Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
640 postów 2798 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Wojna domowa „antysystemowców” i mediów „antysystemowych”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Płacz nic tu nie pomoże, łzy twoje ni twój płacz…”

 

Dziesięć lat temu, w 2009 r., kiedy startowaliśmy z naszym portalem ( początkowo jako wiernipolsce.wordpress.com , a od wiosny 2014 r. po zerwaniu z T.Dylakiem, ” dryfującym” w stronę PiS i magdalenkowej mafii, jako wiernipolsce1.wordpress.com ) zwróciliśmy się do inicjatorów różnych ” niezależnych mediów” z propozycją współpracy i budowy skoordynowanej sieci autonomicznych mediów polskich. Miał to być w założeniach oręż i narzędzie w miarę skutecznego przeciwstawienia się pomagdalenkowej, okupacyjnej indoktrynacji tzw. mediów głównego nurtu ( zarówno tych ” państwowych”, jak „niepublicznych”) podlegającym dyspozycjom światowego lobby finansowego, które zdominowało świat mediów, gdyż to media są nie czwartą, ale drugą władzą. Pierwszą  pozostaje pieniądz w rękach międzynarodowego żyda.
Reakcją tzw. ” niezależnych mediów” z okresu 2009/2010 na nasze dwukrotne wezwania do skoordynowania środków technicznych, kadr, finansów i programów było oczywiście ….MILCZENIE!
Po dziesięciu latach, które dowiodły jedynie trafności naszych diagnoz obserwujemy dwa zjawiska: 1) skundlenie się tzw. mediów ” niezależnych” i ich chodzenie na smyczy światowej lichwy, 2) powolne wyniszczanie i destrukcję tych mediów, które zachowały jakiś kręgosłup i nie poszły na pełna współpracę lub zupełnie jej odmówiły.
Za Piotrem Szczepanikiem ( nieznanym już młodszemu pokoleniu) można by powtórzyć: ” Płacz nic tu nie pomoże, łzy twoje ni twój płacz…”
PZ
Dodatek : ilustrująco-demaskujący, czyli „polska ściana płaczu”
 
 
 
 
 
 
 
 


KOMENTARZE

 • Zostaliśmy oszukani, my, pierwotni uczestnicy nE - Nowego Ekranu
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  witryna miała być fraktalna, a to spełniłoby wszystkie pańskie postulaty,

  "propozycją współpracy i budowy skoordynowanej sieci autonomicznych mediów polskich.

  Miał to być w założeniach oręż i narzędzie w miarę skutecznego przeciwstawienia się pomagdalenkowej, okupacyjnej indoktrynacji tzw. mediów głównego nurtu [] media są nie czwartą, ale drugą władzą. Pierwszą pozostaje pieniądz w rękach międzynarodowego żyda.


  Reakcją tzw. ” niezależnych mediów” z okresu 2009/2010 na nasze dwukrotne wezwania do skoordynowania środków technicznych, kadr, finansów i programów było oczywiście ….MILCZENIE!
  "

  Pragnienie władzy i kasy zwyciężyło.

  Ale do idei witryny fraktalnej zawsze można wrócić.
 • @Autor
  Jesteście żałośni.
  Aby działać skutecznie, nawet mając niewielkie środki, potrzeba "kręcić się" wokół jakiejś idei; tu - Suwerennej Polsce.

  Problemem jest to, że w waszym wydaniu jest to puste hasło, ,gdyż nie stworzyliście definicji pojęć określających ideę (o ile jest to idea). Sama idea jest niejasna, enigmatyczna.
  Obserwuję wasze poczynania i w zasadzie jedyne, co da się dostrzec, to ciągłe plucie na wszystko i wszystkich. Zgodnie z zasadą Cejrowskiego -"wszyscy won". Tylko co pozostanie? Jak ma być zorganizowane społeczeństwo? Na jakich zasadach mają być kształtowane warunki współżycia?
  Tego ja u was nie widzę. Są jakieś ogólnikowe hasełka i nic więcej.
  Dotyczy to także tych "innych niezależnych", którzy po wykrzyczeniu swych żalów - nie bardzo wiedzą, co dalej.
  A ludzie mają po pewnym czasie dosyć takich malkontentów.

  Porównajcie to z moją działalnością.
  10 lat temu - samo wspomnienie o cywilizacji było już źle widziane. A Cywilizacja Polska - to śmiech. Teraz - coraz więcej ludzi zauważa, że wiele kwestii może być rozpatrywane cywilizacyjnie.
  Owszem, częste są przypadki negowania istnienia Cywilizacji Polskiej, ale są to ludzi o ograniczonych umysłach.
  Myślę, że niedługo nastąpi skok mentalny, który zmieni myślenie w relacjach międzyludzkich (bardziej rozwinięci dojrzeją do tego, choć na pewno nie wszyscy).
  A wy zostaniecie przy swym malkontenctwie.
 • @interesariusz z PL 11:10:35
  Witryna jest fraktalna- ma prawdziwe poddomeny, znajdowane indywidualnie przez wyszukiwarki.
  Tylko podział zysków nie jest fraktalny.
  Współudział?
  Proponuje dzisiej każdemu, który chce współuczestniczyć wstawienie ręczne 1 wideo na NE.
  Inteligentny człowiek, jak ma przykład to potrafi chyba powtórzyć?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:15:34
  Z całą pewnością nie mamy ambicji tworzenia cywilizacji polskiej z niczego, bez jakichkolwiek podstaw społeczno-politycznych - po prostu nie zajmujemy się teoretycznymi utopiami.

  I także z całą pewnością nie zaproponujemy wzorem Autora Cywilizacji Polskiej (CP) budowy cywilizacji jako tworu kosmopolitycznego z wszelkiej maści etnicznej zbieraniny, która jedynie wyrazi chęć współuczestnictwa w CP.

  Sądząc po treściach proponowanych w CP Pan chyba już wykonał swój mentalny skok, szkoda tylko, że jest skok znów w kierunku przeciwnym do właściwego, bo ponownie we wspakulturę, która od 1000 lat kształtowała i nadal kształtuje myślenie Europejczyków.
 • Turbożydo-katolik S.Michalkiewicz
  Stanisław Michalkiewicz ostro podsumował działalność Huberta Czerniaka. Odniósł się przy tym do listu internauty, który zarzucił publicyście nierzetelność i bycie opłacanym przez kogoś, bo na antenie Mediów Narodowych skrytykował „alternatywnego medyka”.

  – Ostatnim razem miałem takie krytyczne uwagi pod moim adresem po tym, jak powiedziałem, że „Wielka Lechia to UBeckie rzygowiny”. Powtórzyłem to w tym programie wiedząc, że pan dr Czerniak jest jednym z propagatorów Wielkiej Lechii – przypomniał Stanisław Michalkiewicz, publicysta „Najwyższego Czasu!”. – https://nczas.com/2019/07/12/michalkiewicz-nie-ma-watpliwosci-ws-dra-czerniaka-najwyzszy-czas-by-przestal-byc-waznym-elementem-konfederacji-video/
  ___________________________

  Ten wielce rzetelny żydo-katolik i komentator (był honorowym prezesem PAFERE – polsko-amerykańskiej fundacji edukacji i rozwoju; jedna z idei PAFERE: zamiast funkcji socjalnych państwa wystarczy katolicka jałmużna) jest także bardzo rzetelnym zwolennikiem liberalizmu gospodarczego, czyli de facto żydowskiego kapitalizmu i tego wszystkiego, co ten żydowski kapitalizm ma uchronić przed zlikwidowaniem.
  Zatem nie należy się dziwić, że ów rzetelny komentator pluje na prawdziwą historię Słowian.
 • 10 lat
  Dziesięć lat temu, w 2009 r., kiedy startowaliśmy....

  Jestem człowiekiem, który zapewne jak wielu innych, gdy podejmowane działania nie przynoszą sukcesu, dochodzi do wniosku, że coś jest nie tak, że oprócz zniechęcenia, zaczyna się zastanawiać, czy warto dalej?

  Można też, a nawet powinno się zacząć zastanawiać co jest przyczyną niepowodzenia.
  Czy może nie należy szukać innych rozwiązań i innych sposobów na osiągnięcie zamierzonych celów.
  Wszyscy wiemy, że z wrogiem trzeba walczyć, ale jeśli w otwartej walce nie ma szans na jego pokonanie, to czy nie należy wejść w jego struktury i zniszczyć go od środka?
  I w końcu trzeba też wiedzieć, kto jest wrogiem większym, kto mniejszym, z kim można wejść w sojusz, a z kim nie.
  Kto jest silniejszy, a kto słabszy.

  Człowiek mało zorientowany, albo przygłup, będzie uważał że PiS PO to jedno zło, a ten bardziej zorientowany, dostrzeże, że to ugrupowania ostro ze sobą rywalizujące, że na ten moment idą na noże, że J. Kaczyński za tragedię smoleńską w duchu obarcza Tuska.

  Zauważy też, że od ostatnich wyborów PiS usilnie, konsekwentnie i umiejętnie zabiega o wyborcę, że wszelkimi możliwymi i dostępnymi dla siebie środkami tego wyborcę kupuje.
  Cel, wysoka wygrana, większość konstytucyjna i możność takiego ustawienia sceny politycznej by …?
  Wprowadzić dyktaturę?
  Czy może by zamknąć Tuska, zmieść ze sceny kastę ludzi zupełnie wyjątkowych i tych wszystkich co by chcieli ,,by było, jak było”?

  Dziś walczyć z PIS, to nic innego jak walić głową w mur.
  Dziś trzeba raczej pomóc wyautować partie opozycyjne, a to z tej racji, że powstanie spora pustka, pustka którą będzie można zapełnić nowymi ludźmi takimi jak K. Wojtas, Rzeczypospolita, Stanisław i im podobni, a to dla tego, że wciąż będą wyborcy niechętni PiS–owi, bądź PiS–em po latach zmęczeni.

  Nie wzajemne przycinki, nie krytykowanie, lecz spokojny wzajemny dialog i szukanie dróg na pozyskanie poparcia innych.
  Dziesięć lat bez sukcesów ,to zbyt długi okres, by nie analizować swoich niepowodzeń i by w konsekwencji nie znaleźć innej, lepszej i skuteczniejszej drogi do sukcesu.
  Tego bym wzmiankowanym wyżej życzył.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:15:34
  Problem z panem jest taki, że uważa się Pan za " bardziej rozwiniętego", ale ....tylko Pan :))))
 • @stanislav 20:12:46
  Pański rozwój zaczął się i skończył ... te 10 lat temu.

  To nawet choćby trochę się rozwijając - trzeba było minąć tych w stagnacji.
 • Jest źle ale są,,jaskółki nadziei''
  Dziesięć lat niepowodzeń to porażka ale ja widzę pewne sukcesy nie wiem czy wynikające z Panów działalności.Aleksander Jabłonowski,Maciej Maciak czy Rafał Mosakowski oraz setki tysięcy polskich patriotów dzisiaj wreszcie widzą powiązania pomiędzy,,plemieniem żmijowym''a naszym,,największym sojusznikiem''który kroi nas na miliony popierając roszczenia żydowskie.
  Mam cichą nadzieję że możecie już teraz stworzyć partię lub wejść w koalicję ze środowiskami i osobami których nazwiska podałem powyżej jak również z dr Czerniakiem,Zagórskim,Ziębą i Kołodziejczakiem z Agrounii musicie tylko jak najszybciej zacząć rozmawiać.Obecnie widzę nadmiar ideologii(Winnicki,Bosak,Patlewicz) i mistycyzmu(Braun) oraz idiotyzmy Korwina w Konfederacji.Prawdopodobnie Konfederacja po numerze z Czerniakiem nie wypadnie zbyt dobrze w wyborach bo są zbyt uparci a ideologią nie dotrą do ludzi.Należy się dogadać i prze kierunkować media narodowe na naprawdę pro polską formację.Zauważcie że to wygląda tak jakby dostali od kogoś monopol na prawicy i wciąż tkwią w miejscu a my z nimi.
 • @maro 21:46:41
  Pisze pan: "Dziesięć lat niepowodzeń to porażka...", a pan T.Dylak pisze: "Jestem człowiekiem, który zapewne jak wielu innych, gdy podejmowane działania nie przynoszą sukcesu, dochodzi do wniosku, że coś jest nie tak, że oprócz zniechęcenia, zaczyna się zastanawiać, czy warto dalej?

  Można też, a nawet powinno się zacząć zastanawiać co jest przyczyną niepowodzenia. "

  Otóż nie uważam tych lat od 2009 r. nie tylko za porażkę, a wręcz odwrotnie za lata bardzo owocne i stwarzające duże perspektywy na przyszłość. 10 lat 2009-2019, to rosnący autorytet opiniotwórczy oraz polityczny środowiska WPS ( od roku także partii Polska Patriotyczna). Zarówno w wymiarze krajowym, jak za granicą ( Białoruś, Litwa, Rosja, Noworosja, USA)

  10 lat istnienia stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej ( pomimo uporczywej, bezprawnej odmowy sądowych organów rejestrowych i współpracującej z nimi w latach 2009-2010 pani Gronkiewicz-Waltz), to 10 lat publicystyki pisanej na stronie wiernipolsce1.wordpress.com ( wcześniej, w latach 2009 - wiosna 2014 przed próbą destrukcji i dezercji p. T.Dylaka, w okresie ukraińskiego Majdanu, publikacji na stronie wiernipolsce.wordpress.com), to ok. 3000 artykułów i ok. 60000 komentarzy. Prócz tego działające od 2010 roku studio WPS Production, to ok. 200 audycji audio i video. W tym kilkanaście dużych społeczno-gospodarczych i politycznych reportaży( krajowych i zagranicznych), zarówno edukacyjno-dokumentalnych, jak i interwencyjnych.
  Wymienię kilka:

  1. Polacy na Białorusi( 2010)
  https://www.youtube.com/watch?v=zsRuLCWa7R4&t=48s
  https://www.youtube.com/watch?v=snmqdYDHZto&t=3s
  https://www.youtube.com/watch?v=8gxne4Xuvtc&t=3s

  2. Druga Japonia ( 2011)
  https://www.youtube.com/watch?v=v5ewnhtZkig&t=4s
  https://www.youtube.com/watch?v=Y-TgAVzeVGI&t=679s

  O śmierci Andrzeja Leppera, TV Grodno( 2011)
  https://www.youtube.com/watch?v=eJs0XUiIamY&t=2845s

  BohdanPoreba Forum Rolnicze Poznań( 2010)
  https://www.youtube.com/watch?v=9aygQHdeE80

  WPS Production Budownictwo, oszczędność energii TV Grodno "System R"( 2012)
  https://www.youtube.com/watch?v=DNuK_fpwyPo&t=4599s

  Katastrofa smoleńska - druga rocznica(2012)
  https://www.youtube.com/watch?v=2dVf9izk7EM&t=57s

  Polacy na Litwie - Kurier Wileński Nowy porządek Świata(2012)
  https://www.youtube.com/watch?v=JBVfN0oG66U


  3. Demokracja ( 2013)
  https://www.youtube.com/watch?v=nKP0HzUMjGM

  4. "Unijna demokracja" na polskiej wsi, czyli przypadki Bogdana
  Dziubały ( 2013)
  https://www.youtube.com/watch?v=f9wsxcZa2oc&t=4s

  5. Chevron w Żurawlowie: powrót do wysiedlania Zamojszczyzny( 2013)
  https://www.youtube.com/watch?v=ryNPn3kbgi8&t=315s


  6. Łupki w Polsce( 2013)
  https://www.youtube.com/watch?v=cpRCwc1xXg0

  Kongres Ruchu Narodowego - dr Paweł Ziemiński(2013)
  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo

  SDP Gaz łupkowy Warszawa(2013)
  https://www.youtube.com/watch?v=Lv6UHo07d0I&t=2169s

  "Platforma Oburzonych - odzyskać suwerenność(2013)
  https://www.youtube.com/watch?v=zoIqZWLC128&t=3s

  "Oburzeni obywatele" - neosolidarnościowa droga donikąd pod skrzydłami amerykańskich fundacji(2013)
  https://www.youtube.com/watch?v=r-flwQNYiTs


  BohdanPoreba Forum Rolnicze Poznań(2010)
  https://www.youtube.com/watch?v=9aygQHdeE80&t=106s

  Prezes WPS, Paweł Ziemiński dla Radia Chicago(2014)
  https://www.youtube.com/watch?v=W0ETbx3DP8Y

  Bilans transformacji - polska polityka zagraniczna oczami narodowców( 2014)
  https://www.youtube.com/watch?v=DP0oNBU1oIQ

  Prezes WPS, dr Paweł Ziemiński: Słowianie razem, bez syjonistycznych pośredników(2014)
  https://www.youtube.com/watch?v=EFQPLAjE9PE&t=24s


  15 lat Polski w NATO - III RP na straży anglosasko-żydowskich interesów( 2014)
  https://www.youtube.com/watch?v=xrqRJJJMyWQ

  Izabela Tyrkin - żydowski reżim IIIRP zabronił Polce wjazdu do kraju(2016)
  https://www.youtube.com/watch?v=j219ORqrEOs

  Krym, Jałta, Liwadia – WPS w Rosji, styczeń. 2016
  https://www.youtube.com/watch?v=2uNK4lOEU4I

  Chwała Wielkiej Polsce" w Sewastopolu( 2016)
  https://www.youtube.com/watch?v=cGEUMvBOvCE

  Wspolne dziedzictwo PL BY ( 2017)
  https://www.youtube.com/watch?v=KW7ZLmvjdZM

  Manifestacja przed ambasadą USA( 2019)
  https://www.youtube.com/watch?v=Q47PDxg2z_M

  Sergiej Potoka wywiad 3 ( 2019)
  https://www.youtube.com/watch?v=XWXFBvrhC5E

  Oczywiście jest i tak z naszymi reportażami( jak z tym o Żurawlewie oraz działalności Chevronu) :
  https://www.youtube.com/watch?v=LURgxSUJFe8

  "Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących szerzenia nienawiści. Dowiedz się więcej o zwalczaniu mowy nienawiści w Twoim kraju".

  WPS było niemal prekursorem w sieci tego, co później i obecnie przyjęło postać studyjnych, dwuosobowych lub nieco liczniejszych rozmów na gorące tematy społeczno-polityczne. Zachowywaliśmy niemal od początku dystans do wielu "gwiazd antystemowych" nagłaśnianych, gdyż w istocie dobrze przysługują się układowi pomagdalenkowemu i jego zagranicznym mocodawcom.

  https://wps.neon24.pl/post/133210,koncesjonowani-narodowcy

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/08/04/czy-nalezy-podazac-za-pawlem-kukizem/

  Przez cały okres 10 lat nie zmieniliśmy i nie zmieniamy naszej linii programowej. Zmieniamy jednak metody. Na pewno nie zrezygnowaliśmy nawet przez moment z walki o suwerenną Polskę.
  Sugerowane nam koalicje z większością wyżej wymienionych osób nie są możliwe, gdyż to w większości marionetki o coraz bardziej zużytych rolach. Polsce potrzebni są nowi- racjonalni, ideowi i skuteczni działacze narodowi.
 • Wojska okupacyjne w Wolnej Polsce
  .
  na ten temat w wideo

  - https://www.youtube.com/watch?v=uue4CJPmoDc&t=11m30s

  pominięto może jeszcze najważniejszy aspekt sprawy, na co zwracano już uwagę, że w przypadku konfliktu pomiędzy USA i Rosją, obiekty USA w Polsce będą jako pierwsze zaatakowane przez Rosję, ew. taktyczną bronią atomową. Oznacza to, że w przypadku takiej wojny z geograficznych terenów nazywanych dziś Polską może zniknąć wszelkie znaki życia. Naturalnie USA chętnie przeprowadzą parę operacji na cudzej ziemi, podstawa dobrej strategii, i za cenę życia narodu polskiego.

  Działalność grupy wyznaczonej do odgrywania roli rządu w Warszawie można śmiało zakwalifikować jako przygotowanie holokaustu (ofiary palnej) z Polaków, co jest zbrodnią zdrady wobec narodu polskiego. Ten żądek w Warszawce zaplanował jak widać prawdziwy holokaust (ofiarę palną) u Polaków.

  „Zostaliśmy oszukani”, to jest doprawdy mały pryszcz w porównaniu z innym oszustwem, „big chucpa”, jak dowodzi poniższy link

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Oszustwo i zdrada są podstawowymi metodami w działalności politycznej, dobrze jest to raz na zawsze przyjąć do wiadomości.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829