Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
640 postów 2798 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

LIST DO PREZYDENTA STANÓW ZJEDNOCZONYCH DONALDA TRUMPA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystkich Polaków popierających nasz list prosimy o podpisywanie się pod jego treścią.

 

 
trump_wybory
 
 
 
 
 
 
 
 
LIST OTWARTY PATRIOTÓW POLSKICH
DO PREZYDENTA STANÓW ZJEDNOCZONYCH
DONALDA TRUMPA
 
Szanowny Panie Prezydencie,
 
Wraz z objęciem urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki – jednej z dwóch największych potęg gospodarczych, a zarazem największego mocarstwa militarnego współczesnego świata – podjął się Pan wielkiej odpowiedzialności nie tylko za własny kraj, ale pośrednio za losy narodów świata.
Konstytucja Rzeczypospolitej Obojga Narodów z 1791 roku była drugim po konstytucji Stanów Zjednoczonych z roku 1787  wyrazem marzeń suwerennych narodów świata o rządach prawa, wolności i poszanowania niezbywalnych praw narodów do samostanowienia. Te dwa akty prawne wyznaczyły ramy ustrojowe współczesnych demokracji –  i dlatego nawiązując do ich tradycji zwracamy się do pana Prezydenta z niniejszym listem.
Za prezydentury Pana poprzednika, prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy, na podstawie przynależności Polski do NATO oraz w nawiązaniu do umowy SOFA zostały podpisane między przedstawicielami rządów Stanów Zjednoczonych i Rzeczypospolitej Polskiej umowy, na mocy których na terenie  Polski zaczęto lokować oddziały wojskowe Armii Stanów Zjednoczonych wraz z towarzyszącym im sprzętem wojskowym oraz stosownym zapleczem osobowym i technicznym.
Polska obecnie nie jest w stanie wojny, ani otwartego konfliktu ze swoimi sąsiadami. W stosunkach Polski z innymi państwami nie zaistniały także przyczyny, które spełniały by warunki punktu 5 Traktatu Północnoatlantyckiego. Zatem zdaniem patriotów polskich – ceniących tak samo, jak naród amerykański własną niepodległość za najwyższe dobro – proces alokacji wojsk amerykańskich na terenie Polski kładzie się olbrzymim cieniem na stosunki polsko-amerykańskie.
Historycznie stosunki te opierały się do tej pory na pokojowej współpracy gospodarczo-kulturalnej, a gdy zaistniała taka konieczność na  wspólnej walce z wrogami wolności i praw naszych narodów do suwerennego kształtowania swojego bytu państwowego, zgodnie z własnymi priorytetami i w ramach wyznawanych systemów wartości.
Obecność wojsk obcego państwa na terenie Polski nasz naród zawsze utożsamiał z okupacją. Nigdy też z własnej woli, nie ulegając narzuconej przemocy – nie akceptował tej okupacji i gotów był ponosić najwyższe ofiary życia swoich synów i córek, aby tej okupacji się pozbyć.
Polska jest krajem, który został ciężko doświadczony przez lokalne i światowe wojny. Naród polski, a także inne narodowości, którym ziemia polska udzielała gościny i była ojczyzną,  często ponosił olbrzymie straty ludzkie i materialne wskutek konfliktów w tej części Europy. Dlatego My, Polacy, mamy moralne prawo występować jako ambasadorzy pokojowego współistnienia narodów, i nie tylko w tej części Europy, ale i w szerszym wymiarze.
Panie Prezydencie, z wielką nadzieją i uznaniem przyjęliśmy pańskie deklaracje, że przyszłość Europy i świata widzi Pan we współpracy gospodarczej i współzawodnictwie biznesowym, a nie w konfrontacji militarnej i wyścigu zbrojeń.
Panie Prezydencie, Polska jest sąsiadem Rosji, a Polacy chcą podobnie jak Amerykanie widzieć w Rosjanach partnerów gospodarczych, a nie wyłącznie wrogów politycznych i przeciwników militarnych. Chcemy w pokojowej współpracy stwarzać przyszłość dla naszych dzieci, dla polskich, amerykańskich i rosyjskich rodzin.
Panie Prezydencie, dowiódł Pan swoim życiem, że przyszłość należy do śmiałych decyzji osób, będących realistami i niepoddających się uprzedzeniom. Dlatego My, polscy patrioci, oczekujemy, że to właśnie Pan zmieni decyzje poprzedniej administracji amerykańskiej i wycofa wojska amerykańskie oraz sprzęt wojskowy z terenu Polski.
Niech Bóg błogosławi odważnym i rozważnym! Niech Bóg błogosławi Ameryce, Polsce i światu!
 
Warszawa, dnia 20 stycznia 2017 r.
 
Paweł Ziemiński            Wierni Polsce Suwerennej, Kongres Polski Suwerennej
Dariusz Kosiur               Wierni Polsce Suwerennej, Kongres Polski Suwerennej
Andrzej Skorski             Wierni Polsce Suwerennej, Kongres Polski Suwerennej
Michał Jarzyński           Wierni Polsce Suwerennej
Jerzy Truchlewski         Kongres Polski Suwerennej
Zbigniew Okrasiński     Kongres Polski Suwerennej
Adam Smiech                redaktor naczelny Jednodniowka.pl, publicysta narodowy
Bogdan Dziubała          Wierni Polsce Suwerennej, działacz ludowy  ZZR Ojczyzna
Teresa Sikora               Łódź
Miłosz Sobolewski
Bogumił Kaczorowski   Warszawa
Paweł Chajec
 
 

więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/20/list-otwarty-patriotow-polskich-do-prezydenta-stanow-zjednoczonych-donalda-trumpa/

Zapraszamy jutro, tj. 21 stycznia 2017 r na godz. 12:00 przed Sejm do uczestnictwa w demonstracji przeciwko obecności US Army w Polsce
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Oby przywrócił wzajemnym relacjom USA i innych krajów charakter partnerski i skończył z aroganckim dyktatem
  Dyktatem, który cechował politykę jego poprzedników. By pod jego władzą USA prowadziły dialog w partnerstwie, a nie ignorowały stanowiska, jak to miało miejsce m.in. wtedy, gdy pod amerykańskim protektoratem - a wbrew uchwałom ONZ - proklamowano niepodległość Kosowa. Polepszenie stosunków USA z Rosją czy Chinami wymagać będzie trudnej sztuki łączenia amerykańskich wartości z wolą i umiejętnością prowadzenia dialogu i szukania kompromisu.
 • 5 + *
  Świetnie napisane !
 • @Paulus.Aquarius 21:30:45
  PODPISUJĘ SIĘ POD TYM LISTEM !
 • @Paulus.Aquarius 21:33:43
  :))) Zalecam poczekać co z tego będzie .
 • Iracki dron niszczy pojazdy ISIS w Mosulu
  https://topeteglz.org/2017/01/20/irak-mosul-momento-en-que-un-dron-iraqui-destruye-vehiculos-del-isis-20-enero-2017/
 • Syria - 19 stycznia 2017 - okolice Palmiry - Armia Syryjska prowadzi działania zaczepne wobec ISIS w pobliżu bazy T-4
  https://youtu.be/V5iP6QY1c3o
 • @Paulus.Aquarius 21:33:43
  Chętnie umieszczę Pana imię i nazwisko wśród sygnatariuszy ( a tylko w takiej formie możemy to zrealizować z uwagi na oficjalny status listu), ale jest ono dla mnie nieznane ?

  Pozdrawiam

  PZ
 • @Repsol 21:37:32
  Dajmy szansę nowemu przywódcy. Zwolennicy Clinton już się szykują na sobotę - organizują Marsz Kobiet - pewnie będzie równie wulgarnie jak u Femen czy podobnych clownów.

  https://www.facebook.com/events/2169332969958991/
 • @ Autor
  Dzięki za ważny wpis.

  I za list do Trumpa.

  Ale naszła mnie myśl typu "a co jeśli..."

  Jest KOD - raczej wiadomo kto za nim stoi.
  Wydarzyły się "katastrofy" - w Mirosławcu i "Smoleńsk"
  Jest ustawa 1066....

  A co jeśli szkopy miały wtyki w polskiej armii po "katastrofach" i chciały obalić rząd jakby nie patrzeć wybrany przez Polaków? Jeśli okupacja mównicy powiodłaby się i nie uchwalonoby budżetu, szkopy miałyby pretekst do wsparcia "obrońców demokracji" i interwencji nawet militarnej. No ale teraz nadzieją się na... Abramsy, które broniąc "wschodniej flanki NATO" są rozlokowane na zachodzie Polski. Co za zbieżność...

  Nie wiem czy Pan zauważył, że okupacja od czasu przyjazdu abramsów jakoś dziwnie oklapła ....

  A skąd Jarosław mógł wiedzieć o tym, że szkopy planują interwencję? Od Orbana. A skąd wiedział Orban? Od Putina...

  Ale to są tylko moje skojarzenia. Mogę się mylić. Ale coś czuję, że coś może być na rzeczy. Nagle makrela ma chęć wybrać się do Polski. Co ją naszło?

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @PontoSarmata 22:07:52
  Może o ekstremie nie dyskutujmy .Bywaj z Bogiem . Ave.
 • @ All
  Może to ważne w tym kontekście, ale niedawno powiedzieli w PR1, że Syria i Rosja podpisały umowę na rozbudowę bazy rosyjskiej w Tartus. Syria wyraziła też zgodę na stacjonowanie w niej rosyjskich okrętów atomowych. Ma to wszystko obowiązywać przez następne... 49 lat :-)

  To się neokony wk...ą :-)

  Serdeczności.
 • @Nibiru 22:20:06
  No tak , administracyjny bełkot . :))) Tak to bywa , raz się tonie ,a raz pływa . : )))
 • @Nibiru 22:20:06
  Człecze bezrozumny, zastanów się: czy na Polskę ktoś napadł, czy też niektórzy z "polskich" oszołomów ( co to nigdy nie byli w wojsku , ale na wojsku się znają, a najlepiej to na wojnie ) mają ochotę napaść na któregoś z sąsiadów, a jak dostaną w mordę, to chcieliby żeby ich Amerykanie obronili ?
 • @Jasiek 22:14:13
  Panie Jaśku, z całym szacunkiem : niech pan nie uprawia tu legendy pisowsko- braunowsko-michalkiewiczowskiej na temat "szkopów" oraz tego tzw. kondominium niemiecko-rosyjskiego pod żydowskim nadzorem.
 • @stanislav 22:36:48
  "Człecze bezrozumny, zastanów się: czy na Polskę ktoś napadł,..."

  To zależy jak rozumieć napaść...

  Jeśli zostaniemy przy tym, że napaść może być tylko militarna... no ale o to Pana oczywiście nie posądzam.
  Można się natomiast spierać, czy okupacja Sejmu sponsorowana zapewne z zagranicy jest napaścią czy nie jest, ale mam wrażenie, że taka dyskusja będzie tylko akademicka.
 • @stanislav 22:40:12
  Co do Rosjan to jestem się w stanie zgodzić, że kondominium to tylko legenda, ale nie sądzę, żeby Michalkiewicz zmyślał przytaczając słowa Thatcher o tym, że UE jest narzędziem FN do kontroli Europy.

  "Panie Jaśku, z całym szacunkiem..."

  Szacunek oczywiście po stokroć odwzajemniam :-)
 • @ All
  "Opozycyjni politycy planowali zabiegać o "pilną interwencję z zewnątrz" w Polsce"

  To tytuł z portalu ZnZ na który czasem zaglądam. Oczywiście nie posądzam PO i N o prośbę o interwencję w Moskwie ;-) Kierunek jest tu inny.

  Oto link do artykułu na ZnZ:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/opozycyjni-politycy-planowali-zabiegac-o-pilna-interwencje-z-zewnatrz-w-polsce
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=zAXioj8Y3c4
 • @Jasiek 22:42:38
  Tzw "okupacja Sejmu", czyli okrągłostołowa ustawka PiS miała za cel odwrócenie uwagi Polaków od naprawdę ważnych spraw jak właśnie lokacja US Army w Polsce oraz od odpowiedzialnej dyskusji o polskim budżecie i obiecywanej, ale pozbawionej jakichkolwiek konkretów polityki gospodarczej ekonomicznego ignoranta M.Morawieckiego - sługusa światowej lichwy.
 • @Jasiek 22:42:38
  Prawdziwa napaść dokonała się w 1989 r. i od tej pory zarówno PO jak i PiS popierają solidarnie bandytów buszujących w Polsce.
 • Klony Sorosa już robią majdan w Waszyngtonie
  https://youtu.be/QA3ts0ZwhjM
 • @Nibiru 23:20:49
  To zdecyduj się "logiku" do czego mają służyć te amerykańskie jednostki. Do dyscyplinowania wójta w gminie, do wyręczania WP ( które ponoć jest bardzo silne, a ty jesteś za realną siłą), do wyłapywania lichwiarzy ( których nota bene sami ochraniają w każdym państwie, gdzie się zainstalowali), czy do pacyfikowania niepokornych tubylców ?!
 • @Nibiru 22:20:06
  : ))))))))))))))))))
 • @stanislav 22:36:48 -"niektórzy z "polskich" oszołomów...-...a jak dostaną w mordę, to chcieliby żeby ich Amerykanie obronili ?
  _Na pewno by nie chcieli. -Przecież dostać w mordę od Putina na pewno uznaliby za zaszczytne wyróżnienie i nadstawili by drugi policzek jego agentce Makreli. :)))
 • @PontoSarmata 23:36:27
  Bardzo cieniutkie te protesty w Waszyngtonie byly.Kilkaset osob.Rozbili kilka szyb wystawowych, szyby w limuzynie,przewrocili kilka koszy na smieci.Oplacone, zakolczykowane nastolatki.Aresztowano 200.Rodzice sie bardzo uciesza jak dostana rachunek za szkody ich pupili.Oczywiscie mendia rozdmuchuja to jako OGROMELNE PROTESTY.Dlatego mendii czas jest policzony.Niestety na klamstwie nie mozna ciagle jechac.Ludzie juz ich nie sluchaja.
 • @stanislav 22:02:03
  Paweł Chajec
  Pozdrawiam :)
 • @Nibiru 22:20:06
  "Sekcja Odpowiedzi na Korespondencję Rozmaitych Oszołomów Administracji Prezydenta Donalda Trumpa"

  Daruj sobie te personalne wycieczki. No chyba ,że masz odwagę powiedzieć mi to w 4 oczy...Jeśli podpisując się pod tym listem jestem dla Ciebie oszołomem.
  Śmiało - pabloaquarius ( skype)

  A kim Ty kurwa jesteś ?
  Po której stronie barykady będziesz, jeśli dajmy na to w 2020 r. w samym środku wielkich zamieszek antyrządowych ( czysto teoretycznie rzecz ujmując) amerykanie otworzą ogień do protestujących ?
  Polakowi może będzie trudniej strzelać ale Jankesowi już może trochę mniej...
  Po której stronie będziesz ?
  Mówisz ze kilka tysięcy jankesów to pikuś.
  A skąd do kurwy nędzy założenie , że nie będzie ich więcej? Pozwolili zdrajcy raz, pozwolą i drugi...
  Za taki tekst wypowiedziany publicznie że ,że kilka tysięcy obcych żołnierzy NIE ZAGRAŻA SUWERENNOŚCI Polski.. W wolnej Polsce miałbyś przejebane... przynajmniej u patriotycznych bojówek...
 • Oto nasz główny problem
  Jeśli nie wystarczy nam narodowej świadomości do eliminacji syjonistycznej zgnilizny z naszego życia społeczno-politycznego, to jesteśmy skazani tylko na to co poniżej:

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/nr6_6_2011_tusk_natanyahu_opis_850px_1-e1479987151302.jpg

  rok 2016

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/9636569-polsko-izraelskie-konsultacje-900-554.jpg
 • @Nibiru 18:53:27
  "Chyba że widok twego ryja zabija"
  SAM OCEŃ I POWIEDZ CZY NADAL SRASZ W GACIE NA SAMĄ MYŚL O WIDEO-ROZMOWIE..

  https://www.youtube.com/watch?v=Uk8riZi6gXs&feature=youtu.be

  "Poza tym nie chce mi się oglądać marnej facjaty hipokryty".
  TO NIE PATRZ W LUSTRO :) ... NIE ODNIOSŁEŚ SIĘ DO MOJEGO ZASADNICZEGO PYTANIA ... FRAJERSTWO PO PROSTU ;)

  "To już nie te czasy Paulusie, kiedy inteligentne jednostki wyniszczyliście i "górowaliście" wyuczoną na kursach WUMLu demagogią"
  "Putin wam nie pomoże"

  TY KURWA Z DEKLEM COŚ MASZ ?? Czy ja wyglądam jak z epoki aktywistów PZPR???.. Jak pracownik komunistycznych kadr ?? Następny z grona kundelka i taboreta czy ki chuj? Przeglądnąłem Twoje wpisy.. tak pobieżnie co prawda ..ale do dzisiejszego wieczoru wszystko co pisałeś było zgodne z logiką.. Do dzisiaj... Co Ci odjebało stary ???
 • Yankee go home and quickly!
  Dziękuję za list w imieniu patriotów. Zgadzam się w głównym sensie merytorycznym. Świat powinien się dowiedzieć, że Polscy Patrioci nie chcą Jankesów w swoim kraju.
  Jednak w takim liście musi być spełniona cecha kompatybilności międzynarodowej komunikacji. List powinien być przetłumaczony na język angielski. Wszyscy ostatni amerykańscy prezydenci z XX wieku i aktualni mają jedną wspólną cechę: nie znają języków obcych i ich się nie uczą.

  Waszego listu po polsku, nikomu z administracji nie zechce się tłumaczyć. US-Ambasada słabo podpisane rzeczy nie poda do prezydenta tylko do służb specjalnych.
  Proponuję petycję o wyjście US-brygady z Polski ” Yankee go home and quickly” na stronie białego domu. https://www.whitehouse.gov/
 • @adevo 01:26:11
  Słuszne spostrzeżenia...
  Z tym, że ja na przykład, nie podpisuje się pod tym listem w nadziei , że Trump go przeczyta..bo wiem ,że i tak go nie przeczyta , tylko dla podkreślenia swojego sprzeciwu wobec okupacji Polski przez wojska najbardziej zbrodniczego imperium w historii..

  YANKEE GO HOME !!!
 • @Katana 01:33:49
  Mniejsza z tym ...od kiedy...ale jakoś logiczny mi się wydawał..a tu takie samozaoranie...
 • @Nibiru 04:37:25
  Wypowiadasz się logicznie i spójnie ale miejscami strasznie szufladkujesz. Czemu to ma służyć? CZY TO, ŻE NIE ŻYCZĘ SOBIE OBECNOŚCI OBCYCH WOJSK W POLSCE BO ZAGRAŻA TO EGZYSTENCJI JEJ MIESZKAŃCÓW W PRZYPADKU KONFRONTACJI ROSJI Z USA OZNACZA POPARCIE ROSYJSKIEJ RACJI STANU???

  "W swoim komentarzu w miarę kulturalnie odniosłem się do waszego listu, który miałby sens o ile podpisaliby go autentyczni Polacy-patrioci, a niestety grupa ta dała się raczej poznać jako wyraziciele racji stanu Kremla reprezentującego interesy wschodniej koszernostry. Taka niestety jest opinia większości niezależnych komentatorów na NEonie."

  Mam w to uwierzyć?????
  Tak jak powiedziałem SAM SIĘ ZAORAŁEŚ... bo aż dziw bierze ,że nie kumasz człeniu tej kwestii.
  To dlatego, zaproponowałem wideorozmowę . Niekoniecznie musi to być konfrontacja, bo można normalnie pogadać A JA NABIERAM SZACUNKU DO OSÓB , KTÓRE NIE BOJĄ SIĘ ...CHOCIAŻBY ROZMOWY NA SKYPIE CZY MESSENGERZE...W swoim życiu nauczyłem się patrzeć ludziom prosto w oczy w o wiele bardziej trudnych sytuacjach...
  Przy okazji można się przekonać , że ADWERSARZ ;)..NIE JEST płatnym trollem. Wiadomo troll nie przedstawi swojego imienia, nazwiska i wizerunku choćby nie wiem co.. A ja powiedziałem kiedyś , że dla dobra TEGO PORTALU GOTÓW JESTEM PODDAĆ SIĘ PEŁNEJ LUSTRACJI, ŻE TAK TO UJMĘ ;) TEGO SAMEGO OCZEKUJĄC OD TYCH , KTÓRYCH PODEJRZEWA SIĘ O TROLLOWANIE... Deficyt odwagi cywilnej u ludzi jest jednak dość widoczny. Jesteś kolejną osobą, która potwierdziła jej brak w tym kontekście.

  Też potrafię używać gładkiego języka i miłych zwrotów powyżej pasa :)
  Ale jak ktoś stosuje manipulacje w kwestiach POLSKIEJ RACJI STANU to odzywa się we mnie moje drugie FIGHTERSKIE JA...
  antyPolskość wyczuwam na kilometr.. ( niekoniecznie tyczy się to Ciebie) i jak tylko ją wyniucham ATAKUJE BEZ ZNIECZULENIA.. Lata młodości w Ślązeczku Wrocław tak mnie już ukształtowały.. Trudno


  "Na wideo wyglądasz na 45 lat"

  No to pojechałeś :)
  I to w dniu moich urodzin ( 37) , które miałem wczoraj ..hehe

  Dobra starczy tej napierdalanki... Mam swój honor i nie będę go i Tobie też odbierać...
  Założę, że nie masz złych intencji.
  Łapa do zgody.. ;)

  Jak masz na imię?
  Z tej strony Paweł

  No to co pogadamy w cztery oczy ?
 • @Paulus.Aquarius 12:01:53
  Pawel,
  To dzielo mialo scenariusz czy spontanicznie chwyciles za kamere ku wiekopomnemu przeslaniu?
  Moze byc tobie trudno przebic swoj debiut filmowy.
  : )))
  Nie uwazasz ze ktos kto inspiruje do poziomu intelektualisty degraduje sie plytkimi wierszykami utrwalanymi przez kamere w sytuacji jednej z najbardziej intymnych chwil jakie dotycza ludzkiej egzystencji?

  Puszysz sie na fightera, co jakis czas wyzywasz na pojedynki przez skypa, a tutaj siedzisz jak smark na nocniku i paplasz do rzeczy.
  U mojego chlopca to bylo normalne jak mial 1.5 roku.

  : )))

  Nibiru jest logiczny i mial stuprocentowa racje osmieszajac stalowe argumenty autorow powyzszego listu.
  Poprostu punktowal hipokryzje.

  Jeszcze jedno, gadajac z kims obcym przez skypa, nie mozna zajrzec do jego danych osobowych i ustalic kim naprawde jest.
  Tak jak podanie imienia i nazwiska guzik ma wspolnego z jakakolwiek wiarygodnoscia.
  Na twoim miejscu usunal bym to cos z youtube i zaczal od nowa.
  Masz juz 37 lat i chcesz byc inteligentem.

  Pozdrawiam.
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=ltCbWW3Drgg
 • @eonmark 14:30:24
  "To dzielo mialo scenariusz czy spontanicznie chwyciles za kamere ku wiekopomnemu przeslaniu?

  SPONTANICZNIE... ALE NIE KU WIELKOPOMNEMU PRZESŁANIU TYLKO ADRESOWANE DO ZJEBÓW TYPU TALBOT...

  Moze byc tobie trudno przebic swoj debiut filmowy."

  JEST TO (I TAKI MIAŁ BYĆ) PRYMITYWNY FILMIK SKIEROWANY DO TROLLI NA NEONIE JAK SAM TYTUŁ WSKAZUJE . TAKI WŁAŚNIE MIAŁ BYĆ - ZNIKOMA TREŚĆ PRZEKAZU NIE JEST TU PRZYPADKOWA -CHODZI O TO ABY ZROZUMIAŁ JĄ NAWET TAKI PRZYCHLAST JAK TALBOT . NIE MAM SPUSZCZONYCH GACI ANI NIE SRAM W TYM CZASIE -JAK WYNIKAŁOBY Z TREŚCI WIERSZYKA ALE TAKI WŁAŚNIE JEST PRZEKAZ DO TROLLI NA NEONIE -
  - SRAM NA WAS - TCHÓRZE, MANIPULANCI, INRTYGANCI !
  UDAWANIE DURNIA ,ŻE RZECZYWIŚCIE UWAŻASZ, ŻE NA TYLE TYLKO MNIE STAĆ JEST PRAWDOPODOBNIE MANIPULACJĄ SŁOWNĄ Z TWEJ STRONY MAJĄCĄ NA CELU ROZMYĆ DIALOG MIĘDZY MNĄ A NIBIRU. NIE WYKLUCZAM TEŻ TEGO, ŻE WSPÓŁDZIAŁACIE RAZEM - TRUDNO BYŁO SIĘ WYWINĄĆ Z TAK JEDNOZNACZNIE ZADANEGO PYTANIA NA KONIEC KOMENTARZA DO NIBIRU, ŻE KONIECZNA BYŁA INTERWENCJA "ADWOKATA" SPYCHAJĄCA WĄTEK NA INNE TORY DYSKUSJI. JAKŻE ZNANY MECHANIZM CHOCIAŻBY NA NEONIE , GDZIE TROLLE ZBIOROWO ATAKUJĄ "OFIARĘ" POD JAKIMŚ POSTEM..

  Puszysz sie na fightera, co jakis czas wyzywasz na pojedynki przez skypa, a tutaj siedzisz jak smark na nocniku i paplasz do rzeczy.


  NIE PUSZĘ SIĘ - MAM DOŚĆ MOCNY CHARAKTER, I NIE OBCE MI SĄ BÓJKI , KTÓRE SPRAWIŁY, ŻE POTRAFIĘ BRONIĆ SIEBIE I SWOICH BLISKICH W RAZIE POTRZEBY. DZIŚ JESTEM O NIEBO ŁAGODNIEJSZYM CZŁOWIEKIEM, ALE MOJA DRUGA NATURA CZĘSTO SIĘ ODZYWA JAK MI WLEZIE JAKIŚ SKURWIEL W DROGĘ
  POJEDYNKI? ROZMOWA NA SKYPE TO MUSI BYĆ POJEDYNEK?
  CO DO TEGO SMARKA SIEDZĄCEGO NA NOCNIKU... NIECH ZGADNĘ CZEMU MA SŁUŻYĆ TO PORÓWNANIE.. NIE ZE MNĄ TAKIE PRYMITYWNE MANIPULACJE KOLEŚ :)

  U mojego chlopca to bylo normalne jak mial 1.5 roku.

  NAPRAWDĘ MASZ DZIECKO I NIE PAMIĘTASZ JAKIE BYŁY FAZY JEGO ROZWOJU PSYCHOFIZYCZNEGO ? PO CO TAKIE IDIOTYCZNE PORÓWNANIA ? ROZUMIEM ,ŻE GADAŁ JAK STARY W WIEKU 18 M-CY ?
  https://www.youtube.com/watch?v=gnq10VcpuzI
  PRAWDA ,ŻE PODOBNIE DO MNIE GADA ???

  Nibiru jest logiczny

  TEZ MI SIĘ TAK ZDAWAŁO ALE JEGO PIERWSZY KOMENTARZ POD TĄ NOTKĄ TEMU PRZECZY

  i mial stuprocentowa racje osmieszajac stalowe argumenty autorow powyzszego listu.

  JAKIE ARGUMENTY OŚMIESZYŁ ? CZY ŻEBY KOGOŚ OŚMIESZYĆ WYSTARCZY NAZWAĆ KOGOŚ OSZOŁOMEM ?

  OTO CO NAPISAŁ, POMIJAM FRAGMENT " Z OSZOŁOMAMI":
  1. Po pierwsze; Wiadomo że popieracie działania armii Rosji w Syrii na zaproszenie rządu Syrii, czemu zatem sprzeciwiacie się pobytowi armii USA w Polsce, związanej układem NATO, na zaproszenie rządu Polski?
  2. Po drugie; Kilka tysięcy żołnierzy i kilkaset jednostek sprzętowych nie zagraża suwerenności kraju wielkości Polski, co najwyżej większej gminy.

  Ze względu na powyżej wymienione absurdy Wasz list nie może być traktowany poważnie.

  NO I TWÓJ KOMENTARZ ,ŻE ...
  Poprostu punktowal hipokryzje.

  ZAJEBIŚCIE KURWA WYPUNKTOWAŁ !!! PO CHUJU FEST. JEDYNE CO, TO MOŻNA POLEMIZOWAĆ CZY KILKA TYSIĘCY OBCYCH WOJSK JEST ZAGROŻENIEM CZY NIE CO TEŻ UCZYNIŁEM UZASADNIAJĄC TO ALE...- A JAKŻE KURWA !...JAK ZWYKLE ZMIANA TEMATU JAK W PRZYPADKU PRYMITYWNEGO TALBOTA ...I BRAK ODPOWIEDZI NA KWESTIĘ

  Jeszcze jedno, gadajac z kims obcym przez skypa, nie mozna zajrzec do jego danych osobowych i ustalic kim naprawde jest.

  ZNOWU GŁUPA PALISZ...TAK JAKBYM KURWA NIE WIEDZIAŁ O TYM JAK DZIAŁA SKYPE

  Tak jak podanie imienia i nazwiska guzik ma wspolnego z jakakolwiek wiarygodnoscia.

  CHODZI O ELIMINACJE TROLLI Z BLOGOSFERY..
  ANONIMOWOŚCI I TAK NIE MA BO WIĘKSZOŚĆ CAŁĄ SWOJĄ PRYWATNOŚĆ OBNAŻA W SIECI...WIĘC NIE MA SENSU TEŻ JEJ CHRONIĆ NA BLOGACH TAKICH JAK NEON24. KIEDYŚ UWAŻAŁEM ,ŻE MOGĘ OCHRONIĆ SWOJĄ PRYWATNOŚĆ PRZED NP. WŚCIBSKIMI SŁUŻBAMI .DZIŚ WIEM , ŻE JAK KTOŚ PODPADNIE KOMUŚ WYSOKO PODSTAWIONEMU TO NIE POMOŻE MU ŻADEN NICK..

  Masz juz 37 lat i chcesz byc inteligentem.

  NIE INTERESUJĄ MNIE ETYKIETY TYPU "INTELIGENT" I NIE UTOŻSAMIAM SIĘ Z NIMI  (I ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ- TEN WULGARNY JĘZYK JEST W MOIM PRZYPADKU ZAWSZE KIEROWANY DO MANIPULATORÓW )
 • @Nibiru 16:15:37
  SPOKO, DZIĘKI,
  ROZUMIEM, JEST OK...
 • @Paulus.Aquarius 17:52:00
  //U mojego chlopca to bylo normalne jak mial 1.5 roku.

  NAPRAWDĘ MASZ DZIECKO I NIE PAMIĘTASZ JAKIE BYŁY FAZY JEGO ROZWOJU PSYCHOFIZYCZNEGO ? PO CO TAKIE IDIOTYCZNE PORÓWNANIA ? ROZUMIEM ,ŻE GADAŁ JAK STARY W WIEKU 18 M-CY ? //

  Naprwde paplal, kiedy robil kupke do nocnika, czyli dokladnie tak samo jak napisalem o tobie:
  '' a tutaj siedzisz jak smark na nocniku i paplasz do rzeczy.
  U mojego chlopca to bylo normalne jak mial 1.5 roku.''

  Mowic wyraznie pelnymi zdaniami zaczal pozniej.  //i mial stuprocentowa racje osmieszajac stalowe argumenty autorow powyzszego listu.

  JAKIE ARGUMENTY OŚMIESZYŁ ? CZY ŻEBY KOGOŚ OŚMIESZYĆ WYSTARCZY NAZWAĆ KOGOŚ OSZOŁOMEM ?//


  Nie zauwazyles w takim razie tego:

  ''1. Po pierwsze; Wiadomo że popieracie działania armii Rosji w Syrii na zaproszenie rządu Syrii, czemu zatem sprzeciwiacie się pobytowi armii USA w Polsce, związanej układem NATO, na zaproszenie rządu Polski?
  2. Po drugie; Kilka tysięcy żołnierzy i kilkaset jednostek sprzętowych nie zagraża suwerenności kraju wielkości Polski, co najwyżej większej gminy.''

  To sa konkretne argumenty ktore w jaksrawy sposob ukazuja oszolomstwo autorow, tym bardziej, jak napisal Nibiru, ze pochodza od osob ktore uprawiaja propagande prorosyjska.


  //Jeszcze jedno, gadajac z kims obcym przez skypa, nie mozna zajrzec do jego danych osobowych i ustalic kim naprawde jest.

  ZNOWU GŁUPA PALISZ...TAK JAKBYM KURWA NIE WIEDZIAŁ O TYM JAK DZIAŁA SKYPE//


  Nie wiem jak tam z porzadkami u Ciebie w glowie, ale masz wyrazny problem z ogarnieciem wlasnych mysli.
  Z jednej strony piszesz ze rozmawiajac przez skypa wykuczasz lub potwierdzasz trolii, agentow dezinformacji, by chwile pozniej pisac ze nie jestes glupi i wiesz doskonale ze nie da sie przez skypa ustalic z kim tak naprawde sie rozmawia.Tym bardziej ze dobry troll, agent dezinformacji, po odpowiednich treningach, moze swietnie kamuflowac swoja postawa prawdziwe oblicze.
  : )))

  Piszesz ze film byl prostacki, chwala Tobie ze rozumiesz poziom jaki zaprezentowales.
  Wyjasniasz ze ten styl byl zamierzony, celem wizualizacji stanu twoich emocji wzgledem trolni na neonie...
  Ok.
  Tylko, czy normalnemu czlowiekowi nie szkoda czasu i nie wstyd znizac sie do tak zenujacych 'akcji'...?

  Mowsz ze nie aspirujesz do bycia intelektualista, ale pewnych oczywistosci nie trzeba artykulowac.
  Wystarczy ze spora czesc zycia spedzasz na edukacji oraz wymianie mysli, zeby wpisywac sie w role osoby inteligentnej szukajacej ujscia dla swoich mysli.
  Jestes aktywny publicznie, w pewnej niszy, jak wielu z nas na neonie, z racji charakteru portalu, wiec nie wykrecaj sie sianem ze nie zalezy tobie na postrzeganiu siebie samego jako intelektualista.
  Chlopem ktory orze pole od rana do wieczora i nie wlacza komputera, ktorego nie potrzebuje nie jestes, prawda?

  Troli z blogosfery nie wyeliminujesz, a wyzywanie ludzi na pojedynki na skypie, bo taka forme jezykowa czesto przyjmowales, wrzeszczac na adwersarza ze boi sie z toba konfrontacji, mija sie zupelnie z celem o jakim wspominasz.
  Sam to potwierdziles:

  //Jeszcze jedno, gadajac z kims obcym przez skypa, nie mozna zajrzec do jego danych osobowych i ustalic kim naprawde jest.

  ZNOWU GŁUPA PALISZ...TAK JAKBYM KURWA NIE WIEDZIAŁ O TYM JAK DZIAŁA SKYPE//


  Dlatego stwierdzam ze albo jestes zagubiony w rozumieniu wlasnych powodow dla ktorych usilnie namawiasz na dyskusje przez skypa, albo masz inny cel w tym zeby ustalac wyglad fizyczny tutaj piszacych.
  Nie kazdy bowiem udostepnia swoj i swojej rodziny wizerunek w necie.
  Wyobraz sobie ze sa jeszcze ludzie ktorzy tego wogole nie robia.
  Sluzby i ich dostep do wiedzy o lokalizacji blogerow to jedno, i kazdy srednio rozgarniety piszacy w internecie uzytkownik wie ze przed tym nie ma zabezpieczen.
  Czym innym jest jednak dosep roznych grup, czy poprostu, ludzi niezrownowazonych o politycznych, swiatopogladowych dewiacjach, ktorzy mogliby skorzystac na wiedzy kto jest kim.
  To tylko hipotetyczna sytuacja, ale czasy mamy szalone, mroczne , wiec nie dziw sie ludziom ze nie chca sie z byle pierwszym obcym blogerem dzielic swoimi osobistymi 'dobrami'.

  // TRUDNO BYŁO SIĘ WYWINĄĆ Z TAK JEDNOZNACZNIE ZADANEGO PYTANIA NA KONIEC KOMENTARZA DO NIBIRU, ŻE KONIECZNA BYŁA INTERWENCJA "ADWOKATA" SPYCHAJĄCA WĄTEK NA INNE TORY DYSKUSJI. JAKŻE ZNANY MECHANIZM CHOCIAŻBY NA NEONIE , GDZIE TROLLE ZBIOROWO ATAKUJĄ "OFIARĘ" POD JAKIMŚ POSTEM..//

  Z Nibiru znam sie od lat z nowego ekranu.
  Nie raz wymienialismy mysli.W wielu kwestiach mamy podobne spojrzenie, w niektorych sie roznimy.
  Nibiru nalezy do nielicznych tutaj komentujacych ktorych najzwyczajnej lubie, z prostej przyczyny- autentycznie szuka prawdy.

  Co do Ciebie, filmik mnie zaskoczyl, mialem inne wyobrazenie o Tobie.
  Nie sadze zebys byl zly, czy nie inteligentny, wrecz przeciwnie, dlatego skomentowalem etn zenujacy film zeby Tobie powiedziec ze to nie pasuje do poziomu jaki czesto prezentujesz w komentarzach.
  Pomimo tego ze nie zgadzam sie z Twoja teza odnosnie chemtrails, naprzyklad, czy roli putina, czytam Twoje wypowiedzi, i znajduje w nich niejednoktornie celne uwagi.

  Wspominasz tez, po raz n-ty o tym jaki to otrzaskany w bojki chlopak jestes.
  Nie bardzo rozumiem powod tych wtretow.
  Potrzebujesz tego do uzupelnienia swojego wizerunku jaki kreujesz?
  Znalem kiedys takiego jednego boksera z mojego miasta.
  Bujal sie z gangsterami, bo zamiast skupiac sie na karierze kiedy dobrze mu szlo, pociagnal go poslwiatek, latwe pieniadze, narkotyki i panienki.
  Dalej trenowal, dolozyl do boksu kicki,rozbudowal sie na koksach i jezdzil na ustawki...
  Maszyna zniszczenia, wsciekly byk.
  Wspolteroryzwoal gostkow po klubach nocnych, robil wjazdy na chaty, zbieral haracze.
  Wszystcy w miescie wiedzieli co robi.
  Ludzie bali sie mu w oczy spojrzec, odwracali glowy, albo patrzyli sie w ziemie jak byl w poblizu.
  Taki wiecznie zly czlowiek, co to gorowal fizycznie nad prawie kazdym.
  Prawie.
  Pewnego razu, jak to bywalo w jego zwyczaju, wjechal ze swoimi ziomkami na imperze, pewnie nawciagal sie jakiej koki, i zaczal chamsko podrywac jakas dziewczyne.
  Ale ona nie byla sama.
  Jak jej chlopak wrocil z toalety i zorientowal sie co sie dzieje, bez namyslu rozpedzil sie w kierunku tego byka i uderzyl go w podbrzusze.
  Chyba najmocniej w zyciu.
  Nie byl wielki, ale lajza z niego nie byla.
  Ku zdziwieniu wszystkich, ten terminator ktory teroryzowal miast, padl w bolach na podloge skulony jak dziecko.
  Kiedy przyjezdzala karetka, byl juz nieprzytomny i cialo mu drgalo.W nocy umarl bo doszlo do pekniecia jednego z witalnych narzadow, lekarzom nie udalo sie go uratowac.
  Ten chlopak ktory go 'zabil' zniknal, jak sie pozniej potoczyla jego sprawa nie wiem, ale mowiono ze on sie normalnie nigdy nie odwazylby na taki czyn, byl slabszy i raczej spokojny.
  Jaki z tego moral?

  Wszystkich nas czasem ponosza emocje, nie jestemy przeciez maszynami.
  Zycze duzo zdrowia i milosci w zyciu z okazji Twoich 37 urodzin.
  Jestesmy rowiesnikami.
  Pozdrawiam, marek
 • @Katana 18:04:30
  IMO ogarnąłeś gostka.
  IMO ?
  Nie kumam..
 • @eonmark 20:11:02
  Ojojoj ..Poniosło pióro ;)
  hmmm...
  ...dzięki za poświęcony czas i obszerną wypowiedź -niestety nie mam już czasu na dalszą polemikę. Doceniam Twój wpis i uspokoił on mnie nie co bo jakby nie patrzeć to nie to jakaś wklejka lecz tekst z głowy i gdy opadły emocje daje mi to summa summarum raczej..pozytywne wrażenie Twojej osoby.. I niech tak zostanie... Jedynie ...

  .... Szkoda, że mamy odmienne poglądy na temat obecności wojsk USA na terenie Polski...bo dla mnie to chyba najgorsze co może spotkać ten biedny umęczony kraj... Mam na myśli też to, że wiem,że na tych kilku tysiącach wojsk raczej się nie skończy..zresztą nie będę się powtarzał...Co miałem powiedzieć to powiedziałem na ten temat wyżej, reszta sporu to przy tym pierdoły...
  No ale co zrobić... Pozostaje mi wypatrywać gdzie organizują się protesty (w okolicach Suwałk) przeciw okupantom i brać w nich udział..

  Dzięki za życzenia
  Pozdro !
 • @Katana 21:35:21
  spoko ;)
  Generalnie wolę się godzić i mam też wystarczająco pokory aby docenić merytoryczne wpisy, szczególnie jeśli nie ma w nich personalnych wycieczek czy manipulacji o jaką podejrzewam (podejrzewałem) Nibiru i Eonmarka, który włączył się do sporu.
  Nie doczekałem się i chyba się już nie doczekam wyjaśnienia gdzie jest ta hipokryzja w liście WPS do Trumpa... To mnie interesowało , ale skoro odpowiedzi brak to nie będę się przecież kłócił o kwestie z tym nie związane? Można prześledzić cały wątek i ocenić kto się dążył do wyjaśnienia kwestii poruszonych w liście WPS
 • @Nibiru 22:22:36
  1. wojska FR w Syrii na zaproszenie rządu syryjskiego - aprobujecie;
  2. wojska NATO w Polsce (członkowi NATO) na zaproszenie rządu polskiego ganicie.

  A więc Panie* Nibiru Sam się Pan* wystawił do znokautowania tak stawiając sprawę..
  Po pierwsze Rosji, która odwala kawał dobrej roboty w Syrii , sprzątając niejako po USA i sojuszników ,którzy współtworzyli ISIS, nie porównywałbym z USA, które sieje tylko zamęt na całym Świecie. Ale syjonistyczny rząd Kaczyńskiego pewnie zaciera rączki na myśl rozstrzeliwanych przez Amerykanów tubylczych GOJÓW, ewentualnie spopielanych w przypadku konfrontacji NUKLEARNEJ między USA I ROSJĄ
  Po drugie w Syrii trwa okrutna wojna i pobyt wojsk rosyjskich jest tam W PEŁNI UZASADNIONY i bardzo mile widziany przez Syryjczyków.
  W Polsce Amerykanie nie są tak ochoczo witani MIMO MEDIALNEJ ANTYROSYJSKIEJ HISTERII
  ( skoro taka różnica wieku.. to no per Pan pozostaje mi się zwracać. Choć mam wątpliwości czy aby na pewno żeś Pan taki stary - ten nick NIBIRU jakoś średnio pasuje do starszego Pana- raczej do młodego internauty zafascynowanego teoriami o nadlatującym Nibiru :)))
  dobranoc...
 • @Nibiru 21:14:35
  Nibiru, gdybym sie bal kontrowersji, juz dawno bylbym najlepszym kolega wszystkich na portalu.
  : )))
  Zycie jest kontrowersyjne, a rzeczy ktore ujrza swiatlo dzienne, nie snily sie filozofom...tak mysle.
  : )

  // Tu nie chodzi o kreowanie towarzystw wzajemnej adoracji, czy wykrwawiające napierdzielanki, a o przygodę intelektualną w tym stawie z piraniami, o ile to oczywiście możliwe.//

  Dziekuje za poziom ktory w rozmawach publicznych, dostarcza innym szanse na spojrzenie ku sprawom rzeczywistosci naszymi oczami, ktore patrza w kierunku innych w tym samym celu...poglebianiu rozumienia.
  Wszystko i wszyscy jestesmy polaczeni, czy chcemy czy nie.
  Tak juz jest.
 • @Paulus.Aquarius 21:58:29
  No wlasnie emocje opadly, a widac, byly niezbedne.
  : )))

  //.... Szkoda, że mamy odmienne poglądy na temat obecności wojsk USA na terenie Polski..//

  Mamy te same.
  Tylko ja ide dalej, w idealizm, czyli oszolomstwo, uwazajac ze nie tylko nie powinno byc zadnej obcej armii na terenie zadnego kraju, ale nie powinno byc armii jakiejkolwiek.
  Armia jest narzedziem okultystow.
  Proces ksztaltowania 'patrioty' jest niczym innym jak psychologicznym programowaniem do gotowosci najwiekszej zbrodni jakiej moze dopuscic sie czlowiek - mordowania drugiego czlowieka.
  Armia to takie 'wielkie mk2-ultra'...z tymi przysiegami na sztandary, oprawa wziualna i muzyczna, komendami, choreofgrafia ruchow, piramidalna hirarchia...
  Jaki jest skutek.
  Biedacy z jednego miejsca wypruwaja flaki biedakom z drugiego miejsca, a pokoje cygar przesuwaja pinki na makietach...To jest ich gra, a my jestesmy ich odwiecznymi pionkami.
  W dodatku tak wczesnie nas programuja, ze nie mozemy sie polapac ze z tego chocholego tanca mozna sie wyrwac.
  Zamiast tego, kultywujemy ryutualny ubij swoich braci i robimy z tego najpiekniejsza tradycje.
  A pozniej jak robia programy dokumentalne to placze jeden dziad z drugim po kazdej ze stron ile to okropnosci widzieli i wyrzadzili...

  Powiedz, jak nie kochac nas uroczych zwierzatek?

  Nadchodzi czas wielkiej kulminacji.
  Zrobic mozna bardzo wiele, ale nie podnaszac fizycznie rece przeciwko ktorej kolwiek ze stron, tymbardziej przeciwko sobie.
  Sprawdzian dotyczy nie wygranej o ziemie, bogactwo czy kobiety, tradycje czy ideologie, ale integralnosc niesmiertelnego tchnienia bozego.
  Walka o dusze jest najbardziej niezrozumiana sprawa na ziemii.

  Serdecznie pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829