Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 2792 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

#Prawda#Zgoda#Nowoczesna#Wiosna..…” nowy projekt polityczny”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stary/nowy "projekt polityczny”

 

W dniu 26 lipca 2019 r. pan Michał Kołodziejczak po raz kolejny był gościem telewizji POLSAT,  zadając kłam twierdzeniom , że antysystemowcy nie mają dostępu do mediów publicznych :))) . W ferworze wywiadu z redaktor Gozdyrą w „Polityce na Ostro” młodemu liderowi już nie tylko polskiej wsi, ale jak oznajmił …liderowi o szerokich, ogólnokrajowych, ogólnośrodowiskowych, niemal ogólnonarodowych ambicjach,  wymsknęło się, że ma zamiar skupiać wokół siebie nie tylko niezadowolonych rolników, ale i rozczarowanych zwolenników Nowoczesnej, Samoobrony, a nawet Wiosny i tzw. Ruchów Miejskich ?!
To co zapowiedział M.Kołodziejczak, a także sprawne „zarejestrowanie” partii Zgoda ( wprawdzie jeszcze niewidocznej w rejestrze partii politycznych, ale jak rozumiem, to tylko formalność ?) świadczy nie tyle o sprawności organizacyjnej Michała i jego anioła stróża Juliusza Pająka, ale bardziej o tym, że projekt polityczny #Prawda#Zgoda#Nowoczesna#Wiosna#MiastaSąNasze ma wpływowych protektorów i szeroko zakreślone cele.
 
Warto przypomnieć, szczególnie pokoleniu 30-to i 40-to latków, że Polacy przeżyli już polityczne utopie z liderem w roli głównej i jego cieniem.
Tak jak M.Wachowski nie odstępował na krok L.Wałęsy, tak J.Pająk jak cień towarzyszy M.Kołodziejczakowi.
Każdy ze wspomnianych tandemów miał i ma w bliskim kręgu swego lewicowego proroka. „Wrażliwego społecznie” J.Kuronia
zastępuje teraz, jak usłyszeliśmy z ust lidera Zgody, współczesny „lewicowy wrażliwiec”, J.Śpiewak.
Dla Kołodziejczaka, synek jawnie antypolskiego, aktywnego syjonisty, P.Śpiewaka,  to po prostu Janek. Ten, co to wyrósł na zgubnie „proroczym „(?) haśle  wokół warszawskich nieruchomości – „Miasto jest nasze”.
Warto zapytać nasze, czyli czyje? Czyja jest już w dużej mierze obecnie, a czyja ma być w pełni, w najbliższej przyszłości, Warszawa, która powstała z beztroskiego jaśniepaństwa polskiej magnaterii, z pracy warszawskiego proletariusza i mazowieckich chłopa opisanych tak trafnie przez B.Prusa w jego genialnej „Lalce” i w jakże wnikliwych społecznie i politycznie  „Kronikach Warszawskich”, która była symbolem polskiej zbyt emocjonalnej i naiwnej duszy wykorzystywanej do powstań i rewolucji, która wielokrotnie płonęła i była niszczona, i którą niestrudzenie odbudowywano polskimi rękoma. Ostatnio z takim tytaniczny trudem dzięki pracy polskich inżynierów, techników i robotników, dzięki ogólnonarodowej solidarności i ofiarności…w okresie nazywanym przez współczesnych kłamców i lewicowo-prawicowych „proroków” okresem komuny. Czyja ma być Warszawa i inne polskie miasta?!
Jeszcze niedawno M.Kołodziejczak arogancko usiłował mnie zapewniać, że jego polityka nie interesuje, a obecnie oddał Agro-Unię w inne ręce, a sam jest umiejętnie wprowadzany na salony polityczne przez wytrawnych manipulantów zewnętrznych i ich lokalne delegatury.  Czy ten pseudo neoLepper sformatowany do wyobraźni sympatyków disco-polo ma być „tajną bronią” PiSu dla ostatecznego pogrążenia patriotycznej frondy w PSLu, a zarazem zastąpić ma zużytego politycznie rockmana P.Kukiza  w pacyfikowaniu zjawiska, które w 2005 r. tak zgodnie J.Kaczyński i jego kumple od  fundatora G.Sorosa nazwali jako niebezpieczeństwo połączenia się ludowego i narodowego populizmu z grupami wykluczonych społecznie, a tym samym i politycznie?!
Nie tylko tegoroczna wyborcza parlamentarna jesień, ale i przyszłoroczna prezydencka – zapowiadają się ciekawie!
PZ
 
 
 

KOMENTARZE

 • To jest bardzo ważna wiadomość
  Tzn. to "otrzymanie namaszczenia" od Polsatu. Prawie jak Bossak ...

  //Czy ten pseudo neoLepper sformatowany do wyobraźni sympatyków disco-polo ma być „tajną bronią” PiSu dla ostatecznego pogrążenia patriotycznej frondy w PSLu, a zarazem zastąpić ma zużytego politycznie rockmana P.Kukiza w pacyfikowaniu zjawiska, które w 2005 r. tak zgodnie J.Kaczyński i jego kumple od fundatora G.Sorosa nazwali jako niebezpieczeństwo połączenia się ludowego i narodowego populizmu z grupami wykluczonych społecznie, a tym samym i politycznie?! //

  Tak, "patriotyczna fronda" PSL-u była niemałym zaskoczeniem, tyle, że była ona tylko chwytaniem się brzytwy przez tonącego. PSL przez 30 lat niszczył swoje poparcie na wsi, non stop zdradzając jej interesy, aż zostały mu w praktyce rodziny samorządowców i urzędników, które zamontował u koryta. A wieś musiała się organizować bez nich - a to w Samoobronę, a to w Agrounię, żeby mieć jakichkolwiek reprezentantów do rozmów z elitami kompradorskimi. Teraz PSL obudzili się do patriotyzmu, bo PO podyktowało liczbę stołków odpowiadającą ich prawdziwej wartości w koalicji i wyszło, że w POPiSowym układzie nikomu do niczego potrzebni już nie są. Ci tępawi pieczeniarze nawet nie zorientowali się, że Kukiz'15 też jest trupem, pracowicie od dawna niszczonym od środka przez samego Kukiza - i chcą z tą ZDALNIE sterowaną wydmuszką robić koalicję.

  Wygląda na to, że w kolejnym parlamencie będzie tylko 3 graczy: PiS, PO i lewacka koalicja, przy czym wszystkie te siły grają do jednej bramki - przeciw narodowi polskiemu.

  Dziękuję za ten tekst!
 • A więc potwierdza się diagnoza WPS sprzed roku względem Kołodziejczaka
  Cwany żydo-reżim chce ograć rolników -
  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/144984,cwany-zydo-rezim-chce-ograc-rolnikow
 • @Rzeczpospolita 12:58:49
  To samo wrażenie odnoszę.
  Zachodzi na mafia żydowska z każdej strony.
  Trzyma w garści i PIS i PO i SLD i różne kanapy typu KOD, Nowoczesna... a teraz Zgoda.
  PSL to tylko sprzedajna dziwka tam nie muszą konspirować wystarczy że zapłacą (stołkami).

  Każda opcja polityczna w Polsce w istocie jest żydowska.
  Te inne nie żydowskie są ścigane, prześladowane, oskarżane o antysemityzm by nie powiedzieć o terroryzm.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829