Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
659 postów 2915 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

„Musisz to wiedzieć”,czyli „prezydencki” weekend z Maciakiem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Maciej Maciak na żywo

 
W miniony weekend 1-2 lutego 2020 r. udałem się na zaproszenie organizatora na  spotkania we Włocławku, którego celem było spotkanie przedstawicieli tzw. środowisk pozasystemowych z kilkoma osobami, które brane były, czy też ciągle brane są pod uwagę,  jako potencjalni kandydaci na kandydatów w wyborach prezydenckich
Pana Macieja Maciaka dotychczas znałem jedynie z obejrzenia kilku jego audycji na kanale you tubowym CW24. Robił w tych audycjach na ogół dobre wrażenie, choć z nawykiem wiecznego przerywania swoim partnerom w studio był nieraz, przynajmniej dla mnie, nieco denerwujący. Zazwyczaj dosyć trafnie oceniał rzeczywistość społeczno-polityczną, ale kilkukrotnie potwierdził, że ma małe doświadczenie polityczne ( np. popierał PiS w wyborach, do czego sam się przyznawał, następnie popierał Konfederację itd.). Sparzony doświadczeniami robił wrażenie, że dorasta świadomością i poglądami do zadań jakie stoją przed Polakami. Dlatego chciałem się z nim spotkać na żywo, bo wielokrotnie przekonywałem się, że bezpośredni kontakt jest nie do przecenienia i dopiero wtedy tak naprawdę coś możemy powiedzieć o człowieku.
To co zaprezentował pan Maciej Maciak w dniu 1 lutego 2020 r., na spotkaniu we Włocławku, to była jednak zupełna jego kompromitacja i samoistne zdemaskowanie.
Okazał się być człowiekiem małostkowym, narcystycznym, ewidentnie z jakimiś problemami emocjonalno-psychicznymi itd. Będąc, jak ja, kilka dni wcześniej zawiadomiony o formule spotkania ( bo był na liście odbiorców rozsyłanego programu spotkania, z podanymi nawet kilkoma kluczowymi problemami, o ustosunkowanie się do których proszono, z jednoczesnym zaznaczeniem, że dodatkowo każdy z sali może zadać kandydatowi na kandydata dowolne pytanie) zrobił wszystko żeby spotkanie zamienić w chaos. Najpierw usiłował wzbudzić nieufność do organizatora, któremu zepsuł się samochód ( chodzi o Jana Sposoba z Lubelszczyzny), i który przybył z opóźnieniem jadąc pociągiem ( pan Maciak gorączkowo rozgłaszał wieści, że Jan Sposób nie przybędzie). Następnie, tak pojmując swą funkcję gospodarza, w chamski sposób Maciej Maciak wyprosił z sali osobę, która podjęła się dosyć sprawnie zapanowania nad chaosem. Kolejny wygłup Maciaka, to dziecinne przestrzeganie obecnych, że możemy być nagrywani i w rezultacie tego szantażowani lub zastraszani w swoim środowisku lokalnym ( od razu zastanowił mnie ten ” nadmiar troski”, który musi śmieszyć w sytuacji możliwości technicznych stojących do dyspozycji służb, zwłaszcza, że zebranie było jawne i publiczne, a on sam jako ” działacz publiczny” chyba się liczyć musi z podobnymi technikami ?). Następnie usiłował pan Maciej zablokować przedstawienie się uczestników spotkania ( rzekomo dla ich bezpieczeństwa sic!). Oponował przeciwko obecności kamer ( ale niekonsekwentnie dopuścił – na szczęście, bo nie byłoby żadnej relacji- do rejestracji video przez NAVI Tv z NISS i TvWarszawa p. Artura Kowalskiego). Kolejna „ekstrawagancja”, to odmówienie przedstawienia w skrócie własnej osoby( co zrobiło wcześniej dwóch innych kandydatów na kandydatów: Wojciech Mateńka i ja, Paweł Ziemiński). Oznaką ” luzu” i ” ekstrawagancji” oraz braku szacunku do obecnych było stwierdzenie – jako niby wybieg, niby unik, niby żart z prośby o przedstawienie: że ma 183 cm wzrostu, i że podoba się kobietom, gdyż przyciąga je swą „męskością” . Tutaj pozwolę sobie na żart: iż nie wiem co miał na myśli Maciak, czy swoją aparycję, czy może swój atrybut ukryty w spodniach ????
Jakby było tego mało, to w pewnym fragmencie swych mętnych inwokacji – w których rozsiewał atmosferę rozczarowania, że obecni nie doceniają ” jak jest znany” i jaką ” nadzieją Polaków może być” – pan Maciak przystąpił do słownego ataku wobec mojej osoby, nazywając mnie bez ogródek ” funkcjonariuszem WSI”. Ostrzeżony przeze mnie, że gotów jestem z tych publicznych oszczerstw i naruszenia mego dobrego imienia zrobić użytek sądowy, raz jeszcze ” śmiało” to powtórzył.
W najlepszym razie Maciej Maciak jest osobą niezrównoważoną psychicznie, emocjonalnie rozchwianą, o wybujałym wyobrażeniu o sobie oraz o swojej wyjątkowości i misji społecznej.. W gorszym wariancie jest zwykłym wichrzycielem i destruktorem działań polskich środowisk patriotyczno-narodowych, dla uwiarygodnienia posługującym się chwytliwą, wykreowaną za niego, tubą internetowego nonkonformisty. Czyli jeszcze jednym dezorganizatorem do wynajęcia, których wielu poznałem w ciągu 20 lat działalności politycznej.
Dodatek:
Przesłane mi fragmenty ze spotkania we Włocławku:
Nadzwyczaj ” skromny’ komentarz własny M.Maciaka do spotkania we Włocławku :
od ok 4:15 – 9:45
Dodam jedynie w formie komentarza, że o dyskutowaniu jakiejkolwiek „strategii wyborczej” w ogóle nie było mowy, ani nie było takiego zamiaru, bo jakże skoro celem spotkania miało być jedynie przybliżenie sylwetek kandydatów na kandydatów. Urojona wielkość Macieja Maciaka jest jednak w stanie tworzyć światy urojone.
 
PZ
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  To Maciak dał *1 , czy dyżurny troll ? :))))
 • Od
  Dłuższego czasu oglądam jego program,, musisz to wiedzieć,,. Mimo, że w swoim programie zwraca uwagę na bardzo wiele ważnych spraw, to nie się niezauważyć jego narcyzmu zmieszanego z jakimś rodzajem schizofrenii. Zadaje pytanie gościowi, którego zaprosił do programu, żeby od razu mu przerwać. To po co go zaprasza? Strasznie zazdrości innym telewizjom internetowym popularności w sieci( w Realu, Media Narodowe itd) przypisuje innym youtuberom różne rzeczy, których oni nie robili, także coś zżera tego człowieka. Szkoda, bo jak na początku pisałem, w swoim programie zwraca uwagę na naprawdę ważne rzeczy.
 • @stanislav 11:00:30
  Dla wyrównania dałem 5*
 • @zbig71 11:43:52
  Nie chodzi o *5 , choć oczywiście dziękuję, ale o poważne traktowanie swoich współrodaków.
 • @stanislav 12:11:03
  Może ktoś Stanislava po prostu nie lubi i z,, marszu,, daje pałę.
 • Można
  by rzec - Ruchomy pomnik odlany z miłości własnej.
 • @Rocky 13:22:16
  Chyba Jahwe poskąpił Komentatorowi rozumu - ?
 • Autor
  Niestety coraz więcej jest naśladowców red. Michalkiewicza. Widać nieźle z tego można żyć. Jak dla mnie to twoja ocena z tego spotkania pasuje do większości tych internetowych guru. Oglądam te występy dla wiedzy, bo przedstawiają ciekawe wydarzenia. Tyle tylko że bez kontekstu i uwarunkowań żeby swój występ zrobić bardziej sensacyjny. Mam paru takich ,,ulubieńców'', niektórzy nawet tytułują się profesorami. Na dobrą sprawę lepiej niech się realizują na internecie niż w dobrej wierze robić sieczkę w głowach studentów.
 • @Rocky 13:22:16
  Co ty masz z tym ,,kremlowskim skowytem'' to jakieś rodzinne zawołanie ?
 • @Rocky 13:22:16
  "...ale jak przeczytałem kremlowski skowyt w komentarzach..."

  ?????????
  Uprzejmie proszę o cytat (tzn fragment ;-)) z dowolnego komentarza, ze wszystkich wcześniejszych niż Twój (jest ich 6, więc nie będzie problemu żeby je wszystkie ponownie szybko przejrzeć), który zawierałby kremlowski skowyt.

  Jeśli nie przytoczysz takiego fragmentu z "kremlowskim skowytem" to okaże się, że masz urojenia. Wtedy może warto byłoby się zapisać do lekarza, nieprawdaż?
  Z niecierpliwością oczekuję cytatu :-)

  Uprzejmie pozdrawiam
 • @marek500 18:37:30
  Ja myślę, że to może być jakieś uczulenie albo szekloza ;-)
  Pozdro!
 • @Rzeczpospolita 14:34:49
  "Chyba Jahwe..."

  To może być rozwojowy wątek ;-)))
  Ukłony
 • @zbig71 11:43:11
  "...także coś zżera tego człowieka. Szkoda, bo jak na początku pisałem, w swoim programie zwraca uwagę na naprawdę ważne rzeczy."

  Faktycznie, trochę wygląda na takiego z odchyłkami, ale właśnie jako jeden z nielicznych zwrócił uwagę, że KRK działa podobnie do korporacji i, że warto byłoby mieć w Polsce Kościół Katolicki, ale typowo polski, narodowy, a nie sterowany przez Watykan.
  Oczywiście zawsze musimy pamiętać w takich momentach o poglądach Szanownego Nikandera... :-)

  Ukłony
 • @stanislav 11:00:30
  ...( co zrobiło wcześniej dwóch innych kandydatów na kandydatów: Wojciech Mateńka i ja, Paweł Ziemiński)...

  Zatem rozumiem, że przystępuje pan do wyborów nie jako wyborca, a jako kandydat.
  Ta informacja winna się znaleźć na czołówce Neonu, administracjo nie spijcie.
  Maciak i jego zachowanie to sprawa trzeciorzędna.
 • @Jasiek 20:54:27
  Kiedyś JKM o tym mówił i pisał. No, już dawno. Jeśli idzie o Maciaka, to po kiego grzyba zaprasza gości, którym non stop przerywa? To bez sensu. A że nie lubi innych mediów internetowych, no cóż, jego zbójeckie prawo. Tylko troszkę trąci taka postawa schizofrenikiem.
 • Ha, ha, ha!
  Paweł Ziemiński kandydatem na prezydenta III RP. :)))

  Po prostu bomba. Zachowywałby się dokładnie tak jak Duda, tylko źe u innej klamki by wisiał.

  Nie życzę sukcesu. Z dwojga złego wolę Maciaka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930