Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 2915 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Protest w obronie polskich zasobów naturalnych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Warszawa 21.02.2020 godz.12:00

 Protest Obywatelskiego Komitetu Obrony Polskich Zasobów Naturalnych

Zamieszczamy otrzymane mailem wezwanie Obywatelskiego Komitetu Obrony Polskich Zasobów Naturalnych do protestu w obronie polskich złóż.
Prosimy o rozpowszechnianie informacji oraz uczestnictwo w akcji.
Obronę polskich zasobów naturalnych, tak jak obronę polskiej ziemi, uznawaliśmy zawsze za jeden z priorytetów polskiej polityki narodowej. Dlatego, nie bacząc na odcienie polityczne, jesteśmy w gronie środowisk popierających akcje protestacyjną. Uważamy jednak, że obrona zasobów naturalnych nie może być jedynie spektaklem publicznym i zabiegiem kanalizującym słuszne niezadowolenie Polaków z rządów zdrady magdalenkowych mafii politycznych : PiS – PO – SLD -PSL -i ich przepoczwarzeń. Obrona zasobów naturalnych musi być trwałym i niezbywalnym elementem programu odzyskiwania suwerenności przez naród polski i wyrwania państwa polskiego z rąk syjonistycznej oligarchii finansowej oraz amerykańskich i izraelskich okupantów militarnych.
Ostatnio do grona zdrajców i kompradorów przyłączyła tzw. Konfederacja, potwierdzając raz jeszcze, że jest licencjonowanym projektem politycznym, który ma spacyfikować i oszukać środowiska narodowo-wolnościowe. Nas, członków partii Polska Patriotyczna i stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej,  jako polskiego środowiska narodowo-suwerenistycznego, postawa Konfederacji w niczym nie zaskakuje, gdyż ostrzegaliśmy przed jej liderami i zakłamanym programem od lat.
Polacy muszą rozpocząć zdecydowany marsz ku odebraniu władzy zagranicznym okupantom i ich miejscowym agenturom partyjnym.
Rząd i posłowie winni sprzedaży polskich zasobów naturalnych winni być osądzeni surowo za zdradę dyplomatyczną w świetle art. 129 kodeksu karnego. Nie reagujący na sprzedaż prezydent Andrzej Duda musi być postawiony pod Trybunał Stanu.
 
PZ

 
 
 

KOMENTARZE

  • @Rzeczpospolita 16:32:21
    W kwestiach istotnych dla Polski i Polaków nie ma w sejmie IIIRP podziału na władzę i opozycję, jest solidarne porozumienie ponad podziałami, liczy się wyłącznie interes żydowsko-anglosaskiego okupanta – interes światowego syjonizmu.

    https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/153197,rzadza-nami-syjonistyczni-bandyci-bez-skrupulow-cz-2
  • Hipokryzja pisowskiego syjonisty
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=162&v=KcEVKvYYcbc&feature=emb_logo

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930