Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 2792 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Jutro M.Piskorski opuszcza PiSowski areszt

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedy wypuszczają więźniów politycznych, to znak, że szykują się zmiany.

 

Reżim PiSu, za 200.000 okupu, w dniu jutrzejszym, 16 maja 2019 r., zwalnia Mateusza Piskorskiego z aresztu.
Odbędzie się to niemal po 3 latach przetrzymywania przewodniczącego partii Zmiana, bez udokumentowanego postawienia mu zarzutów. Nie do końca znamy warunki ( oprócz wyznaczonego okupu) na jakich M.Piskorski będzie miał funkcjonować poza celą aresztu na Służewcu. Tam był ostatnio przetrzymywany więzień sumienia, którego raczej należałoby nazwać wyrzutem sumienia i hańbą PiSowskiej kpiny z prawa.  Z tego co nam wiadomo Mateusz będzie miała zakaz kontaktów z tymi członkami partii Zmiana i innymi osobami posiadającymi status świadka, którzy nie byli jeszcze przesłuchiwani. Ma także zakaz opuszczania  Polski, czemu dodatkowo towarzyszy pozbawienie go paszportu.
WPS PRODUCTION postara się wkrótce przeprowadzić wywiad z Mateuszem Piskorskim.
PZ
 

KOMENTARZE

 • @
  Az nie wierze.
  O ile ta mysz z wielkimi uszami /Karlinska/ znöw czegos nie wymysli.
 • kpiny z prawa.
  " Mateusz będzie miała zakaz kontaktów z tymi członkami partii Zmiana i innymi osobami posiadają status świadka, którzy nie byli jeszcze przesłuchiwani"

  Trzy lata... Mało casu, krucabomba, mało casu....
 • @ Autor
  5*

  "WPS PRODUCTION postara się wkrótce przeprowadzić wywiad z Mateuszem Piskorskim."

  Będę czekał z niecierpliwością. Proszę też o przekazanie serdecznych pozdrowień panu Piskorskiemu.

  Ukłony
 • WPS
  Marek Włodarczyk‎ do Uwolnić Mateusza Piskorskiego szefa partii ZMIANA
  Wczoraj o 22:36 ·
  Wczoraj wysłałem list o treści jn. do Mateusza. Uważam, że powinniście znać jego treść, co zapowiedziałem w liście.

  Warszawa: 13 maj 2019 roku.

  Szanowny Kolega
  Przewodniczący partii Zmiana Mateusz Piskorski
  Witam Cię Mateuszu, dla przypomnienia swojej osoby podam, że jestem tym członkiem Zmiany, który przyszedł do biura Zmiany na Marszałkowskiej w Domu Przyjaźni Polsko-Rosyjskiej w dniu 13 maja 2015 r, aby złożyć deklarację członkowską. Akurat dawałeś wywiad dziennikarzowi z Gazety Wyborczej, który zainteresował się mną, gdyż był zaskoczony, że ktoś chce zapisać się do Zmiany, później w Wyborczej była wzmianką o mnie. W gazecie podali moje nazwisko, co mnie zaniepokoiło, gdyż mogłem być zwolniony z pracy. Pracuję w spółce Skarbu Państwa na której uwłaszczają się rządzący, było źle, ale teraz pod rządami PiS-u to już tragedia, dyletantyzm, arogancja, mobbing, terror psychiczny, niesprawiedliwość, to codzienność.
  Zdecydowałem się napisać do Ciebie, ponieważ kolega Bogdan z Pabianic, który koresponduje z Tobą, odmówił wysłania Ci program Stowarzyszenia, które chcę założyć. Nie wiem o co mu chodzi, może Ty coś mi podpowiesz jak przeczytasz ten program, gdyż był bardzo krytyczny względem niego. Odnośnie Stowarzyszenia, to kilka miesięcy temu, po tym jak kolejny raz na jakimś wiecu Zmiany nie mieliśmy pieniędzy na transparent czy baner, to wtedy zaproponowałem aby zarejestrować Stowarzyszenie Zmiana, ale nikt mnie nie poparł. Kilka miesięcy później zdecydowałem się ogłosić na Facebook-u zamiar utworzenia takiego Stowarzyszenia, zrobiłem to na naszej stronie Zmiany, ale nikt mnie nie poparł. Wtedy zrozumiałem, że z tymi ludźmi nic się nie da zrobić, wszyscy się przestraszyli, pochowali, czy diabli wiedzą co? Tomek Jankowski po wizycie w ABW zmienił się, prawie nic się nie dzieje. Kapitanie wracaj, bo statek tonie.
  Teraz o stowarzyszeniu. Uznałem, że sam napiszę program, co zrobiłem i wysyłam Tobie w tym liście jako Załącznik nr 1. Stowarzyszenie nazywać się będzie Komitet Obrony Socjalizmu „KOS”. Prawdopodobnie z wieloma sprawami zawartymi w jego programie nie będziesz się zgadzał, ja też nie ze wszystkim sprawami w statucie i programie Zmiany zgadzałem się, chodzi mi o sprawy kościoła, ale byliście mi najbliżsi ze wszystkich działających partii. Program ogłosiłem 1-go maja na FB, na portalach gdzie uczestnicy deklarują się: komunistami, socjalistami, wojownikami z kapitalizmem, rządzącymi i z niesprawiedliwością. Odzew był kiepski. Jednak to ogłoszenie tego programu dało mi tyle, że mogę zweryfikować moich znajomych, kolegów, towarzyszy walki, i wiem kto jest kto, to cenna wiedza. Generalnie wnioski są przykre, ci ludzie nie są zainteresowani działaniem, wystarcza im popisywanie się wiedzą w Internecie, przy laptopie. Są wykastrowani jako socjaliści, komuniści, czy bojownicy o lepszy ustrój. Nazywam ich wirtualnymi komunistami i to jest najdelikatniejsze określenie. Jedyna nadzieja dla nas, to w żółtych kamizelkach z Francji, zapraszam ich.
  Mam nadzieję, że ten program urozmaici Ci życie, może będziesz chciał niektóre punkty zrealizować w przyszłości, na co już teraz masz moją zgodę, nie zależy mi na byciu wodzem, ale na normalności i sprawiedliwości, już nie w moim życiu, ale dla moich dzieci i następnych pokoleń. Jeśli nie zrealizujemy takiego programu, lub podobnego, a uważam że realizacja jego zajmie około 30 lat, tyle ile Polska jest niszczona, to nasza ojczyzna Polska zginie. Obym się mylił. Ten program to hasła i skróty, które chcę przedyskutować z Tobą. Liczę na twardą konstruktywną męską krytykę, możemy się nawet „walić”, ale nie poniżej pasa. Wiem, że jesteś nie tylko inteligentny, ale mężny i silny fizycznie, a sądzę to po tym, jak się szarpałeś z tymi mendami w Sądzi, dając im godny opór. Brawo.
  Wysyłam Ci korespondencję dotyczącą przelewów, które od ponad dwóch lat wysyłam Ci do paki. Kilkakrotnie pytałem się, czy otrzymujesz te pieniądze, dostawałem potwierdzenia że tak, ale okazało się że jakaś firma Mazovia przetrzymywała te pieniądze i dopiero pod koniec 2018 przelała je (moje wpłaty w 2017 roku dla Ciebie) z powrotem na moje konto. Poprosiłem Bank PKO BP o informację, czy mieli takie prawo, Załącznik 2 ( w załączniku jest też korespondencja z przedstawicielką Mazovii). Bank nie wprost, ale zgodził się z moim stanowiskiem. Wkurzyłem się i przelałem te pieniądze ponownie Tobie do aresztu, do dzisiaj nie wróciły, oby. Trzeba być wyjątkową kanalią, nie dość że bezprawnie przetrzymują Ciebie przez 3 lata, to pozbawiają tak drobnego wsparcia finansowego, jakim jest 50 zł.
  Wysyłam Ci jeszcze moje pismo do Posłów RP pod nazwą „Apel”, który jest w Twojej obronie, Załącznik nr 3. Wysłałem go do; Joanna Schering -Wielgus, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Kornel Mazowiecki, Janusz Sanocki, Borys Budka. Niestety, żaden z posłów nie odezwał się. Tak samo było z redakcjami, do których e-mailem wysłałem ten Apel, wysłałem go do redakcji; Wprost, Myśl Polska, Gazeta Wyborcza, Superstacja, Nie, Super Expres. Ot taka polska rzeczywistość, demokracja, wolność, sprawiedliwość-śmieszne i żałosne. Wolne obiektywne media to kpina, trzeba będzie się nimi zająć. Chcą być IV-tą władzą, ale raczej są V kolumną faszystów.
  W Polsce nikt za Tobą się nie ujął, natomiast ONZ Grupa Robocza ds. Arbitralnego Pozbawienia Wolności postąpiła godnie i sprawiedliwie, walcząc o Ciebie. Wysyłam Ci ich postanowienie, Załącznik nr 4, w którym nakazują uwolnić Cię, wypłacić zadośćuczynienie i rozliczyć winnych, ale ci faszyści nie liczą się z międzynarodową opinią, tak jak Hitler mają wszystkich w dupie i skończą tak jak on. Czego im z całego serca życzę.
  Kolego życzę Ci szybkiego wyjścia z aresztu i rozliczenia wszystkich tych, którzy przyczynili się do Twojego bezprawnego osadzenia w areszcie i znęcali się nad Tobą i Twoją rodziną przez 3 lata, myślę tu o: Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro, Mariusz Kamiński, Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Mateusz Morawiecki, Anna Karlińska, Agnieszka Domańska Jethon i inni sędziowie, strażnicy więzienni którzy Cię pobili -poniżali, Policjanci którzy szarpali Cię w Sądzie, oraz dziennikarze i politycy, którzy milczeli i uważali że nic złego Ci się nie stało. Każdy reżym, totalitaryzm kiedyś skończy się, a jego twórcy i współpracownicy pójdą do piekła, tym razem też tak będzie, ten koniec zbliża się dużymi krokami. Czas rozpalać ogień pod kotłami ze smołą i walić w bębny.
  Jak wyjdziesz na wolność, to musisz uważać, bo będą chcieli Cię usunąć, tak jak Leppera. Jesteś ich hańbą i wielkim niewybaczalnym błędem. Każdy uczciwy i inteligentny człowiek to wie.
  Czekamy na Ciebie. Jesteśmy z Tobą na dobre i złe, jest nas kilkunastu. Czołem Wodzu !!!
  Marek Włodarczyk
  Puszczam ten tekst na fb.
  Załączniki:
  1. Program Stowarzyszenia „KOS” – 4 strony
  2. Pismo do PKO BP i korespondencja mailowa z Mazovią
  3. Apel do posłów RP
  4. ONZ-Grupa Robocza ds. Arbitralnego Pozbawienia Wolności

  za:https://www.facebook.com/groups/947094775388257/permalink/209920929
 • @stanislav 00:05:00
  Szacunek dla Pana a przede wszystkim dla Pana Piskorskiego. Nic nigdy sie nie zmienia. Jak moj dziadek siedzial w Gulagu bolszewickim 2 razy tak moj ojciec za PRL 8 miesiecy. Tu, gdzie w USA mieszkam mam 2 znajomych, ktorzy za darmo siedzieli po 3 lata. Gdyby mieli wielka kase to by nie siedzieli ale byli tylko zjadaczami chleba. Niech Bog ma Pana i Pana Piskorskiego w swej opiece. Mam 70 lat i kilka powaznych dolegliwosci wiec w Polsce sie nie spotkamy ale tam w gorze napewno i sobie pogadamy.
 • @staszek kieliszek 04:11:28
  "Mam 70 lat i kilka powaznych dolegliwosci wiec w Polsce sie nie spotkamy ale tam w gorze napewno i sobie pogadamy."

  Bardzo proszę, żeby się Pan Tam za szybko nie wybierał, ani za szybko nie wysyłał Tam pana Piskorskiego. Wygląda na dużo mniej niż 70 ;-)

  Ukłony
 • Co za skandal!?
  200tyś?! a za co te 200tyś?!
  To pan Mateusz Piskorski powinien otrzymać z pensji winnych jego bezprawnego uwięzienia kwotę co najmniej 200tyś, za każdy rok pobytu w wiezieniu.
 • @stanislav 00:05:00
  Szanowny panie Stanislavie, pan Marek Włodarczyk wspomina o komumiźmie a przecież ci którzy więzią teraz pana Piskorskiego są nikim innym jak tylko i wyłącznie komunistami. To przecież nikt inny jak tylko i wyłącznie ta Międzynarodówka Komunistyczna od zawsze dąży do przejęcia władzy nad światem a są to zawsze ci sami, których dzisiaj określa się jako Kapitalizm Globalistyczny. To są ci których kiedyś poszczególne państwa nie upilnowały w ich rozroście finansowym, umożliwiając im rozrośnięcie się do rozmiarów zagrażających już teraz całemu chyba Wszechświatowi (po rozwaleniu Kuli ziemskiej na kawałki).

  Ten polski socjalizm nie miał niczego wspólnego z tą Międzynarodówką Komunistyczną, bo zakładał on powszechny udział we własności majątku narodowego a Międzynarodówka Komunistyczna na plecach narodów w planie długoterminowym zakładała to co co właśnie się obecnie stało, czyli przejęcie prawie już całego majątku na świecie.

  Zachęcam więc pana Marka Włodarczyka do korekty pojmowania tych skrajnie odmiennych od siebie pojęc.
  Pozdrawiam
 • @stanislav 00:05:00
  Polski socjalizm (i nie tylko polski) wymknął się spod kontroli tej Międzynarodówki Komunistycznej, więc trzeba było go obalić i na chamca wprowadzić to ograbienie całych narodów ich majątków pod pozorem "obalynia komuny".
  Zrobiono to pustymi półkami w sklepach, specjalnie skomponowanymi przez tych z Międzynarodówki Komunistycznej (kapitalizmu Globalistycznego)
 • @Jan Paweł 09:10:08
  Ta tragiczna ironia naszego polskiego (i nie tylko) losu, polega tym, że Komuna (ta prawdziwa) obalyła "komunę":-)
 • "Jawne bezprawie"
  Nareszcie!
 • @Arjanek 08:16:13
  Panie Komentatorze,
  po pierwsze to pan łączy i w dodatku nie wie pan, co z czym i dlaczego połączył.
  Po drugie M.Piskorski nigdy nie był i nie jest komunistą - jako dowód polecam Program Polityczny Partii Zmiana - http://partia-zmiana.pl/wp-content/uploads/2016/07/Zmiana-PROGRAM-www.pdf

  _____________________
  PS
  A tak w kwestii formalnej i czysto teoretycznie:
  jeśli żydowski kapitalizm jest systemem realnie istniejącym, jeśli faktem jest dążenie elit tego systemu do globalizowania świata, czyli faktycznie do wprowadzania totalitarnego systemu władzy syjonistycznej światowej finansjery, jeśli polityka Zachodu pn. zrównoważonego rozwoju, zmierza do depopulacji - czytaj planowego ludobójstwa - w interesie "ekologicznej równowagi" -, to dlaczego odmawiać prawa istnienia komunizmowi, faszyzmowi, czy nawet nazizmowi, które przecież także były inicjowane/sterowane przez elementy żydowskie i także były systemami totalitarnymi?
  Skądinąd jest oczywiste, że z systemem totalitarnym może podjąć skuteczną walkę przeciwny mu totalitaryzm.
 • @staszek kieliszek 04:11:28
  Na pewno, na 100%. W końcu życzyć komuś raka, to bardzo chwalebne. Katolicy idą prosto do nieba. Po co im Sąd Chrystusowy?

  A tak po prawdzie, ten Piskorski siedzi, bo Rzym od Rosji dostał pstryczka w nos i teraz Rosja ma prze#%&e u całego ,,cywilizowanego" świata.
 • Łamanie prawa jest zasadą tego reżymu
  .
  Wzorce zza oceanu, jakl wskazuje inny portal

  - https://marucha.wordpress.com/2019/05/12/co-kaczynski-obiecal-zydom/#comment-831147

  muszą być jak widać powielane przez USRAelską agenturę w administracji kraju, w gruncie bandy, nazywane partiami:

  - http://trybeus.neon24.pl/post/148897,balansujcie-dopoki-sie-da-a-potem-podpalcie-swiat#comment_1548710
 • Partia przestępczej jedności: PO.PiS
  .
  @Laznik 16:13:58

  Zwraca uwagę, że PPZ z Brukseli

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  zwykle tak dbały o praworządność, jakoś nie zauważył, że Piskorski był więziony bezpodstawnie i z naruszeniem wszelkich zasad prawnych, a za jego zwolnienie z więzienia wymusiła banda w Warszawie 200 tys. okupu, to pewnie jako zaliczkę na trybut 447 dla żydów.
 • @Arjanek 08:16:13
  Panie @Arjanek, ja nie mogę odpowiadać za poglądy p. Marka Włodarczyka, którego list pozwoliłem sobie zamieścić, ale nigdy nie nazwałbym tego co ów list zawiera "bredniami", bo jakiż to określeń należałoby użyć w stosunku do pana?!

  Natomiast łatwo mogę odpowiedzieć na to retoryczne "pytanie" pana pod moim adresem, jak to niby ja łączę lewicowe( cokolwiek to obecnie znaczy wobec zaprzedania się tzw. współczesnej lewicy w pełni żydowskim manipulantom i wyznawcom elitarystycznego, szowinistycznego syjonizmu i psychopatycznego niewątpliwie talmudycznego wybraństwa, współcześnie przybierającego postać finansowo-lichwiarskiej oligarchii światowej ) niewątpliwie poglądy M.Piskorskiego z biało-czerwonymi barwami polskiej flagi narodowej i z samą ideologią narodową.

  Otóż naród to historycznie ukształtowana wspólnota cywilizacyjna, złożona z różnych warstw społecznych, połączonych organicznie nie tylko zależnościami materialno-gospodarczych, ale także, a nawet przede wszystkim związkami emocjonalno-duchowymi wyrosłymi na bazie etnicznej, religijnej, kulturowej i instytucjonalno-państwowej. Naród ułomny, to naród, do którego wyłącznego reprezentowania rości sobie prawo jakaś zadufana w sobie "elita" ( najczęściej wywianowana w drodze przypadku, dziedziczenia, okresowego monopolu władzy, a zazwyczaj bez własnego wkładu pracy lub talentów osobistych). Naród dojrzały, to wspólnota wyrosła z naturalnej selekcji przywództwa i jego podpory, ale wyłącznie wskutek własnego charakteru, pracy i talentów osobistych oraz gotowości do ofiarowania wszystkich tych cech dobru wspólnoty narodowej, a nie użycia owych cech dla celów egoistycznych lub kompradorskich.

  W takiej definicji narodu mieszczą się ludzie o różnej wrażliwości społecznej i dlatego podział na lewicę i prawicę w zasadzie nie służy niczemu oprócz archaicznemu etykietowaniu i nadawaniu epitetów ludziom niewygodnym dla wrogów narodu z tego względu, że lewicowo-prawicowi obywatele swojej historycznej wspólnoty - to po prostu narodowcy, nacjonaliści w najlepszym tego słowa znaczeniu, czyli krytyczni i dojrzali społecznie patrioci własnej narodowej, suwerennej ojczyzny.
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=so5TWUSCENs

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829