najbogatsze rodziny żydowskie przenosiły się do Anglii ( głównie z Niderlandów, czyli XVI-XVII wiecznej "ziemi obiecanej"), to lobby żydowskie w Londynie zwalczało jak mogło przenikanie do Anglii nie tylko biednych ( tych po prostu nie wpuszczano), ale i nie dostatecznie bogatych współbraci, którzy stwarzali niepotrzebną konkurencję, a poza tym zbyt " zydowską tożsamością"( w tym także antropologiczną) przeszkadzali najbogatszym żydowskim klanom wnikać i ' asysmilować" się z Anglikami ( najchętniej dążono do zawierania związków małżeńskich z angielską arystokracją, choć na pierszym planie były wewnątrzżydowskie związki najbogatszych klanów zydowskich).
 • @stanislav 00:49:33
  "7 mld to oczywiście przesada, ale czujność @Pedanta ma charakter "niemal służbowy" ?"

  Wypraszam sobie. Wyrażam SWOJE poglądy i nikt mi za to nie płaci.

  Tak chyba jak Pan?

  Tak czy inaczej, ten miliard mnie ubawił, więc dałem link do piosenki.

  Co do opisu Żydów jako grupy wspinającej się w górę, to chyba prawie każda tak robi, tyle że z mniejszym lub większym sukcesem. Ta co tak nie robi, siedzi w zapadłej wiosce albo chowa się w dżungli.
 • Artykuł ciekawy
  Tylko skąd " w/g ostatniego spisu...2 mln. ???)
  W/g ostatniego spisu przynalezność do Żydów zadeklarowało w Polsce 2.000 (dwa tysiące). Zaniżenie spowodowane wstydem lub cwaniactwem?-nie wiem , ale tak zadeklarowało tylko 2tys.
 • @witas 10:33:09
  "W/g ostatniego spisu przynalezność do Żydów zadeklarowało w Polsce 2.000 (dwa tysiące). Zaniżenie spowodowane wstydem lub cwaniactwem?-nie wiem , ale tak zadeklarowało tylko 2tys."

  Podobnie jest z Niemcami. Znam kilku i każdy deklaruje się jako Polak, chociaż prywatnie przyznają się do niemieckości. Dwóch z nich są polskimi ultra-patriotami.

  Najwyraźniej w Polsce nie opłaca się być postrzeganym jako członek mniejszości. Tylko protestanci się nie boją.
 • @witas 10:33:09
  Gdzieś mnie się obiło o uszy a bardziej o oczy, że wszelkie dane o Polakach np. ze sPISów POwszechnych, lądują na żydoserwerach w żydolandii !!!
 • @wk..ny 21:23:54
  Problem jest duuuużo większy.
  Polska została wrogo przejęta. Wróg , zamiast pobierać kontrybucje jak dawny porządny okupant- namnożył synekur. Spółki skarbu państwa, kierownicze stanowiska w administracji , polityka, media, "celebryctwo" kluczowe-decyzyjne posady w szkolnictwie wyzszym, sądownictwo (mowi się o nich"narodowość prawnicza")-to system pasożytniczy. I wbrew temu co pisze tu któryś z komentatorów dla narodu ma znaczenie kogo rekrutuje się do elity. Oni nie tylko pasożytują. Oni zieją do nas rasistowską nienawiścią.
  Czego doswiadczamy coraz częściej. Jeżeli nie będzie kolejnego cudu , to czeka nas los Ukrainy.
 • @Pedant 08:20:36
  "Wypraszam sobie. Wyrażam SWOJE poglądy i nikt mi za to nie płaci."-

  - a jak pan sobie to wyobrażasz, że rabin będzie ci za coś płacił, jest dokładnie na odwrót. I my o tym wiemy.
 • @Pedant 08:20:36
  No niezupełnie, "prawie każdy tak robi"..., a kto tak nie robi..."siedzi w zapadłej wiosce albo chowa się w dżungli". Wiele żydowskich klanów rodzinnych ( np. Rothschildowie, ale nie tylko) w obawie o utratę kontroli rodzinnej nad pokoleniowo przekazywanymi aktywami, akceptowałao związki rodzinne, niejednokrotnie w obrębie bardzo bliskiego "dziedziczenia" ( związki z kuzynem, czy z siostrą stryjeczą nie były rzadkością). To zapewne może być jednym z powodów skutków fizycznych i psychicznych takich związków. Tą drogą właśnie te rodziny zmierzają do dżunglii ( w której takie koligacje też prowadziły do degeneracji zamkniętych grup etnicznych)
 • @stanislav 20:08:00
  "To zapewne może być jednym z powodów skutków fizycznych i psychicznych takich związków. Tą drogą właśnie te rodziny zmierzają do dżunglii ( w której takie koligacje też prowadziły do degeneracji zamkniętych grup etnicznych)"

  To też prawda. Podobnie bywa z arystokracją, gdzie chów wsobny powoduje choroby. Chyba najgorzej było w Egipcie, gdzie rody faraonów miały prawo naruszać tabu kazirodztwa.
 • Może się narażę.
  Ale mogę tylko napisać o tym że pozazdrościć.
  Sayanim.
  A czemu nie Polanim.
  Jeśli można coś takiego zorganizować, czy inne nacje nie mają podobnych agentur...
  Od razu myślimy o Niemcach, Chińczykach, Włochach.
  I o organizacjach mafijnych z profilem narodowościowym.
  Dlaczego coś takiego nie może istnieć wśród polskiej diaspory.
  Lojalność wobec kraju przodków.
  Przynajmniej wewnątrz elitarnych grup społecznych.
  Lojalność aż do śmierci.
 • @brian 20:17:38
  "Dlaczego coś takiego nie może istnieć wśród polskiej diaspory.
  Lojalność wobec kraju przodków."

  Bo ta diaspora nie jest solidarna, i zajmuje się głównie wzajemnym podgryzaniem. Są jednak wyjątki.
 • @Pedant 20:21:43
  Niestety wiem.
  Przydało by się jak najwięcej owych wyjątków.
  Jest jeszcze jeden aspekt.
  Rola żydowskiej mafii, nieczęsto opisywanej w filmach.
  Raczej są to pojedyńczy mafiozi z czasów prohibicji, czasem o polsko brzmiących nazwiskach.
  W tle Chicago, podwykonawcy, dostawcy, organizatorzy prania pieniędzy.
  Ale dziś zrobienie obrazu o samej żydowskiej mafii byłoby pewno szarganiem świętości.
  Czy wymyślili cokolwiek nowego. Chyba nie.
  Mogę się tylko domyślać że rozrzucona po świecie gigantyczna chińska diaspora ma potencjał nie gorszy niż opisany w notce.
 • @brian 20:34:32
  "Ale dziś zrobienie obrazu o samej żydowskiej mafii byłoby pewno szarganiem świętości"

  W "Ojcu Chrzestnym" jest Hyman Roth, bardzo antypatyczny i karykaturalny. Imię nawiązuje do przezwiska, nazwisko kojarzy się ze zgnilizną (rot). Więc ...
 • @Pedant 20:48:45
  Błeeee.
  Czuję obrzydzenie.
  Niekoszerne.
 • ...troche wyrozumialosci ....bez wspolczucia
  Popatrzcie obiektywnie na Zagadnienie , mamy szczescie Wielkie ,byc dziecmi BOGA Ojca , ktorego Cechy piekne znamy i doskonalosc Mistrzowska .. (widac po pieknych Laszkach) .
  Przyjscie na Swiat jako Parch z "zakazana "morda... zamiast subtelnej Twarzy w rodzinie krwiopijcow ...bezdusznych , bez Milosci czy milosierdzia w Sercach...jest PRZEKLENSTWEM !
  Niedoskonalosc kompensuja sobie ZACHLANNOSCIA i bezwzglednoscia ,
  bo N I C po wydaniu oststniego tchu ...ich nie czeka dobrego .
  Chociaz jestem autentycznie calkowitym biedakiem,( NIC nie posiadam) ,losu swego trudnego pelnego cierpienia z Rotschildem albo innym felernymRockim ..bym nie zamienil.
  Sayanami w Polsce j stalo sie 90% spoleczenstwa zaparszonego Duchowo , stworzono celowo dwuzydzian/polaka ..gluptaka .
  Gluptak... podobnie jak jego tworcy ..sa forma przejsciowa .. letalna.
 • @Korneliusz 21:07:04
  "Sayanami w Polsce j stalo sie 90% spoleczenstwa zaparszonego Duchowo , stworzono celowo dwuzydzian/polaka ..gluptaka ."

  Oryginalny esej Andrzeja Niemojewskiego z 1915 roku:

  http://docs13.chomikuj.pl/5205479445,PL,0,0,Niemojewski-Andrzej,-Dwu%C5%BCydzian-Polaka.pdf
 • @Pedant 08:47:22
  ------ powstanie DWUŻYDZIANA było możliwe z jednego powodu !, Słowianie we krwi mają ( mieli ?) wolność , radość życia . Religia katolicka hołdująca śmierci , umartwiająca ,surowa, nie do zniesienia na co dzień , pchnęła Polaków w objęcia szyderców [ chociaż pośmiać się wolno ]. Żydoska religia jest rdzenna , nam katolicyzm został narzucony, nie zakotwiczył się w duszy, kpiąc z niego, w jakimś małym ułamku czuliśmy ulgę, wolność od katolickiego duchowego terroru.

  [ przez Kraków przejeżdżał wóz wiozący znaleziony w Zbruczu posąg Światowida, ludzie zakrywali twarze , odwracali się od niego , wierząc , że posiada on moce, które mogą jakoś zaszkodzić.]

  Wiele lat temu czytałam ten opis , Autor był zdziwiony żywą pogańską wiarą i to gdzie ! w Krakowie.
 • @Korneliusz 21:07:04
  Korneliusz, myśmy ( Polacy) nikogo nie zapraszali! to oni się wprosili, a myśmy powiedzieli: no, okej, zgoda, prześladują was i : czym chata bogata. No i wyszło jak wyszło, jak wszędzie... A teraz trzeba gościom powiedzieć grzecznie: papatki. Tyle, że tysiącletni goście mają roszczenia! Że niby z ich , no bardzo proszę żebyś mnie dobrze zrozumiał, bowiem użyję słów wulgarnych ale obrazowych, wiec zaczynam: tysiącletni (rzekomo) goście mają roszczenia, bo że niby ich gówna, którym srali po terenie i zaznaczali miejsca, to nie tylko jest gówno, ale święte gówno i ich miejsca i zaznaczony gównem teren. No. Wyobraź sobie Korneliusz. Można mieć taką odzwierzęcą mentalność. To nie wszystko! Teraz upominają się o te szamba, których smród musieliśmy znosić przez "tysiąc" lat.

  Co za szajs. Mylę się?
 • jacy żydzi
  polskę rozgrywa banda katolicka stuprocentowo... a więc jacy żydzi niby mieliby tu mieć wpływ na plandemię? Moim zdaniem to totalna antysemicka bzdura i powinno się nawet nie pojawić na portalu, chyba że w lochu.
 • @Leon. 19:27:25
  "jacy żydzi
  polskę rozgrywa banda katolicka stuprocentowo... "-

  - taa jest! jesteś stuprocentowy nosorożec! ... i pogódź się z tym.
 • @JimA 18:04:29
  Wszystko co Ludzie znaja i dopuszczaja myslowo , jako prawdopodobne ,stworzone zostalo przez Parchy , nauczane powszechnie i Ich media ugruntowane.
  Nikt nie uwierzy , kiedy powiesz a nawet Udowodnisz..ze z Mutantami-alienami , mamy do czynienia. Zawladneli DUCHOWO spoleczenstwami ,to jest Magia i masy sa BEZBRONNE..jak zaczadzone pszczolki !
  Waz nie potrafi byc humanitarny ,czy milosierny ..poniewaz jego Funkcja w swiecie przyrody ,polega na tepieniu n.p. gryzoni i tylko tyle .
  Parchy ze wzgledu na OGRANICZENIA o ktorych ludzie pojecia nie maja ,wyspecjalizowali sie w operowaniu ..tak jak piszesz .. w ziemskim ....trawienno odbytniczym poziomie egzystencji . Mistrzowie Materii ,z magiczna wlasciwoscia ,transformacji rzeczy , miejsc ... Pieknych Zdrowych i Szlachetnych ...w kloake i Ugor jalowy.
  Potraktuj cale zagadnienie ,jak Test ...dla zyjacych i Probe oststeczna .
  P.s. Na Wawelu jest sala z pieknymi kasetonami ,popatrz uwaznie na
  twarze rajcow miejskich z dawnych czasow ...mordy zapasione
  niemozebnie jak "na wiejskiej " i tylko ..kilka Ludzkich twarzy !
 • @Korneliusz 20:09:17
  Zacznę od końca:

  co do kasetonów i rajców...- to wiem, widziałem. :) widziałem też "zakneblowaną" twarz- dosyć popularna, sprzedaje się.

  "Waz nie potrafi byc humanitarny ,czy milosierny "-

  - oczywiście; to jak przypowieść o żabie i skorpionie, które chcą przepłynąć rzekę. Jednak muszę dodać swoje/moje "ale": zwierzęta nie zabijają nigdy! bez potrzeby- czyli gdy nie są głodne, i nie znęcają się nad ofiarą (koty, owszem, z naszego punktu widzenia, bawią się myszą ale jest w tym sens)
  Zatem, wąż nie musi, nie MUSI, nie ma obowiązku! być humanitarny. Nikt nie powinien od niego tego oczekiwać. Wąż to wąż i żyje własnym wężowym życiem.

  I wracam do początku:

  Uważam, że wszelkie próby soczewkowania i ujednolicania świata ludzi do świata zwierząt prowadzą do deformacji, choćby takich jak darwinizm, że o gęsiach gęgawych nie wspomnę, bo szkoda przestrzeni.

  Powiem tak: nie demonizujmy roli parchów. Ich dni są policzone. :)
 • @JimA 22:08:34
  Nie demonizujmy Rekwizytow..skupmy sie na S W I A D O M O S C I siebie
  ....bo parcha nie bylo a Lachy byly, wiec ..sa sila rzeczy forma przejsciowa ..letalna... z Gory nadana z Transcendentalnym Sensem.
 • @Korneliusz 00:17:44
  wiem, przecież wiem :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930