Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 2792 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Film ” Moja Polska”, ogniwo zaciskanego łańcucha.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obowiązuje zasada współpracy i gromadzenia archiwum dokumentującego syjonistyczny spisek

 

 
Zapoznajcie się z tym filmem, który jest jednym z ogniw wyrachowanego, syjonistycznego scenariusza, pokazującego Polskę jako mroczny kraj rodzącego się nacjonalizmu i ksenofobii. 
Zarówno na Zachodzie ( USA, Izrael i UE), jak i na Wschodzie ( Rosja) syjoniści eskalują nacisk na Polskę, aby uczynić z niej skolonizowany kraj zastraszonych ludzi, którzy zgodzą się dla świętego spokoju,  i aby uwolnić się od poczucia wmawianej Nam winy, na zapłacenie syjonistycznym złodziejom i terrorystom wymyślonych przez nich odszkodowań.
Wkrótce rozpocznę cykl publikacji pokazujących ogólną strukturę tego scenariusza oraz główne przykłady – zarówno historyczne, jak i współczesne, poparte publikacjami i audycjami telewizyjnymi oraz filmami z Zachodu i Wschodu, a także z rodzimego gruntu- dokumentujące sygnalizowany tu przestępczy, antypolski proceder środowisk syjonistycznych.
Zadaniem Polaków jest przeciwstawić się medialnie i politycznie tej fali oszczerstw, gdyż w innym wypadku cały czas będziemy poniewierani i okradani przez pozbawionych skrupułów syjonistycznych psychopatów, kłamców i pasożytów. Jesteśmy to winni naszym dzieciom i wnukom, aby nie byli permanentnymi niewolnikami, aby owoce ich pracy budowały ich dostatek, a nie napełniały kieszenie cynicznych złodziei.
Apeluję o wyzbycie się wzajemnych oskarżeń, a zamiast nich o mobilizację i współpracę, gdyż albo wygrani, albo przegrani będziemy MY, wszyscy Polacy. Obowiązuje zasada współpracy i gromadzenia archiwum dokumentującego syjonistyczny spisek, jako bazę do naszego, polskiego przeciwuderzenia.
PZ
 
 
 
 
 
Całość filmu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  Z komentarzy na wiernipolsce1.wordpress.com :

  zbigniew zbylut
  14 kwietnia 2019 o 08:33 Edycja
  kiedy rzeczywiście tak jest. Dla przeciętnego holendra i nie tylko, odwiedzającego nasz kraj, polska jawi się przede wszystkim jako ciemny i zacofany kraj, nie tylko pod względem tech ale przede wszystkim kulturalnym i umysłowym (złodziejstwo oszustwo, kombinatorstwo, chamstwo itd). Najlepsze jednak to, że ani rząd ani tzw szeroko rozumiana prawica.pl wraz z kościuuułkiem krk, nic poza straszeniem narodu lgtb, wojną i uchodźcami w tej kwesti nie robi, A to, że jakieś siły polityczne próbują ten stan rzeczyistości pl wykorzystać do swoich ciemnych gierek, to już druga sprawa

  zresztą zaraz sygnalizator „wacek” da info Ziemińskiemu i wpis zniknie hehehe


  paziem
  14 kwietnia 2019 o 12:59 Edycja
  Panie „zbigniewie zbylucie”, czy jak tam pan się naprawdę nazywa. W zasadzie jest obojętne, czy jest pan ofiarą, czy narzędziem zjawiska-procesu, które zasygnalizowałem w tym wątku. Prezentuje pan bowiem tę postawę, której nie tylko nie należy lekceważyć, czy bagatelizować, ale właśnie z którą należy bezwzględnie walczyć. Hodowany przez pana kompleks niższości wobec ” oświeconego i cywilizowanego Zachodu” w tym konkretnym wypadku, wobec Holendrów, zbudowany jest albo na osobistym defekcie charakterologicznym, albo wynika z nieuctwa, albo, co jest wielce prawdopodobne – jest celem zleconej panu działalności. Co by to nie było wymaga skonfrontowania z rzeczywistością.

  Tak się składa, że miałem kilka razy możliwość biznesowych kontaktów z Holendrami, byłem też kilka razy biznesowo i turystycznie w Holandii.
  Zacznę od tego, że dla Holendrów ( 20 lat temu) wszystko, co leżało na wschód od Niemiec, to była jeśli nie groźna Rosja, to niemal syberyjski kraj, białych niedźwiedzi i reniferów. Ten stereotyp wykorzystywany jest socjotechnicznie w filmie ( „Moja Polska”). Ale oprócz tego, że jest to negatywny stereotyp wynikający z braku wiedzy, to odnosi się on także do narodowych doświadczeń. Nie możemy zapominać, że Holendrzy byli wielokrotnie emigrantami ekonomicznymi do Rzeczypospolitej ( zasiedlającymi tereny Polski w poszukiwaniu lepszych warunków życia niż ich okresowo zalewany wodą kraj, dodatkowo nękany krwawymi jatkami w związku z nietolerancją religijną). W niedawnej zaś przeszłości ( II wojna światowa) Holendrzy ( Około 25 000 Holendrów dobrowolnie wstąpiło w szeregi Waffen-SS, łącznie w tej formacji walczyło 50 tysięcy osób holenderskiego pochodzenia. Najbardziej znana dywizja, to Dywizja Grenadierów Pancernych SS „Nederland”) i holenderskie firmy m.in. Phillips, DAF, holenderska poczta i koleje – popierali hitlerowskie Niemcy. Wielu Holendrów jako jeńcy rosyjscy ” zapoznało się” z rzeczywistymi mrozami Wschodu. Polecam:

  https://www.wiatrak.nl/74511/czarni-zolnierze-holendrzy-w-szeregach-waffen-ss
  https://mojaholandia.nl/artykul/kolaboracja-w-niderlandach-ii-wojna-swiatowa
  http://www.vaterland.pl/548,cudzoziemskie_jednostki_waffen_ss.html
  http://www.waffen-ss.nl/nederlandschess.php

  Podobało mi się w Holandii i zazwyczaj dobrze wspominam Holendrów, jako przedsiębiorczych, inteligentnych ludzi, którzy jednak skorzystają z każdej szansy, aby wykorzystać czyjąś niewiedzę lub słabszą pozycję biznesową. Dlatego interesy na krawędzi kłamstwa i oszustwa praktykują także. W stosunku do Polaków nie mają uprzedzeń dlatego tak chętnie inwestują i prowadzą z Polakami interesy ( chociaż często ich motywacja wynika z kalkulacji na wykorzystanie naiwności lub gorszej pozycji biznesowej polskiego partnera). Holendrzy doceniają konkurencyjność i przedsiębiorczość Polaków, gdyż na kilku polach przegrali z nami ( wspomnę tylko produkcję pieczarek). Jako kraj o tradycji morskiej i kolonialnej Holendrzy nie mają skrupułów w prowadzeniu interesów – dlatego tak dobrze czują się w Holandii Żydzi i dlatego wielokrotnie wzajemnie te nacje posługiwały się sobą dla własnych celów. Syjonizm korzystał wielokrotnie z poparcia Holendrów, także w polityce antypolskiej i antysłowiańskiej ( patrz np. poparcie Holandii dla imperialnej 6 dniowej wojny Izraela przeciw Egiptowi( wówczas ZRA), Syrii i Jordanii w czerwcu 1967 r. i rozpętanej wtedy łże propagandy przeciwko krajom socjalistycznym potępiającymi agresję syjonistów z Izraela). Cdn.
 • @stanislav 19:01:02
  Potwierdzam skłonność Holendrów do wykorzystania każdej okazji by oskubać kontrahenta jeśli jest nawet mała okazja. Sam w ten sposób straciłem 20 lat temu 20 000 USD. Nie dotrzymali umowy, a przyczynę zrzucili na słabszego czyli na mnie. Od tego czasu uważam, że to żydowski wredny narodek.
 • Bardzo przepraszam panie Stanislav
  ale nie rozumiem tej rekomendacji

  // Zapoznajcie się z tym filmem //

  niby dlaczego uznał pan że powinniśmy tracić 45 minut .Żeby zobaczyć średnio inteligentną pannice zgorszoną tym co zobaczyła w Polsce pomimo tego że sama przybyłą z kraju w którym jest legalna eutanazja.
  Między nią a nami jest cywilizacyjna przepaść i bogu niech będą dzięki że jest.Lepiej żeby każdy zostanie przy swoim.Niech blondynka zostawi nas w spokoju,wróci do ojczyzny i zajmie się tym co Holendrom wychodzi najlepiej .Czyli hodowlą tulipanów i likwidacją niepełnowartościowych dzieci i "nadmiernie cierpiących".
 • @ikulalibal 20:11:48
  Miałam zamiar również polecić ten film, jest ważny, a najważniejsze, że wpisuje się w ogólną nakręcaną na świecie antypolską kampanię, a w tle roszczenia żydowskie. Propaganda holenderska ma z nas zrobić faszystów i podludzi żyjących w kraju, który trzeba "uzdrowić" i o tym jest ten film i rozmowa dwóch pań. Czekam na następne odcinki, które zapowiedziały.
 • @ikulalibal 20:11:48
  Niby dlaczego trzeba zapoznać się z tym filmem?

  Otóż nie dlatego, że ten film jest jakimś dokumentalnym rarytasem, ale po to, aby zobaczyć jak misternie z niczego buduje się w podświadomości widzów na Zachodzie zakłamany wizerunek Polski, jako kraju groźnego, prymitywnego, którego wartości społeczne i priorytety mieszkańców sprzyjają zagnieżdżaniu się uprzedzeń, faszyzmu, drapieżnej chciwości itd.

  Po to, aby zobaczyć jak ukryci w cieniu syjoniści - właściwi reżyserzy takich spektakli jak ów film i wielu innych, budują emocjonalny nastrój usprawiedliwiający roszczenia syjonistycznych fałszerzy i złodziei.
 • ”Czogo się boisz głupia,
  .
  czemu nie chcesz iść na całość...”
  …...... z piosenki kabaretu „Elita”.

  Czego się boisz głupia Polsko otwarcie mówić o roli Żydów w likwidacji Żydów w II Wojnie ?

  - https://marucha.wordpress.com/2013/09/06/warszawa-i-zydowskie-gestapo/

  Czego się boisz głupia otwarcie mówić o kapitale, który wyniósł w Niemczech nazistów do władzy i finansował wszystkie ich zbrodnie ?

  Czego się boisz głupia otwarcie mówić o ich sabotażu państwa polskiego i udziale Żydów w likwidacji państwa polskiego ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Efrai

  Czego się boisz głupia otwarcie mówić o udziale Żydów w mordowaniu ludności polskie w czasach stalinowskich ?

  Czego się boisz głupia otwarcie mówić o udziale Żydów w rabowaniu majątku Polskiego po tzw. „transformacji ustrojowej”

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  i ich udziale w przygotowaniu jej w współpracy z wywiadem Zachodu ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Czego się boisz głupia mówić o okupacji Polski przez obce siły NATO na wezwanie Targowicy zaprzańców z PiSu ?!

  - http://es.neon24.pl/post/147518,usmiechnieta-twarz-faszyzmu#comment_1529775

  Czego się boisz głupia ?! Kogo się boisz, tych zwyrodniałych i zdegenerowanych zbrodniarzy judejskich ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829