Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
640 postów 2798 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Niepodległościowy kłamca i manipulant Mateusz Morawiecki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W przeddzień święta Niepodległości : Hańba i żadnej litości wrogom Polski!!!

 

Od dawna przyzwyczailiśmy się do kłamstw Mateusza Morawieckiego. Wykreowany został na fundamencie kłamstwa biograficznego- jako ” niepełnoletni, bojownik o niepodległość Polski prześladowany przez komunistyczne władze”. Następnie wystartował na tle kłamstwa systemowego ogłaszając tzw. plan Morawieckiego, czyli rzekomo plan repolonizacji, reindustrializacji i dynamicznego rozwoju gospodarczego Polski. Obecnie ów systemowy kłamca wziął się za rewizję historii Polski XX wieku, a w szczególności za reinterpretację święta Niepodległości Polski.
Premier Mateusz Morawiecki odwiedził dziś ( tj. 8 listopada 2019 r.- PZ) szkołę w Radzyminie, gdzie uczestniczył w akcji „Szkoła do Hymnu”. W swoim przemówieniu do uczniów przypomniał, że żyjemy w wolnej Polsce, a nie wszystkim pokoleniom było to dane. „Dzisiaj nie musimy na szczęście walczyć o wolność w dramatyczny sposób, ale musimy ją szanować” – podkreślił.
Dziś w ramach akcji „Szkoła do hymnu” prawie 4 miliony uczniów i prawie 400 tys. nauczycieli z ponad 19 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych wspólnie o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego.
W akcji wziął udział także premier Mateusz Morawiecki, który śpiewał hymn wraz z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie koło Warszawy.
„Cieszymy się z hymnu bo wiemy, że żyjemy w wolnym państwie, a nie zawsze tak było. Dzisiaj nie musimy na szczęście walczyć o wolność w dramatyczny sposób, ale musimy ją szanować, poprzez pracę, naukę, to do czego każdy jest powołany”
– powiedział Morawiecki.
Życzył, by wszyscy „potrafili pielęgnować przyszłość kraju, by Polska stawała się coraz piękniejsza i była coraz lepszym miejscem do życia dla wszystkich Polaków bez wyjątku”.
„Silna ojczyzna, świadoma swoich celów, wartości, służy umacnianiu siły moralnej i materialnej całego narodu, całego państwa”
– akcentował.
„Jestem przekonany, że taką ojczyznę budujemy od lat”
– dodał.
 
Mateusz Morawiecki zjawił się w przededniu święta Niepodległości w szkole, w Radzyminie, gdyż chciałby, aby odzyskanie Niepodległości kojarzyło się dzieciom z bitwą pod Radzyminem z roku 1920, w której Polacy zatrzymali na przedpolach Warszawy sowieckie wojska wysłane przez żydowskich komisarzy z Moskwy i Petersburga dla przejścia po trupie Polski.
Nie zająknął się rewizjonista historyczny Mateusz Morawiecki,  i nie wspomniał, że jemu podobny figurant – J.Piłsudski,  zamiast odbudowywać Polskę w granicach wynegocjowanych w 1919 r., w Wersalu przez R.Dmowskiego,  oraz  reorganizować polską armię według mądrzejszych od niego generałów- jak chociażby gen. T.Rozwadowski, czy gen. W.Zagórski – sprowokował wojnę z sowiecką Rosją.
Zapomniał też historyczny kłamca i manipulant Mateusz Morawiecki, że jesienią 1918 r., to nie Rosjan, ale Niemców rozbrajano na terenie Warszawy i Polski, że to dzięki mądrej polityce Narodowej Demokracji byliśmy w gronie państw zwyciężających w I wojnie światowej nie Rosję, ale Niemcy i Austro-Węgry. 
Zapomniał także wspomnieć kłamca i manipulant Mateusz Morawiecki o sprawie arcyważnej i pouczającej, że największym wrogiem odrodzenia się Niepodległej i Suwerennej Polski po I wojnie światowej były światowe środowiska żydowskie ! 
A zatem zamiast w Radzyminie, powinien kłamca i manipulant historyczny zaśpiewać hymn polski przed siedzibą JP Morgan 
 w Warszawie, którego to sprowadzenie do Polski kłamca i antypolski manipulant Mateusz Morawiecki uznał za swój wielki sukces.
 
Sprowadził zaś tę banksterską instytucję jako konia trojańskiego do ostatecznego rozmontowania Polski i otwarcia na przestwór wrót do bezkarnego rozkradania naszej Ojczyzny.
Hasło i przesłanie dla młodego pokolenia Polaków w przeddzień święta Niepodległości : Hańba i żadnej litości wrogom Polski!!!
PZ
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Jeżeli się twierdzi, że:
  " (...) sowieckie wojska wysłane przez żydowskich komisarzy z Moskwy i Petersburga (...)"
  to należałoby konsekwentnie pochwalać Piłsudskiego za to, że:
  "sprowokował wojnę z sowiecką Rosją".

  Bo przecież ta Rosja była rządzona przez żydowskich komisarzy więc Piłsudski rozpoczynając wojnę chciał po prostu wyzwolić Rosjan z pod tej żydowskiej władzy.
 • @Autor
  *5

  Pełna zgoda.
  Dobrze, że nie przyszło mu łba, przy uczniach mówić o tym, iż "Jesteśmy dumni, że Polska jest bezpiecznym domem dla naszych żydowskich rodaków".

  Morawieckim nie ma co się jednak przejmować. Ta kukła zniknie z horyzontu wraz z Kaczyńskim. Kiedyś należy go osądzić za to, że zainstalował nam GP Morgana.
 • @programista 13:59:30
  zastanawiam się czy jesteś tępy cz po prostu nie znasz historii ( to znaczy znasz ją tylko w wersji zatwierdzanej przez PiS ) ?
 • Im mniej Polski bedzie
  w atrapie Polski - im mniej będzie polskości - tym częściej okupant każe polskim dzieciom śpiewać hymn. To chyba jasne.
 • @programista 13:59:30
  Proszę mniej pisać, a więcej czytać książek historycznych i nie opowiadać kocopołów, że Piłsudski kogoś lub coś chciał wyzwolić.
 • @Jan Twardowski 14:08:57
  Nigdy go nie osądzą, tak samo jak HGW(Haka Grundbaum), Rostowskiego(Jan Antony Vincent-Rothfeld) i Balcerowicza(Aaron Bucholtz) etc. etc
 • Autor.
  Jak ty jesteś narodowiec, to ja jestem pewnie indianinem!!!Jak podajesz daty, to patrz , co napisałeś, bo wojna była w roku 1920 a nie w 1020!!! Z tekstu wynika, że jesteś pewnie zwolennikiem ryżego matoła, który powinien siedzieć w lochu i wpieprzać szczaw i mirabelki a ciepłą wodę z kranu dostałby od klawisza!!!Ciekawy jestem, dlaczego ludzie, którzy mieszkają w Polsce, tak nienawidzą patriotów, którzy chcą pokazać dzieciom w szkołach, jak ważny jest Hymn Państwowy!!! To, co napisałeś o Premierze Rzeczypospolitej Polskiej, to jest stek bzdur i okazuje twoją głupotę!Pan Opara , gdy zakładał ten portal, nie przypuszczał, że będzie siedliskiem porąbanych liberałów i czerwonych socjalistów!!!
 • @zibi 19:41:14
  Zatem twierdzisz , że Polska jest państwem suwerennym i niepodległym?
 • @zibi 19:41:14
  Przypominam M.Morawiecki to członek Rady Gospodarczej przy premierze Tusku . Czyli jak zwykle sami swoi . Skoro tak lubisz być między uszy walony , to twoja wola .Salut . https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-12-07/zarzadzal-bankiem-doradzal-tuskowi-sylwetka-mateusza-morawieckiego/
 • @Autor
  100/100 Salute 5*
 • Autor
  *5
  Pozdrawiam
  Wiktor
 • @Repsol , a pod oknem primer pinokio.
  Tu siedzi pinokio pod oknem w mycce.

  http://xportal.pl/?p=31860
 • @Monaco 20:47:16
  Wyjątkowy kawał bydlaka . https://www.salon24.pl/u/loremipsum/827475,wiem-kim-pan-jest-panie-morawiecki Wiesz kiedyś rozmawiałem z Kornelem , jak spytałem skąd miał kasę na " kształcenie " synka to spieprzył szybciej jak światło . Taka ta ustawiona opozycja była .Salut .
 • @zibi 19:41:14
  Z dwie rzeczy chciałbym ci podziękować. Pierwsza, to "edytorska" pomyłka w dacie: 1920 powinno być oczywiście, a nie 1020. Poprawiłem :)))

  Dla ludzi myślących było to ewidentnie do odczytania w sposób prawidłowy, bo wynikało z kontekstu. Dla ciebie jednak to było za trudne :))) Ale mimo wszystko dziękuję.

  Druga rzecz, za którą chciałbym ci podziękować, to udokumentowanie swoim wpisem z kim mam do czynienia w mojej Ojczyźnie- ze zwykłymi tumanami, jakich wielu, nawet nie myślałem jak wielu, aż do czasu kiedy nie przekonałem się z twego wpisu, że jest o jednego więcej :)))
 • @Wiktor Smol 20:45:56
  Wzajemnie :))) Jak i wszystkich przytomnych Polaków na tym portalu !
 • @stanislav 21:28:56 & co
  Nie myślałem, że tu takie zbiorowisko nienawidzących polskości.

  Wykaz porąbańców wszelkiej maści.

  A ja miałem nadzieję na jakiekolwiek rozumienie istoty polskości. A wy pod płaszczykiem narodowego wycia - chcecie Polskę zniszczyć.

  Was w pierwszej kolejności należałoby się pozbyć. Wysłać do piekła, bo to wasze rodzinne strony.
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:41:29
  A mówilem Wojtasie żebyś nie nadużywał cytyńca, bo to może mieć negatywne uboczne skutki dla twej głowy. A ty jednak nie posłuchałeś i mamy, co mamy :))))
 • @stanislav 09:53:55
  Cytryniec uczy, cytryniec krzepi
  Y Stanisława z g... ulepi
 • @stanislav 21:27:07
  Jak się czyta te, w większości durne opinie, to ma się wrażenie, że piszą je wrogowie Polski z za granicy!!! Oczernianie i plucie na Premiera Rzeczypospolitej Polskiej pokazuje, z kim mamy do czynienia ,. bo wy nie jesteście godni nazywać się Polakami!!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:41:29
  Popieram twoją opinię w 100%, ale ci, tzw."polacy" nie rozumieją i pewnie nigdy nie zrozumieją, jaką mają pustkę w czerepach i dlatego plują i oczerniają , być może za kasę!!!
 • @zibi 19:41:14
  Ile zwrotek hymnu zna kaczelnik?
  Tylko nie kłam!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:36:37
  Być może zna wszystkie, a tylko zakpił sobie z Was Polaków, i to że tak powiem dubeltowo: raz że niby nie zna, a jest kochanym i czczonym naczelnikiem stylizowanym na innego, też kochanego i czczonego naczelnika, ruskiego żyda, czyli litwaka nazwiskiem Selman, pseudonim operacyjny: ,,Józef Piłsudski".

  Bo ,,hymn" zwany polskim, to utwór słowno-muzyczny stworzony przez masona, i ku czci masona: Dąbrowskiego!
 • @zibi 13:12:24
  Jak na to wpadłeś? Tak po prostu ze swej głowy, czyli z niczego to wytrzepałeś? Jak to się robi żeby być takim jak ty " Prawdziwym Polakiem", kochającym PiS bezgranicznie i ufającym jego przywódcom w pełni - w dzień i w nocy ?! Co trzeba jeść i co trzeba pić żeby być tak "Genialnym" jak ty? Jakie kryteria trzeba spełnić, aby łaskawym okiem spojrzał na "polaka" tak "Wielki Mąż Stanu" jakim jest Mateusz Morawiecki - ten co to "polskość" wyssał z mlekiem matki; co to będąc w kołysce " łeb urwał komunistycznej hydrze"; a jako młodzieniec " nie wahał się ryzykować życie swoje", aby nieść między " ciemny i gnuśny lud polski" kaganek " walczącej solidarnościowej" oświaty, jaki w " konspiracji" przekazał mu jego "nieodżałowany ojciec" - bohater "podziemia", a następnie nadziemny, nieziemski " Marszałek Senior polskiego sejmu", bez którego " Zasług dla Wolnej i Solidarnej polski" niemożliwym byłaby spektakularna kariera jego syna Mateusza - "Wielkiego Reformatora Polskiej Gospodarki" i " Wielkiego Bankiera" kochającego JP Morgan ponad " swoją ojczyznę polskę".
 • @stanislav 17:55:44
  Ten twój "komentarz" można ocenić tylko tak:ble,ble,ble i dalej pustka !!!
 • @zibi 19:50:40
  Idż zapal świecę . Salut :))) https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0DHxaow7rqzS4y_MC7eoTqaVZZ9JWAh-bSKfNW-8EhgR45ZJK&s

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829