Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
640 postów 2798 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

List 88 senatorów amerykańskich o sympatiach syjonistycznych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Panie prezydencie Trump, niech pan wyśle do diabła 88 senatorów ośmieszających Amerykę.

 

Na progu zapowiadanej wizyty prezydenta Donalda Trumpa w Polsce na przełomie sierpnia i września wzmaga się nacisk syjonistycznego lobby w Ameryce na polski rząd i prezydenta Dudę  w sprawie tzw. ” bezspadkowych roszczeń żydowskich” . Musi zastanawiać bezczelność i tupet liderów amerykańskiego narodu, który zbudowany został na eksterminacji i ludobójstwie Indian, czyli rdzennej ludności Ameryki Północnej. Spadkobiercy nieprzedawnialnej zbrodni ludobójstwa, a także w bliższej przeszłości spadkobiercy amerykańskiego, żydowskiego lobby finansującego rządy Adolfa Hitlera w Niemczech i plan zagłady Słowian, Żydów i innych ” podludzi” chcą pouczać Polaków, co i komu są rzekomo winni. To, że tradycja terrorystycznych, mafijnych wymuszeń ” należności” ma bogatą tradycję w najnowszej historii USA, to wiemy, ale czemu niby to mamy podlegać tym praktykom My, Polacy?! Panie prezydencie Trump, jeśli ma pan jaja, to niech pan wyśle do diabła, czyli tam, gdzie jest ich miejsce, owych senatorów ośmieszających Amerykę.
PZ
 
Dodatek:
Marcin Makowski  mówi o liście senatorów Kongresu w sprawie ustawy 447, który miał być skierowany do prezydentów Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa, a także sekretarza stanu USA Mike’a Pompeo. W końcu nie dostał się do rąk wspomnianych polityków. Dziennikarz oznajmia, że powstał list zastępczy 13 kongresmenów, w zamian za list podpisany przez połowę dwuizbowego parlamentu Stanów Zjednoczonych.
Jak dodaje gość „Popołudnia WNET”, potężna broń dyplomatyczna w postaci pisma nie została dotychczas opublikowana, ponieważ wyżsi politycy nacisnęli na niższych w obawie przed zaburzeniem stosunków polsko-amerykański w związku z przyjazdem Dudy do USA.
Wojciech Jeśman opowiada jak wygląda sprawa listu senatorów Kongresu z perspektywy amerykańskiej.
List jest dosyć dziwaczny odwołujący się do kwestii restytucji. Problem polega na tym ze do jednego worka wrzuca się kwestie prawne i te, które nie mają z nim żadnego pokrycia – twierdzi rozmówca. Dodaje, że nie widzi z polskiej strony kompetentnej analizy w tej sprawie.

 

KOMENTARZE

 • Gdyby Polską rządzili Polscy politycy to:
  ..."Ile są obecnie Żydzi winni Polsce i Polakom z racji nieuczciwych relacji pożyczkowych od początku ich osiedlania się w Polsce do chwili obecnej? Wielkość ta jest trudna do oszacowania i wymagałaby tytanicznej pracy historyków. Według oceny jednego ze współczesnych historyków amerykańskich przyczynę rozbiorów Polski stanowił brak środków finansowych na utrzymanie armii. Stosując obecne praktyki bankowe wprowadzające karne odsetki bankowe za niespłacanie długu zgodnie z umową suma długu żydowskiego byłaby tysiące razy większa.

  Uwzględniając jedynie nie budzącą wątpliwości sumę z roku 1764 to jest 17900 mld USD i odejmując od tej sumy obecne żądania żydowskie wynoszące 300 mld USD to w dalszym ciągu Żydzi maja do spłacenia 17600 mld dolarów tylko za tę jedną szkodę finansową wyrządzoną Polsce i Polakom. Rzeczywista wartość żydowskich długów jest znacznie znacznie wyższa. "

  https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/3159-zydowskie-zadluzenie-wobec-polski

  I To należy rozpowszechniać na Cały Świat !!!
 • Ciekawe z jakim przesłaniem przybędzie Tramp 1 września.
  Wszystkie atuty Duda wykorzystał podczas ostatniej wizyty w USA i Polska ma niewiele już do zaoferowania. To "niewiele" może być wymuszeniem przez Trampa przyśpieszonej realizacji 447 na co ochoczo zgodzi się POPiS.
 • z tego wynika, że
  zażydzenie senatu usaela wynosi 88% to i tak mniej niż zażydzenie pisuaru w którym jest tylko 3 Polaków na 229członków czyli zażydzenie wynosi aż 99%
 • @maricus 15:22:50
  Mogą zrobić coś takiego : wizy za 447. I jeszcze sukces się ogłosić da.
 • Wyjaśnienie
  Ci co głosowali za, składają się z trzech grup.

  Pierwsza to ci co popierają Izrael albo Żydów amerykańskich.

  Druga to ci co nie chcą stracić domniemanego poparcia ze strony żydowskiej.

  Trzecia to ci co nie interesują się Polską i wierzą w to co widzą w mediach.

  Ta trzecia grupa może być najliczniejsza, bo Amerykanie wiedzą nie więcej o Polsce, niż Polacy o Argentynie.
 • @Pedant 17:01:34
  Myli sie pan.... tam nie ma naiwniaczkow...zbyt wielka kasa...
  racje ma pan Wojciech Jasmian…
  Widocznei 447 nie wystarczy..jest slaba I zle prawnie przygotowana stad taka prowizorka zbieranie poparcia I wrzucanie na kupe badziewia..czeby wywrzec nacisk….ktorego nie ma... To widza ludzie co znaja Ameryke…
  proaktycznie wszystko zalezy od rzadu polskiego.
  Polonia juz dawno ma przygotowana I rozeslane wyjasnieniem prawne bezzasadnosci i idiotyzmu zadan 447...dokonanen przez polonijnych prawnikow….nie naglasnia SIE TYLKO TEGO W POLSCE...a wystarczy tylko przetlumaczyc na polski...
  W zasadzie rzad polski ma bardzo dobre stanoiwisko...I tylko od nich zalezy jak sie zachowaja. Poprostu powinni poslac ich w diably….
  W USA trwa zacieta walka z Zydami ui miedzy Zydami….jesli komus sie wydaje- ze Zydzi maja poparcie :-)))) niech tak mysli:-))))
  KTo nie jest slepy widzi...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829