Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 2792 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Słowo "bezpańskie" na niedzielę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nadesłane od jednego z komentatorów na stronie WPS


” Po 1989 r. Polacy nie zachłysnęli się wcale wolnością. Zachłysnęli się bezprawiem i anarchią. .
Wtedy, przy Okrągłym Stole, wdeptano ich w glebę, a oni nawet tego nie czuli lub czuć nie chcieli. Mieli przecież swoją iluzoryczną „wolność”, mogli przecież pluć na „komunę” budować swoje straganiki i handlować gównem na Stadionie. Bo Balcerowicz z Wałęsą i resztą zdrajców Narodu, także z Kaczyńskimi, podzielili się w międzyczasie ich Polską. Zdecydowali się ją zniszczyć, sprzedać za bezcen. Przecież im za to zapłacił Waszyngton. Wcale niemałe pieniądze.
Zachłysnęli się Polacy wodą święconą, którą wlewano im w mózgi za pomocą bełkotu białego dziadka. Czuli się wielkimi zwycięzcami, a pod ich nosami niszczono to wszystko co przez 45 lat wspólnie budowali.
I zniszczono to doszczętnie. Ku radości hołoty krzyczącej „santo subito.”
Nabrali Polacy wody święconej w usta i wstrzymali powietrze. Bo przecież nie wypadało tego przełknąć ani wypluć. Zaparli się Polacy własnej przeszłości. Napluli Polacy na to wszystko co w pocie czoła budowali z ruin i zgliszczy. I wcale nie za amerykańskie dolary.
Budowali i im się udało. Wbrew życzeniom Zachodu. Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kołobrzeg, Gdynia, Poznań. Zrujnowane doszczętnie miasta podniesione i postawione do życia.
Nie dzięki Wojtyle, który, razem z resztą polskiego kleru, robił wszystko aby Polsce szkodzić, ale przez naszych dziadków, rodziców i przez nas samych, którzy wiedzieli czym jest uczciwa praca i szacunek dla robotnika.
Jak długo można wstrzymywać powietrze i milczeć na temat przeszłości, która zbudowała życie większości Polaków?
Jak długo można skreślać samych siebie i pluć sobie w twarze za to, że w latach 1945-1989 uczciwie, w pocie czoła budowało się z ruin Ojczyznę? Jak można być taką świnią wobec samego siebie aby pluć na czas, w którym dorastało się wcale nie w niewolnictwie. Polska była jednym z najbardziej wolnych krajów za Żelazną Kurtyną, którą w środku Europy zawiesił Churchill.
Dzisiaj wy, których wychowała i wykarmiła tamta Polska, plujecie na nią. Nie wiem czy wiecie, że plujecie sami na siebie?
Że skreślacie swoją przeszłość i deklarujecie się, że jesteście nikim. Pozbawiacie się własnej godności, której w PRL nikt was nie pozbawiał. A której pozbawili was Wałęsa z Balcerowiczem, Wojtyłą, kardynałami i resztą gangu Okrągłego Stołu.
Gdzie więc jest wasza przeszłość? Gdzie jest wasza godność?
Spodziewam się, że już niedługo zabraknie wam siły by trzymać w usta nabraną 28 lat temu wodę święconą i wyplujecie ją z obrzydzeniem. Nabierzecie w płuca powietrza i wreszcie krzykniecie donośne NIE.
Tylko, że Polski już nie będzie.
Może zechcecie ją odnaleźć? Ale ja nic dobrego wam nie wróżę. Zdradziliście siebie samych. Za taką zdradę płaci się cenę najwyższą. Będziecie więc żyć, ale jak niewolnicy tych, którzy wmówili wam, że zakładanie kajdan zachodniej władzy nazwać można „wolnością.” Zaś bycie Polakiem szanującym swoją przeszłość to zbrodnia.
Uwierzycie?
Pewnie tak.
Składam więc wam moje kondolencje. Zamknijcie te swoje trumny marzeń. Smrodem od nich wieje od 1989 r.”

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/05/24/udzial-w-eurowyborach-poparciu-zbrodni-miedzynarodowego-zydostwa/  komentarze

 

 

KOMENTARZE

 • @Arjanek 11:06:42
  ...a dlaczego odchodzisz?
 • 1000% racji
  ...przestańcie pierdolić i wyjdzmy w końcu na ulice. Konkretnie! I pogońmy tą całą bandę spowrotem nad pierdolony Jordan. Tam niech sobie debatują... Politycznie nic nie zrobimy; Jesli po 30tu latach tej złudy macie jeszce nadzieję to wszyscy jesteście jebnięci.


  "Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją".

  Benjamin Franklin

  Tak więc moje owieczki kochane; wybierzcie mądrze - w końcu to nie takie trudne - trzy raptem gatunki trawy.

  SMACZNEGO !
 • @radzioron 13:05:44
  Taki protest uliczny mialby szanse gdyby wyszlo na ulice przynajmniej pöl miliona. Dopiero wöwczas danielsy, gowiny i srowiny mieliby gacie pelne mestwa i rozpaczliwy problem:co z tym zrobic?
  Gdyby jutro okazalo sie, ze Konfederacja uzyska ponad 10% /co dajcie Bogowie/, obudziloby to nie tylko strach "elity" ale röwniez zaciekawienie tych, ktörzy nic o Konfederacji nie wiedzieli. Takich, przyspawanych do telewizoröw jest wiekszosc, stad ich niewiedza o wzrastajacym niebezpieczenstwie ze strony "sojuszniköw" /tfu/.
  To niemal pewny sposöb na przebudzenie.
 • @
  ''bezpańskie'' to coś jak ''bezpaństwowcy'' na Łotwie ?Bo mogą jeszcze być bezpańskie psy ale to nie oto chodzi, prawda?
  talbotowi to sztambucha
  Zdarza się jednak, że byli obywatele polscy i ich potomkowie pozbawieni są jakiegokolwiek obywatelstwa. Przykładem są byli obywatele II Rzeczypospolitej i ich potomkowie w liczbie 12 tys., którzy osiedlili się na Łotwie po II wojnie i nie uzyskali obywatelstwa łotewskiego po odzyskaniu niepodległości przez to państwo, ani nie przywrócono im obywatelstwa polskiego (zob. Polacy na Łotwie)
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Apatryda
 • Syjonistyczna agentura nie ma szabasu.
  Postu nie można zamieścić na FB ponieważ zawiera treści...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829