Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
643 posty 2792 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Koncesjonowani „narodowcy”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszyscy z tej samej antypolskiej, antynarodowej parafii.

 

Zrzut-ekranu-2016-05-25-o-12.04.07-600x336R.Mossakowski (Sumienie Narodu tv), G.Braun, W.Olszański vel A.Jabłonowski, ks. R.Kneblewski (kapłan narodowców), …, itd. – wszyscy z tej samej antypolskiej, antynarodowej parafii.
 
Oto jedna z wielu ścieżek mordowania w zarodku odradzającego się polskiego nacjonalizmu, czyli przejmowania, blokowania, spychania na margines lub likwidowania niezależnej, polskiej, narodowej, myśli przy udziale i współpracy żydo-reżimu IIIRP oraz cywilnych struktur żydo-katolickiego Kościoła – wszystko dla zwycięstwa syjonistycznego imperializmu Międzynarodowego Żyda.
 
Mimo wszystko w zachodniej, zaprogramowanej przez syjonistów „demokracji” internet jeszcze funkcjonuje stanowiąc dla części społeczeństwa źródło niezależnej informacji i możliwość weryfikacji politycznych poglądów. I jeszcze tylko w internecie można znaleźć opinie polityczne odmienne od totalnego przekazu powszechnych żydowskich mediów (tv, radio, prasa) oraz, niczym nie ustępujących im w politycznym przekazie, mediów związanych z Kościołem.
 
Żydowskie reżimy zdają sobie sprawę, że ich politycy – ich polityczni aktorzy – i ich media, tracą zarówno wiarygodność i popularność. Że permanentny kryzys Zachodu (kulturowy, społeczny, ekonomiczny, polityczny, itd.) systematycznie się pogłębia i co gorsza, ma charakter nieodwracalny przy  zachowaniu tego samego modelu żydo-reżimowej władzy, żydowskiej własności kapitału, a zwłaszcza żydowskiej własności systemu obiegu pieniądza. Internet zatem, stał się polem walki z niezależną, narodową – nacjonalistyczną – myślą polityczną. Oczywiście walka nie odbywa się poprzez otwartą polemikę, bo w niej łatwo wykazać wszelkie fałsze, błędne poglądy i nielogiczne rozumowanie. Ta walka polega na podstawianiu „narodowych” heroldów głoszących odpowiednio spreparowane opinie i poglądy, mające służyć manipulacji odbiorcami.
 
Wiadomym jest, że przeciętny odbiorca politycznych treści, zarówno z braku politycznej wiedzy jak i doświadczenia – a ono zawsze związane jest z wiekiem -, siłą rzeczy nie jest w stanie ocenić wiarygodności treści politycznego przekazu. Natomiast z łatwością ulega urokowi zewnętrznych jego cech takich jak: intonacja, tembr głosu, krótkie, proste zdania, pauza w odpowiednim miejscu, itp. Kto zetknął się np. z marketingiem, wie jakie to ważne przy wciskaniu klientowi „produktu”, którego on wcale nie miał zamiaru kupować. Wiedzą o tym także adepci sztuki aktorskiej przygotowywani do publicznych występów.
 
Żydo-reżim, Kościół – m.in. jego loża Opus Dei -, wystawiają spreparowanych „narodowych” heroldów (tych uwieszonych krzyża i także tych bez krzyża), których głównym zadaniem jest wyparcie ze świadomości odbiorców autentycznych, nacjonalistycznych (narodowych) poglądów i ich autorów, autentycznych nacjonalistów. Perfidia syjonistów polega na tym, że nie mają oni najmniejszego zamiaru doprowadzić swoich „narodowców” do jakiegokolwiek politycznego sukcesu. W swoje działania inwestują tylko tyle środków, ile jest niezbędne do skanalizowania rodzących się nacjonalistycznych nastrojów i poglądów. (Np.: uruchomiony przez syjonistów Ruch Narodowy jest zawieszony w próżni, bo okazało się, że zebrał zbyt dużo młodzieży, która mogłaby go rozsadzić od wewnątrz pozbywając się żydowskiej czapy i wybrać autentyczne polskie narodowe przywództwo. Liczebnie silny RN został zdystansowany przez wirtualną żydowską partyjkę nowoczesna.pl, czy przez ad hoc stworzony Ruch Kukiza.)
 
Aktor W.Olszański vel A.Jabłonowski, skądinąd sympatyczny człowiek – co zresztą niej jest bez znaczenia, jest znakomitym przykładem syjonistycznej indoktrynacji. Żeby przydać mu autentyczności wśród żydo-katolickiej publiczności, która zaczyna odwracać się od Żydo-PiS, o.Rydzyk wielokrotnie lansował go w swojej tv-trwam, a nawet pozwolił mu zaatakować wychrzczonego w latach 1980. syjonistę A.Macierewicza (*film poniżej).
A kto ma wstęp do tv-trwam spośród prezentujących polityczne poglądy? Ano, w pierwszej kolejności zwolennicy Żydo-PiS i polityki pro-USA, potem przeciwnicy PO i Michnika – mimo, że PO i Michnik to także zwolennicy polityki USA. Ale nigdy nie wejdą do studia polscy nacjonaliści popierający politykę Rosji, czy nie daj Boże, widzący w niej strategicznego partnera i oskarżający Międzynarodowe Żydostwo (z USA, Wlk.Brytanii, Izraela i z UE) o światowy terroryzm.
Niektórzy mogą poczuć się oburzeni powyższymi stwierdzeniami i zareplikują: przecież aktor W.Olszański mówi dokładnie to samo, co można przeczytać na stronie WPS -?
Istotnie tak jest, ale z pewnymi wyjątkami i przemilczeniami, a to już czyni ogromną różnicę. Aktor W.Olszański, którego rodzina – jak sam twierdzi – wywodzi się z tradycji piłsudczykowskiej, prezentuje siebie jako zwolennika połączenia polityki Marszałka i narodowej polityki R.Dmowskiego, co samo w sobie stanowi intelektualny absurd, bowiem nie sposób łączyć przeciwieństwa. Piłsudski i sanacja Polskę niszczyli, a Dmowski i jego OWP chcieli jej rozwoju. Już tutaj winno zapalić się w głowach odbiorców „narodowego” przekazu aktora W.Olszańskiego czerwone światło.
Aktor W.Olszański lokuje Rosję – Rosję Stalina -, co prawda nie wprost, po stronie wrogów Polski (**film poniżej). Jest to dokładnie taka sama retoryka jaką posługuje się ostentacyjny żydo-katolik G.Braun. Została ona wypracowana np. w żydo-katolickim Centrum Edukacyjnym Powiśle(http://edukacyjne-powisle.pl/) dla „narodowców” uwieszonych krzyża, bo Polak to katolik – bo Polak to najpierw katolik, teraz już żydo-katolik -, a dopiero potem polski nacjonalista i Słowianin. Inspicjenci dbający o „narodowy” przekaz aktora W.Olszańskiego wyciągnęli wnioski z retoryki G.Brauna, w której zbyt nachalnie wskazywał na konieczność tworzenia Międzymorza, czyli strefy oddzielającej Rosję od Europy. Dla autentycznego nacjonalisty jest to jednoznaczne z pozbawieniem Polski szans na realny byt polityczny i utrzymanie kolonialnej podległości względem żydowskiej finansjery z USA. Aktor W.Olszański zostawia, więc tę kwestię w niedopowiedzeniach. Warto zwrócić również uwagę, że w jego wypowiedziach nie znajdziemy żadnej wizji politycznej dla Polski.
I właśnie na tym polega skuteczna manipulacja odbiorcą przekazu. Jest to jedna z podstawowych metod socjotechniki. Wśród wielu stwierdzeń sensownych i prawdziwych – a dzięki nim zdobywa się wiarygodność – pada jedno stwierdzenie fałszywe lub zostawione niedopowiedzenie, które odbiorca, często z małą wiedzą i doświadczeniem, a więc bezkrytyczny, co u młodego odbiorcy bywa zasadą, przyjmuje jako prawdę.
I okazuje się, że ogon może merdać psem – że wielka, solidarnościowa, manipulacja Polakami z lat 1980. – 90. jest zawsze możliwa. Możliwość manipulacji będzie trwała tak długo, jak długo społeczeństwo pozbawione będzie prawdziwej wiedzy historycznej, geopolitycznej i niezależnych, narodowych mediów.
Stąd też wynikają działania do sekowania, zagłuszania, marginalizowania, autentycznego, niezależnego, narodowego, głosu, który pojawia się w jedynej jeszcze dostępnej przestrzeni medialnej, jaką stanowi internet.
Każdy, kto cokolwiek orientuje się w polityce i w naszej historii wie, że funkcjonowanie Polski między Zachodem i Wschodem, które winniśmy traktować zawsze jako wrogów – a taką retorykę prezentują „narodowcy”, aktor W.Olszański i reżyser G.Braun, oznaczać może w konsekwencji likwidację naszego państwa, z czym przecież mieliśmy już niejednokrotnie do czynienia oraz skazuje ewentualne elity narodowe, jeśli taką retoryką będą się posługiwać, na polityczną niemoc. Polski obecnie nie stać na uprawianie takiej polityki i wybór strategicznego partnera jest wyborem koniecznym. Problem polega jedynie na dokonaniu wyboru właściwego, czyli takiego, który nie będzie wiązał się z regresem wszystkich sfer funkcjonowania państwa i z jego kolonizowaniem – tak, jak ma to miejsce obecnie.
Doktryny politycznej nie wypracowuje się w oparciu o emocje, ale w oparciu o polityczno-historyczną wiedzę, uwarunkowania geopolityczne, strategiczne, a przede wszystkim w oparciu o interes – w nim mieści się także dobro – narodu i państwa. A czy któryś z tych „narodowych” heroldów przedstawił kiedykolwiek jakiś poważny narodowy program polityczny?
Komediant W.Olszański jest zatem, w najlepszym razie, politycznym ignorantem, albo, jeśli za swoją robotę bierze pieniądze – co przecież nie jest wykluczone – zasługuje na miano antypolskiego szkodnika, co prawda znacznie mniejszego formatu i mniej niebezpiecznego niż aktor z Wadowic, który został papieżem i świętym. I jeśli żydo-reżim wykreował np. P.Kukiza na polityka, a wcześniej Bolka-Wałęsę na opatrznościowego męża i ikonę …, dlaczego nie miałby wykreować kolejnego komedianta na narodowca? Pytanie tylko, czy nieświadome politycznie, szczególnie młode, ambitne, polskie umysły są w stanie rozważyć taki polityczny wariant?
 
Dariusz Kosiur
*Aktor W.Olszański: Macierewicz agentem USA

Aktor W.Olszański lansowany w mediach o.Rydzyka

** Aktor W.Olszański twierdzi, że wybuch Powstania Warszawskiego 1944r. został uzgodniony przez  trzy wrogie mocarstwa, czyli ZSRR zgodził się na wybuch powstania, które było wymierzone przeciw niemu. Piramidalna bzdura, ale pełni ważną funkcję wzniecania wrogości wobec Rosji.


Koncesjonowani „narodowcy” mają zapewniony lans także w mediach żydo-reżimowych (Od prawej: W.Olszański jako Aleksander Jabłonowski, oraz red. z RDC, W.Chlasta)
 
Wojciech Olszański (prywatnie mąż aktorki Agnieszki Fatygi) –http://www.skene.pl/
Opus Dei – lista członków (niekompletna) – http://detektywprawdy.pl/
_________________________________
A tak koncesjonowani „narodowcy” traktują niekoncesjonowanych narodowców
Koncesjonowany „narodowiec” R.Mossakowski korzysta z usług służb żydo-reżimu w celu wyeliminowania niekoncesjonowanych narodowców
 
 
Dodatek "prewencyjny" a'la Błaszczak i PiSowska sekta Kaczyńskich

 
więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/12/koncesjonowani-narodowcy/
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  W dalszym ciągu problemy z zamieszczaniem filmów z you tube

  https://www.youtube.com/watch?v=_QHDU5G0tv4

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=PsRkshtBA_k

  https://www.youtube.com/watch?v=ugcrYhYOgh4

  https://www.youtube.com/watch?v=GH-e0vZYCSk

  https://www.youtube.com/watch?v=28K1nz6qDYI
 • Artykuł bardzo na czasie i trafny zwłaszcza w kontekście ostatnich pierepałek z Piotrkiem Korczarowskim,
  który nie wiadomo lub wiadomo czemu promuje Jabłonowskiego vel Olszańskiego. Fałszywi narodowcy w obliczu czekającej ich klęski, co jest nieuchronne , ponownie zamierzają zawłaszczyć władzę w Polsce . Nie można do tego dopuścić. To poważny problem. Dziękuje Darkowi Kosiurowi za poruszenie tego tematu

  PS. Ponieważ Piotrek Korczarowski zdjął z Internetu przywołaną wyżej przeze mnie dyskusję informuję , iż udało mi się ją odzyskać o czym poinformowałem naszego analityka Andrzeja Szuberta. Pozdrawiam kolegów i koleżanki
 • Ciekawostka
  ,,Aktor W.Olszański lokuje Rosję – Rosję Stalina -, co prawda nie wprost, po stronie wrogów Polski (**film poniżej). Jest to dokładnie taka sama retoryka jaką posługuje się ostentacyjny żydo-katolik G.Braun"

  A niby dlaczego nie mieliby tego robić? Stalin największym naszym przyjacielem był? Wracamy do retoryki PRLu?
 • BARDZO TRAFNA ANALIZA
  Sugeruję głębsze poznanie problematyki Krzyża w dziejach Polski i rozpoznanie jego roli w polskim trudnym dialogu ze światem WASP-owskim.
  Odnoszę wrażenie, że Pan przez omyłkę nie do końca rozpoznaje sytuację i to Pana pozycję umniejsza.
  Właśnie jedziemy z wybitnym narodowej łódzkim Mirosławem Chandrałą postawić Krzyż (15m, replika tego z Giewontu) na Żwirowisku w KL Auschwitz. W rocznicę chwalebne śmierci Ojca Maksymiliana Marii Kolbego.
  +
  Chętnie Pana zabierzemy.
 • @Lotna 19:09:39
  A może z tego powodu:
  http://nowahistoria.interia.pl/ksiazka-do-historii/news-zapomniane-ludobojstwo-stalina-rozkaz-numer-00485-zabijcie-i,nId,1598897

  ?
 • @Eugeniusz Sendecki 19:38:56
  Nie wygłupiaj się . Uważam Ciebie za poważnego człowieka.
 • Z oficjalnej strony MON
  http://www.mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/w-powietrzu-i-na-ladzie-defilada-wojskowa-72016-08-15/

  W poniedziałek o godz. 12.00 przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego (obok Belwederu) odbędą się centralne uroczystości państwowe Święta Wojska Polskiego oraz 96. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

  http://www.mon.gov.pl/d/foto/artykuly/2016/08/defilada_zaj2.640x300.jpg

  Bezpośrednio po zakończeniu części oficjalnej rozpocznie się defilada wojskowa w następującej kolejności :
  -----------------------------------------------------------------------------------------
  15. Pododdziały zagraniczne (ok. 200 osób) z następujących państw: Estonia, Kanada, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, USA, Węgry i Ukraina;

  -----------------------------------------------------------------------------------------
  W związku z powyższym mam pytanie do ministra Obrony Narodowej ;

  Czy w obliczu wejścia przez Ukrainę na drogę terroru /akty dywersji na terenie Krymu/ zasadnym i uprawnionym politycznie i moralnie jest udział w tej defiladzie ukraińskich oddziałów ?

  dr Paweł Ziemiński ! może warto byłoby w tej sprawie przesłać przez WPS do MON oficjalne zapytanie ?
 • @Lotna 20:03:56
  Ludzie różne rzeczy piszą (w tym o Stalinie i komuniźmie) i nie zawsze zgodne z prawdą.


  Jan Ciechanowicz: „Polonobolszewia. Siedmiu mędrców sowieckich czyli jak polska szlachta komunizowała Rosję”.

  Jest to syntetyczne opracowanie genezy i istoty ruchu komunistycznego oraz budownictwa socjalizmu w ZSRR. Opierając się na nieznane w kraju źródła autor ukazuje, że to wcale nie Żydzi, lecz właśnie Polacy stanowili „trust mózgowy”, opracowujący i realizujący plan tworzenia w Rosji i krajach Europy Wschodniej „ realnego socjalizmu”. Twórcą teorii i praktyki prawnej komunizmu, prokuratorem generalnym ZSRR przez 35 lat, autorem teoretycznych dzieł utwierdzających krwawy terror był polski szlachcic herbu Trzywdar Andrzej Wyszyński ( miał wspólnego z kardynałem Stefanem Wyszyńskim pradziada ). Czołową bojowniczką o „równouprawnienie” kobiet, utalentowaną dyplomatką i uwodzicielką sowieckiego wywiadu była polska arystokratka herbu Ostoja Aleksandra Kołłątaj ( z domu Domontowicz). Drugim po Feliksie Dzierżyńskim ( herbu Sulima ) szefem sowieckiej bezpieki był hrabia Czesław Mężyński herbu Kościesza ( narady ścisłego kierownictwa Czerezwyczajki aż do roku 1933 włącznie odbywały się w języku polskim, a wśród oficerów NKWD rozstrzeliwujących oficerów WP w Katyniu, Miednoje i in. było bardzo wielu Polaków). Głównym teoretykiem szeregu książek z zakresu teorii budownictwa komunistycznego był profesor Stanisław Strumiłło ( herbu Dąbrowa ), a najwybitniejszym sowieckim dyplomatą i wieloletnim ministrem spraw zagranicznych ZSRR był Andrzej Gromyko herbu Abdank. (…) itd.

  Więcej na:
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2016/03/27/jak-polska-szlachta-budowala-imperium-carow-a-potem-i-zsrr/

  Wynikałoby z tego, że jednak Stalin Polaków nie tyle mordował co z nimi współpracował.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:38:56
  Witam zawsze zalecam dzielić ludzi na dobrych i złych , ew. na mądrych i głupich .Pozdrawiam.
 • @Oświat 20:40:11
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2b/Menzhinsky_V_1921-2.jpg/300px-Menzhinsky_V_1921-2.jpg
  Kierownictwo WCzK (od lewej): Jēkabs Peterss, Józef Unszlicht, Abram Bieleńkij, Feliks Dzierżyński i Wiaczesław Mienżynski, 1921
 • @fretka 21:09:18
  No i co z tego praktycznie wynika ?.
 • Myślę, że z tą antypolskością...
  Ks.prał. Romana Kneblewskiego, to Pan przesadził.
 • @Oświat 20:40:11
  Jasne, że nie mordował, Polacy się sami pozamykali w łagrach, sami się zesłali na Sybir i popełnili samobójstwo. Widocznie taki był trend w narodzie, a dobry Stalin im w tym co najwyżej pomagał.
 • @Lotna 21:35:14
  A propos mordów stalinowskich to zachęcam do wysłuchania np tego wywiadu:
  https://www.youtube.com/watch?v=7v-5rZoFJ5g
 • @Repsol 21:18:02
  Nikt z nich nie dożył spokojnej starości?
 • @Lotna 21:35:14
  Ja jedynie napisałem:
  ,,Ludzie różne rzeczy piszą (w tym o Stalinie i komuniźmie) i nie zawsze zgodne z prawdą."
  Jedni piszą, że mordował Polaków, inni że Polacy (polska szlachta) brała czynny udział w budowaniu komunizmu.
  Może Dzierżyński był Polakiem, ale by Polakiem był Gromyko rzekomo herbu Abdank w to nie wierzę.
  Ale też słyszałem taką opinię, że Stalin dwukrotnie uratował Polskę.
  Raz gdy wydał rozkaz swojemu przyjacielowi Budionnemu dowódcy konnej armi, by zamiast iść pod Warszawę i połączyć się z armią Tuchaczewskiego (czego oczekiwał Lenin) pomaszerować na Kijów . W tamtym czasie Stalin był komisarzem do spraw wojny.
  Jak wiemy Stalin nienawidził Tuchaczewskiego, uważał go za swojego wroga. W póżniejszym okresie gdy już miał pełnię władzy kazał rozstrzelać Tuchaczewskiego pod zarzutem zdrady.
  I po raz drugi gdy wydał rozkaz przekroczenia Wisły i zakończenia wojny dopiero po całkowitej klęsce Niemiec.
  Dzisiejsze zachodnie granice Polski na Odrze i Nysie, zatem likwidacja Pruskiego państwa to jednak robota Stalina.
  Na wschodzie zabrał nam Lwów, Żytomierz, Winnicę i Stanisławów, czyli banderowcy to nie nasz problem.
 • @Jan Paweł 21:43:01
  ...A propos mordów stalinowskich to zachęcam...
  Janie Pawle który nie jesteś księdzem, a słyszałeś o wymordowaniu niemal całej populacji Indian żyjących na obecnych terenach USA, lub o ludobujsctwie na Ormianach, Kurdach, Zulusach
  Dobry Bóg stworzył człowieka na obraz i podobieństwo swoje, więc nie rozumię dla czego ma takie skłonności do mordowania.
 • @detektywmjarzynski 20:12:32
  Zaproszenie żołnierzy ukraińskich, to rzeczywiście "odlotowy" pomysł sekty Kaczyńskich, zwłaszcza, gdy politycznym zapleczem rządu i prezydenta Poroszenki są środowiska zgłaszające otwarcie roszczenia do 16 powiatów państwa polskiego, a Poroszenko uświetnia uroczystości ku czci OUN-UPA i docenia banderowskich katów i ludobójców Polaków. To zupełnie tak jak byśmy w 1939 roku zapraszali Wehrmacht na defiladę do Warszawy :))) Szaleństwo tych antypolskich bałwanów poraża.
 • Optymizm
  .
  „internet jeszcze funkcjonuje stanowiąc dla części społeczeństwa źródło niezależnej informacji ”
  No nie przesadzajmy, internet nigdy nie był źródłem „niezależnej informacji”, a kreacja wywiadu USA tzw. asocjane mendia youtube, twiter, pejszbuk i inne to na pewno nie. Po pierwsze nie „niezależnej”, po drugie nie „informacji”. W internecie znajdujemy jedynie doniesienia a nie informacje, dodać trzeba, że żadne doniesienie nie jest niezależne, już choćby z uwagi na semantykę narzuconą przez okupanta

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Optymizm jest niezbędny, aby przeżyć ciężkie czasy, ale nie okłamujmy się, trzeba piekielnie wiele zręczności a i wiedzy, aby odróżnić doniesienia zawierające jakieś prawdziwe dane od syntetycznych, skierowanych do obiegu medialnego przez służby informacyjne.

  Autor zwraca uwagę na niebezpieczne praktyki koncesjonowania tzw. „narodowców”, istotnie służby pracują wg metody 2

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fa.html#Chomsky_2

  tzn. obsadzają swymi agentami zarówno „za jak i przeciw”, co gwarantuje, że każdemu ruchowi społecznemu tzw. „przyprawiają głowę”, WSZYSTKIE organizacje o większym zasięgu są inwigilowane przez kapusiów służb, to należy do ich obowiązków. Tu parę uwag o przyszłości Polaków

  - https://marucha.wordpress.com/2016/08/10/jak-zgotowano-krzyz-narodowi-polskiemu/#comment-605866

  zaprogramowanej dla nich przez zbrodniarzy, patrz u

  @fretka 12.08.2016 21:09:18

  Czy człowiek wychowany w duchu mozaizmu może być przywzwoitym człowiekiem, mozaizm nie jest żadną religią a przepisem na tworzenie organizacji przestępczej ?

  - https://marucha.wordpress.com/2016/08/10/jak-zgotowano-krzyz-narodowi-polskiemu/#comment-605866

  Doświadczenie uczy, że jest to bardzo malo prawdopodobne.
 • Uś, ta niepewność !
  .
  @stanislav 22:45:15

  "jak byśmy w 1939 roku zapraszali Wehrmacht na defiladę do Warszawy"

  A jest pan pewien, panie Stanislawie, że Wehrmacht nie został zaproszony przez ówczesne grupy władzy w Warszawie ?

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/kiedy-przestepczosc-zorganizowana-jest.html#Drole

  ówczesny tzw. rząd wylądował w Londynie, tzn. tam skąd otrzymywał jurgielt i polecenia. Niedawno przeglądałem "Dokumenty polskiej dyplomacji i administracji odnośnie sytuacji przed II Wojną Światową z lat 1938 – 39", orzeźwiające.
 • @Oświat 22:39:01
  Pan Bóg dał w swojej Miłości do człowieka, wolną wolę temu człowiekowi. Co ja uważam, że tutaj Pan Bóg niestety chyba aż za nadto zaufał człowiekowi. Jak się obserwuje niektóre zwierzęta, np delfiny ratujące ludzi, to nieodparcie nasuwa się pytanie dlaczego to nie delfiny zostały tak wyróżnione.
  Ale tak już na poważnie, to Pan Bóg stworzył człowieka, an swój obraz, ale niestety, upadłe anioły, które możemy usłyszeć np w przesłaniach danym nam przez Annelise Michel - nazwijmy to- stworzyły grzech (tu masz linka, jeżeli chcesz usłyszeć te demony):
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw
  Możemy więc powiedzieć, że wszystko na tej Ziemi jest stworzone przez Pana Boga, oprócz grzechu.
  Więc te potwory, które wymordowały ok 12mln Indian popełnili ciężkie grzechy i z całą pewnością ich dusze znajdują się tam gdzie być powinne. Ale nie mieszaj do tego Pana Boga, bo te dusze same wybrały, Pan Bóg z całą pewnością nie kazał im tego robić.
 • @Laznik 23:21:08
  "Niedawno przeglądałem "Dokumenty polskiej dyplomacji i administracji odnośnie sytuacji przed II Wojną Światową z lat 1938 – 39", orzeźwiające."

  Prawda że było o dziwo jeszcze gorzej niż dzisiaj? A przecież "dzisiaj" głupota i zdrada śmierdzi na kilometr.
 • @detektywmjarzynski 18:42:43
  Jest odzew Andrzeja Szuberta w tej sprawie za co mu bardzo dziękuję .
  Cytuję :

  Jako że Piotr Korczakowski jest zagorzałym stronnikiem W.
  Olszańskiego, a tamten z kolei jest czcicielem niemieckiego agenta,
  litewskiego przybłędy Piłsudskiego, za pośrednictwem tego pierwszego
  (P. Korczakowskiego) zadam pytanie temu drugiemu (W. Olszańskiemu)
  dotyczące samozwańczego "marszałka" -

  dlaczego zwierzęco nienawidzący Polaków Hitler do tego stopnia czcił litewskiego przybłędę JP, że po jego śmierci ogłosił w III Rzeszy żałobę narodową, a po agresji na Polskę i po zdobyciu Krakowa nakazał gen. Wernerowi Kienitzowi złożyć w krypcie wawelskiej "marszałkowi" kwiaty, i dodatkowo przed kryptą ustawić wartę honorową. W tym samym czasie z samolotów strzelano do Polaków jak do kaczek, bombardowano polskie miasta i wdrażano Intelligenzaktion:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion

  Dlaczego Hitler tak czcił tego przybłędę - Panie Olszański? Może w
  kolejnej ulicznej pogaduszce wyjaśni to Pan słuchaczom.
  http://www.sadistic.pl/adolf-o-pilsudskim-vt189796.htm

  A już na marginesie nadmienię - kult przybłędy litewskiego stawia W.
  Olszańskiego w jednym szeregu z okupantem Polski - to okupant wszak od 1989 roku promuje tę kanalię jako "wielkiego Polaka".

  W tym miejscu przyznam, że mam zaległości - od kilku miesięcy nie
  słuchałem Olszańskiego (i zresztą prawie nie zaglądałem do internetu).
  Pamiętam tylko kilka jego pierwszych ulicznych krótkich wystąpień. Na
  samym początku wydawały się raczej OK. Głównie demaskował w nich
  zbrodniczość USraela i tym podbijał serca słuchaczy takoż wrogo
  nastawionych do Fashingtonu. Dopiero gdy wziął udział w długiej
  nasiadówie (pond 2 godziny) i zachwalał w niej na koniec agentów
  wpływu Michalkiewicza i Brauna pomyślałem, że jednak jest naiwny. Nie
  wiedziałem, że w międzyczasie stał się pupilkiem mediów rebe Rydzyka -
  co go całkowicie dyskwalifikuje. Wszak rebe Rydzyk to jedna z
  najważniejszych tub propagandowych żydo-PiSu i Kalksteina. No i
  promotor żydo-katolicyzmu przykuwającego Polskę jako prowincję
  kościelną do kosmopolitycznego, żydogennego Watykanu. A jego pytanie do Singera/Macierewicza na falach RM to zwykła "ustawka". Miała go wypromować jako niezłomnego demaskatora Singera. Jednak agentami Fashingtonu, a przede wszystkim Telawiwu są zarówno Kalkstein jak i rebe Rydzyk - a o tym Jabłonowski "zapomniał" powiedzieć.

  W sumie jego duża popularność wskazuje na to, że ktoś pomaga w
  promowaniu go jako "ulicznego trybuna". Podobnie okupant promował
  "antysystemowego" żulika Kukiza. Po co - pokazał jeden z jego
  podkomendnych:

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/20/komu-sluza-antysystemowcy-zulika-kukiza/

  Dariusz Kosiur ma rację pisząc, że Olszański nie ma żadnego programu
  politycznego, że Polska położona na styku Wschodu (Rosji) i
  bandyckiego żydo-zachodu aby nie zginąć musi wybrać opcję rosyjską.
  Rosja byłaby w stanie zaakceptować np. suwerenną i neutralną Polskę.
  Bandycki żydo-zachód nigdy. Potrzebuje Polski jako ważnego ogniwa
  "kordonu sanitarnego" wokół Rosji, jako rampy do ew. ataku na Rosję i
  jako strefy buforowej chroniącej żydo-zachód przed ew. kontratakiem
  Rosji - w tym przypadku bandyci z USraela zasypaliby Polskę głowicami
  jądrowymi, aby uniemożliwić Rosji marsz na Berlin i Brukselę. Jedynie
  w oparciu o Rosję Polska może marzyć o wyrwaniu się z niewoli
  żydo-zachodu i o stworzeniu normalnego państwa, którego suwerenem będą Polacy. Nie wspominam już o korzyściach gospodarczych jakie mogłaby odnosić Polska utrzymując przyjacielskie stosunki z Rosją. Nie
  bylibyśmy wtedy tylko tanią siłą roboczą i rynkiem zbytu żydo-zachodu.

  W tym miejscu muszę przyznać, że Olszański został lepiej przygotowany
  do odgrywania roli "trybuna ulicznego" niż jego poprzednicy. Gdyby
  kłamał we wszystkim, nikt by go nie słuchał. Gdyby kłamstw i prawdy
  było u niego po 50 %, także zostałby szybko zdemaskowany. Gdy mówi
  prawie zawsze "mądrze", gdy mówi prawdę w 95 %, gdy demaskuje bandycki USrael i atakuje Singera, niewielki procent kłamstw oraz brak programu trudno jest zauważyć.

  as

  PS

  Olszański zachwalał Piłsudskiego za jego "manewr" przejścia pomiędzy
  wrogimi armiami bez strat własnych, co świadczyć miało o jego
  "geniuszu" i roztropności. Prawda jest inna - w rzeczywistości
  "wyprawa kielecka" w zamierzeniach JP miała wywołać w zaborze
  rosyjskim ogólnonarodowe powstanie przeciwko Rosji, na czele
  oczywiście z "komendantem". Te plany/marzenia całkowicie, ale to
  całkowicie spaliły na panewce. Mieszkańcy zaboru rosyjskiego widząc
  garstkę źle uzbrojonych "kadrowców" (część "kawalerzystów" nie miała
  nawet koni i siodła targała na plecach) pukali się palcem w czoło.
  Głównymi wojennymi wyczynami I kadrowej, a zwłaszcza jej wodza
  (wspomniał o tym Norman Davies w "Bożym igrzysku") było powieszenie
  kilku polskich chłopów. I to tylko dlatego, że chorobliwie podejrzliwy
  litwak widział w nich rosyjskich szpiegów. Dowodów naturalnie nie miał
  żadnych, ale tym się nie przejmował. Kazał wieszać podejrzanych
  chłopów i tyle. Co jego banda bez wahania czyniła. I tak to ten, który
  rzekomo niósł rodakom wolność, wieszał tych, którym tę wolność niósł.
  Z powszechnego buntu pod przywództwm "komendanty" wyszły jak wiemy nici. W Kielcach przywitało garstkę piłsudczykowskich obszarpańców trzaskanie zamykanymi okiennicami. Polacy roztropnie nie zamierzali iść z motyką na Słońce. Krótko później kadrówka, mając zamkniętą drogę na Warszawę zawróciła i jak niepyszna poczłapała zurick do Krakowa. Pozostały po niej kabotyńskie piosenki i kilka polskich wdów i sierot po powieszonych chłopach...

  Zaiste - powód do dumy i dowód na "genialność" późniejszego dezertera
  spod Warszawy. dziękuje.
 • Jeden z największych rewolucjonistów świata Fidel Castro wraca do gry
  Jakoś nam umknęło, że Fidel obchodzi urodziny!

  Sto lat Commandante!

  Революционер-долгожитель Фидель Кастро отмечает 90-летие

  Фиделю Кастро исполнилось 90 лет. 10 лет назад он передал бразды правления своему брату Раулю, но по-прежнему сохраняет политический вес.

  Герой для одних, диктатор для других, Фидель Кастро уже более полувека является важным участником мировой истории.

  1 января 1959 г., находясь во главе повстанческой армии, он сверг диктаторский режим Фульхенсио Батисты и встал во главе Кубы.

  .https://www.youtube.com/watch?v=D1LaRk3QbIE

  za źródło: brusek
 • @detektywmjarzynski 04:02:22
  Lansowanie przez "niezależne narodowe" media mam na myśli : telewizję Sumienie Narodu i Emisję nowego bożyszcza ludu Jabłonowskiego vel Olszańskiego przypomina mi pompowanie pomidorów .

  Film o pompowaniu pomidorów :

  https://www.youtube.com/watch?v=Oqw1m0Bqa5Q
 • @stanislav 22:45:15
  Zaproszenie przez ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza do udziału w defiladzie w Warszawie wojsk banderowskiej, a po aktach dywersji na Krymie też terrorystycznej Ukrainy to zbrodnia narodowa i zdrada stanu. Macierewicz powinien jak najszybciej stanąć przez specjalnie powołanym do tego celu Trybunałem Narodowym. To co robi Macierewicz to drwina z Polaków i Polski.
 • Polacam cytat z posta : http://zygumntbalas.neon24.pl/post/133201,czy-nauczyla-nas-czegos-historia-12-08-2016
  ..."Cesarz Napoleon w akcie abdykacyjnym, podpisanym w Fontainebleau w dniu 11 kwietnia 1814 roku, wyraził troskę o lojalnych mu Polaków: "Wojska polskie wszelkiej broni, pozostające na służbie Francji, będą miały wolność powrotu do domów, zachowując broń i bagaże, a to dowód ich zaszczytnej służby”. Kilka dni po tej abdykacji polscy generałowie udali się do Aleksandra I, by poznać zamiary monarchy co do losów wojska. Cesarz Wszechrusi wyraził szacunek dla odwagi i waleczności Polaków, zapewniając swoich gości, że "pragnie zapomnieć o przeszłości, bo dwa narody sąsiedzkie, bliskie obyczajami i mową, raz złączone, powinny się pokochać na zawsze”(1)"...
 • video
  Najprostszą metodą na takich jak ci dwaj wymienieni w artykule byłoby zapatrzeć się we własną kamerkę.
  Koszt raczej niewielki, bo rzędu poniżej tysiąca zł.,

  https://mediamarkt.pl/foto-i-kamery/kamera-sony-hdr-cx240e-czarny

  do tego chociażby darmowy program do edycji, tak by móc selekcjonować, przycinać, usuwać, wstawiać fragmenty nagranego wideo, dodawać napisy i tytuły

  http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/najlepsze-darmowe-programy-do-edycji-wideo.html

  i własny także darmowy (prosty i łatwy w obsłudze) kanał na You Tube
  Ale trzeba chcieć, ponoć Polak potrafi.
  A jak się już będzie miało taką kamerę to nie machać nią jak telewizja (mało)narodowa Eu.geniusza
 • @
  Mam wrażenie, że ktoś tu jest zazdrosny.

  Hmm co jest nie tak z Aleksandrem Jabłonowskim?

  ... że mówi do odbiorcy konkretnie i stanowczo, ale uprzejmie ?
  ... że nie jest antypolski jak Ziemkiewicz czy szyderczy jak Michalkiewicz ?
  ... że jednocześnie jest katolikiem i ma bardziej prorosyjskie nastawienie ?

  Może dlatego odnosi sukces. Wielu mogłoby się od niego uczyć. Panowie także, którzy muszą w każdym wpisie uważać Kościół Katolicki za coś najbardziej złego, co spotkało Polskę.

  Jeżeli jest on "pompowanym autorytetem", to dlaczego nawołuje, aby Polacy SAMI przejmowali władzę samorządową???? Gdyby był na czyimś sznurku, to raczej nawoływałby, aby on sam został prezydentem, przywódcą.
  https://www.youtube.com/watch?v=JSmCktLAkVc
  "Aleksander Jabłonowski Do boju Polacy odbijać samorządy. Jestem Polakiem i mam Polskie obowiązki. "

  Jak narazie, może obejrzałem kilka godzin wystąpień pana Jabłonowskiego, ale na chwilę obecną mam dobrą o nim opinię. Owoce jego działania są dobre do tej pory.

  Swoją drogą, czemu Panowie nie skomentują wybryku działacza partii "Zmiana"?

  http://att.neon24.pl/post/133196,co-nowego-w-partii-zmiana

  Tadeusz Płużański napisał w dzisiejszym „Super Expressie”, że działacz prokremlowskiej partii Zmiana Bartosz Tomassi zaproponował na swoim profilu facebookowym nową dyscyplinę olimpijską: „strzelanie w tył głowy na czas, w rowie katyńskim”.

  Czy to nie jest dopiero prowokacja?
 • @Sukarno 10:32:25
  Panie Sukarano,

  o co tu być zazdrosnym? O pracę dla Polski? Jest jej nie do przerobienia, ale wymaga to szczerych intencji, bezinteresowności i właściwej busoli politycznej.Na pewno nie pro-syjonistycznej i nie pro-atlantyckiej.

  Nie wiem z czym ma pan trudności w ocenie Olszańskiego vel Jabłonowskiego? Przecież wystarczy ze zrozumieniem przeczytać, co wyżej napisali, D.Kosiur i A.Szubert.
 • @stanislav 14:34:51
  OLszańki vel Jabłonowski w innej ze swoich ról "patriotycznych"

  XXIV Rocznica Powstania Radia Maryja: Słowo Jana Pawła II ustami artystów scen polskich

  https://www.youtube.com/watch?v=6Rphw4QVZ4Y
 • @Sukarno 10:32:25
  Możliwość manipulacji będzie trwała tak długo, jak długo społeczeństwo pozbawione będzie prawdziwej wiedzy matematycznej, że trójka w konstytucji nigdy równowagi władzy dać nie może Polakom.

  Prawdziwa trójka w konstytucji udaje liczbę parzystą:)

  Bez prawdziwego systemu równowagi słowo demokracja jest tylko fałszem.
 • @stanislav 14:34:51
  ,, ale wymaga to szczerych intencji, bezinteresowności i właściwej busoli politycznej.Na pewno nie pro-syjonistycznej i nie pro-atlantyckiej."

  Na pewno też nie pro-komunistycznej.

  Zapomniałeś dodać?
 • @Sukarno 10:32:25
  Swoje wyjaśnienie zacznę od drugiego łatwiejszego pytania tj. odnośnie Zmiany i zachowań niektórych jej członków, w tym przywołanego
  zachowania Bartosza Tomassi /trudno jest mi ten przypadek szczegółowo analizować, gdyż nie znam jego szczegółów/. Otóż moim zdaniem nie można wykluczyć faktu, iż ta partia też została wykreowana przez służby i jest przez nie spacyfikowana , co nie oznacza wcale , że powinna zostać skasowana , a wręcz przeciwnie powinna przeprowadzić staranną weryfikację we własnych szeregach , by na przyszłość wyłączyć ze swojego składu prowokatorów.

  Powracając do meritum . W przypadku Jabłonowskiego vel Olszański bynajmniej nie chodzi o zazdrość tylko o kwestię podstawową tj. przez kogo został wykreowany i komu on służy. Wyjaśnienie tych kwestii nie jest łatwe . Niemniej są już operacyjne mocne przesłanki by stwierdzić, iż nie służy on Polsce i jest kreowany przez służby, w tym ich agenturę oraz podporządkowane im tzw. "niezależne " media. /problematyka ta jest aktualnie w rozpracowaniu w tzw. "sprawie Piotrka"/

  Na czym polega dywersyjno-psychologiczny "myk" Jabłonowskiego vel Olszańskiego ? Mianowicie na tym , iż jego osoba jest uwiarygodniana /legendowana / z nadstawką tj. ponad przeciętną . Na czym to polega ? min . na tym jak trafnie zauważył Andrzej Szubert, że Jabłonowskiego vel Olszańskiego charakteryzuje dla przeciętnego odbiorcy prawie że 95 % wiarygodność tego o czym mówi /zupełnie inna kwestią jego jego osobista wiarygodność/ cytuję :

  "W tym miejscu muszę przyznać, że Olszański został lepiej przygotowany
  do odgrywania roli "trybuna ulicznego" niż jego poprzednicy. Gdyby
  kłamał we wszystkim, nikt by go nie słuchał. Gdyby kłamstw i prawdy
  było u niego po 50 %, także zostałby szybko zdemaskowany. Gdy mówi
  prawie zawsze "mądrze", gdy mówi prawdę w 95 %, gdy demaskuje bandycki USrael i atakuje Singera, niewielki procent kłamstw oraz brak programu trudno jest zauważyć."

  Z tym co wyżej w pełni się zgadzam. Jabłonowski vel Olszański mówi to co ludzie chcieliby słyszeć /przez to ma taką popularność/ , lecz przy okazji uwiarygadnia osoby niewiarygodne /fałszywe autorytety/ jak wymieniony Piłsudski, Braun , Michalkiewicz i inni. Jest to chytre, lecz podstępne i bardzo niebezpieczne. Nie wróży w Polsce żadnej zmiany , lecz kontynuację tego co mamy dzisiaj.

  Jabłonowski vel Olszański ostatnio operuję chwytliwym hasłem samoorganizacji tj. przejmowania władzy od dołu. Czy ma rację ? Rzecz w tym , iż ma . W tym względzie należałoby mu jedynie przyklasnąć. Istnieją podstawy by sądzić , że Jabłonowski vel Olszański posługuje się tym hasłem instrumentalnie jak przykładowo PIS hasłem i akcją 500+

  Jeśli chodzi o kwestię samoorganizacji nie jest to bynajmniej kwestia nowa . Budowa społeczeństwa od dołu , od podstaw w historii , w różnych konfiguracjach ideologicznych i politycznych wielokrotnie była już przerabiana , ciesząc się dużym zainteresowaniem.

  Ja sam powołuję się na nią w swoim manifeście /odezwie do Narodu Polskiego pkt.4 cytuję :

  "5. Organizujmy się oddolnie w małych grupach, nie licząc na istniejące i działające w Polsce tzw. „ruchy narodowe” i „prawicowe” oraz organizacje „patriotyczne” stworzone, sterowane i kontrolowane w większości przez okupanta."

  źródło : https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

  W obecnej sytuacji politycznej wszyscy Polacy muszą być o wiele czujniejsi , mądrzejsi i ostrożniejsi, niż byli dotychczas , bo potomkowie nam tego nigdy nie wybaczą , że oddaliśmy swoją ojczyznę, bez walki, w obce łapska międzynarodowej lichwy.
 • Szanowny Panie Dariuszu...
  Poniżej wstawiam linka do artykułu o konieczności zjednoczenia Słowian w którym jako ilustrację zamieszczono zdjęcie prezydenta Putina na tle cudownego obrazu Jezusa Chrystusa Miłosiernego...
  https://marucha.wordpress.com/2016/08/12/wlasciwie-dlaczego/
  Czy polityk tej miary, dałby się sfotografować z czymś do czego nie byłby przekonany?
  Myślę, że negowanie Siły naszej Wiary (Kościoła Rzymsko-Katolickiego), nie za bardzo wychodzi na dobre zjednoczeniu Słowian. Tak na chłopski rozum, to co Panom przeszkadza fakt, że kiedyś tam plemiona słowiańskie przyjęły Chrześcijaństwo? Czy od tego czasu przestali być Słowianami?
  Wielka szkoda, bo taka postawa z całą pewnością nie służy zjednoczeniu Słowian. Proszę posłuchać kazań Ks Natanka - katolika - narodowca i z całą pewnością przyznającego się do korzeni słowiańskich.
  Pozdrawiam
 • WPS
  Te „narodowce” to zawsze tak z drugiego planu komenderują kogo dopuścić do głosu, a kogo nie dopuścić, bo nie daj Boże okaże się, że z nich bardziej tacy samozwańczy raczej wodzowie i „demokraci”. Na I Kongresie tzw, Ruchu Narodowego( czyli syjonistycznej ustawki mającej na celu „wyruch narodowy” młodych, naiwnych polskich patriotów przez figurantów typu Zawisza, Winnicki, Kowalski, Bossak, Tumanowicz i inni pod opieką „ideologiczną” Ziemkiewicza, Giertycha, Michalkiewicza i ich zakulisowych „atlantyckich” mocodawców – także kanalizowali środowiska narodowe w kierunku czczej gadaniny i różnych patetycznych gestów i oczywiście… antysowietyzmu i antykomuny, czyli de facto przeciwko porozumieniu Polski z Rosją, co jest największym bólem głowy syjonizmu w Europie.

  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo

  https://www.youtube.com/watch?v=C4QIaP_vfTY

  https://www.youtube.com/watch?v=6m5ZhVE7bWc

  https://www.youtube.com/watch?v=RCf0R8zf_cM

  Podobnie rozgrywane są środowiska tzw, JOWowców przez takich typków jak Sanocki i sam guru Kukiz.

  Ten pierwszy, to ostatnio nawet w roli obserwatora pojechał na Ukrainę i niby krytykując ukropów zachwalał normalność w Dniepropietrowsku. Robił z tej jaskini żydostwa ukraińskiego i matecznika pasożyta Kołomojskiego, niemal normalne, europejskie miasto. Tak się składa, ze kilka lat temu w Dniepropietrowsku, Zaporożu, Odessie i innych miastach, miasteczkach i wioskach spędziłem kilka dni i doświadczyłem stopnia dewastacji tych regionów przez żydowskich oligarchów. Sądzę, że przez ostatnie 4 lata, w okresie majdaniarskiego bezhołowia i brutalnej wojny, te regiony jeszcze posunęły się „twórczo” w procesie niszczenia dorobku pokoleń z okresu socjalistycznej Ukrainy.

  Kanalia Sanocki, kilkakrotnie usiłował nie dopuszczać mnie i przedstawicieli WPS do publicznej dyskusji. Miało to miejsce i w Stoczni Gdańskiej ( przy okazji spotkania tzw. Oburzonych, czyli kolejnej kontrolowanej ustawki reżimowej dla zinwentaryzowania i wytracenia społecznego niepokoju).

  https://www.youtube.com/watch?v=zoIqZWLC128

  https://www.youtube.com/watch?v=N6g2afUbBZk

  Potem wspólnie z Kukizem przy okazji kolejnej ustawki pod nazwą FORP ( tym razem dla rozpracowania środowisk uwiedzionych przez mgławicowe obietnice JOWów).

  https://www.youtube.com/watch?v=54J7mFvtdzs

  https://www.youtube.com/watch?v=BWxXqQfDTA0

  A ostatnio ta sama kanalia, Sanocki, ale już w roli posła na Sejm RP, groziła mi palcem i robiła wszystko, aby nie dopuścić mnie do głosu przed Sejmem w dniu 7 lipca 2016 roku, i to zapewne m.in. z inspiracji tego indywiduum została wezwana policja, próbująca mnie spacyfikować pod Sejmem.

  https://www.youtube.com/watch?v=GH-e0vZYCSk

  Jeszce inny sposób kanalizacji niezadowolenia społecznego i rodzących się retorsji politycznych, to oczywiście niezawodny NSZZ Solidarność i kolejny figurant , lider związkowy P.Duda., także na pasku PiS , a na dłuższej smyczy syjonizmu i atlantyzmu

  https://www.youtube.com/watch?v=r-flwQNYiTs


  więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/12/koncesjonowani-narodowcy/
 • @Lotna 18:23:06
  Pani Lotna, niech pani w końcu uwolni się od bajki "precz z komuną" i zastanowi się skąd wzięła się " wschodnia komuna" i " zachodnia demokracja". Wtedy nie potrzeba będzie tracić czasu na jałowe spory.
 • @stanislav 21:55:35
  Przed chwilą otrzymałem następującą wiadomość z rosyjskiego portalu VK /V kontakcie /, gdzie mam założone swoje konto. Jednocześnie blokowana jest moja poczta wychodząca.

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13939393_2069441566615389_4521675925709286363_n.jpg?oh=ebd8c1a3aa6bd1ce6bc97eb4d77d990f&oe=5820FAC5
 • Kaczyńskiemu należy się od Polski i Polaków nie ulica , lecz szubienica.
  Widać z tego, iż im nie wystarczają już kamienice , teraz chcą zawłaszczyć Polakom też ulice. Na naszych oczach , dzięki Nam zdezaktualizowało się powiedzenie : „nasze kamienice , a wasze ulice”. Tragedia. To moja odpowiedź na to :

  http://polityczek.pl/index.php/facebook/745-kaczynskiemu-nalezy-sie-ulica-w-warszawie-to-byl-maz-stanu-dzieki-ktoremu-zyjemy-w-wolnej-polsce

  PS. napisane na półmetku wczorajszego ślubu mojej córki Natalii , przed dzisiejszymi poprawinami.

  PS. Szubienica należy się też „misjonarzowi ” Macierewiczowi.
 • @detektywmjarzynski 00:40:22
  Wcześniej 7 czerwca 2016 r. też włamano mi się tym razem do mojej poczty email z którego wysyłano Spam

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13962742_2069600066599539_5890587965372738765_n.jpg?oh=57a2e4bdc63ab1af3d08734d446e776a&oe=581E85A0

  To jest wobec mnie wroga robota i ja na to nie pozwolę . Tego nigdy nie zaakceptuje .

  Główny podejrzany w tych sprawach ten sam : służby specjalne . Rośnie ilość dowodów na fakty przestępczej działalność wobec mnie służb, z czego oni , bezrozumnie nie zdają sobie sprawy. Oby tak dalej. Ugotują się we własnym sosie.

  Służbom specjalnym w Polsce dla otrzeźwienia i opamiętania się dedykuję jedną z pieśni ulubionego przez Prezydenta Rosji Władymira Putina / mojego zresztą też/ zespołu Lube


  https://www.youtube.com/watch?v=CwwyMqQwIMw&index=2&list=RDoDY5HODbQs8
 • @stanislav 22:46:19
  Wschodnia komuna i zachodnia demokracja pochodzą dokładne z tego samego źródła i są z tego samego źródła finansowane.


  Ach, nie mam się spierać, tylko być wdzięczna Stalinowi za ludobójstwo Polaków?

  O to wam chodzi?

  I to wy macie czelność krytykować narodowców, wy, piewcy Stalina i innych morderców?
 • @Lotna 11:47:04
  Szanowna Pani,

  my, czyli jak dobrze rozmiem WPS miała pani na mysli, nigdy nie krytykowaliśmy narodowców, gdyż do nich się zaliczamy( ale i wobec siebie należy zachować krytycyzm, powiem więcej uważamy nacjonalizm właśnie za racjonalny, krytyczny patriotyzm w przeciwieństwie do wyłącznie emocjonalnego, bezrefleksyjnego patriotyzmu sensu stricto).

  WPS zawsze jednak starał się i czyni to konsekwetnie demaskować wszelkich odcieni "narodowców" ( w realich polskich jest to całe spectrum złotoustych bądż wyłącznie "marszowych" osobników lub ugrupowań, którzy usiłują wydrukowac w świadomość Polaków bezrozumną nienawiść do Rosjan, a zarazem poddańczą , nieodzajemnioną miłość do Anglosasów, głównie Amerykańów i Brytyjczyków oraz kierujących ich polityką i gospodarkami - syjonistów) oraz zadżuminych, nieprzytomnych watykańistów, czyli te środowiska, które są szkodliwym dla Polski narzędziem globalistycznej, antysłowiańskiej polityki zagranicznej Watykanu, pozostającego pod coraz większym wpływem światowego syjonizmu.
 • @Lotna 11:47:04
  Zaś co się tyczy oceny osoby Stalina, to wymaga to całego wykladu, gdyż to polityk wprawdzie rosyjski, ale także międzynarodowy, którego decyzje miały i mają do chwili obecnej wpływ na układ geopolityczny.

  Obiecuję napisać na ten temat szerzej.

  W tym momencie ograniczę się jedynie do stwierdzenia, że błędy i szkodliwy dla polskiej racji stanu spór w środowisku londyńskich o kształt polskich granic Stalin rozwiązał wląsnie zgodnie z planem narodowców, dając Polsce przestrzeń do rozwoju społecznego i gospodarczego po II WŚ.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829