Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
605 postów 2365 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Moje komentarze

 • @kimur 17:16:44
  A jeśli chodzi o "produkcję" zajścia, to filmował je akurat ktoś amatorsko spoza WPS.
  Jak przegrywamy Bitwę Warszawską
 • @kimur 17:16:44
  O czym trollu syjonistyczny piszesz? O próbach spacyfikowania mnie przez policjantów nasłanych przez równych tobie trolli udających narodowców i patriotów polskich?Wiem, że stosujecie różne formy zastraszania, ale wasz czas mija i pora szykować się do exodusu, jak nie teraz to wkrótce!
  Jak przegrywamy Bitwę Warszawską
 • @kimur 17:17:27
  Nasza kamerka nigdy się nie trzęsie syjonistyczny trollu. Obowiązuje profesjonalizm i to was tak niepokoi. Józef zrobił jeden błąd, że waszą nację zbyt wolno likwidował.
  Jak przegrywamy Bitwę Warszawską
 • @kimur 14:54:42
  Takim cudem, syjonistyczny trollu, że to anglosasko-syjonistyczne elity wykreowały i uzbroiły Adolfa Hitlera żeby użyć go zagłady ZSRR, który niewiarygodnym rozwojem po odrzuceniu żydowskiego terroru rewolucyjnego i tzw. NEPu, czyli próbie zniewolenia Rosji przez tzw. "rynki finansowe" - wszedł na drogę konkurencyjnego dla anglosasko-żydowskiego kapitału. Tym samym był zaraźliwym przykładem innego modelu rozwoju społecznego i gospodarczego. Oddalała się wizja "pokojowego"skolonizowania Rosji i postawiono na wojnę i podbój militarny. Posłużono się ambicjami niemieckimi i sprawnością społeczno-gospodarczej machiny hitlerowskich Niemiec, aby zniszczyć Rosję ( a przy okazji, w dalszej kolejności podporządkować sobie wyczerpane wojną Niemcy. Polskie sanacyjne matoły nie zrozumiały gry i zamiast w sojuszu z ZSRR i Czechosłowacją postawić tamę syjonistyczno-anglosaskim psychopatom, dały się ponieść " romantycznej wizji przedmurza" i doprowadziły do wyniszczenia narodu i państwa. Po tej sanacyjnej " polityce" trzeba było 20 lat odbudowywać, a potem modernizować i " cywilizować". To matołectwo niestety jest dziedziczne i w genach przeszło na PiSowskich oszołomów i cały ten polityczny śmietnik postmagdalenkowy - prowadzących Polskę na zatracenie. Dlatego obowiązkiem Polaków i przejawem instynktu samozachowawczego oraz samoobrony jest obalić układ magdalenkowy i posłać POPiS i pseudo lewicowo-prawicowych przebierańców, łącznie z tymi udającymi ludowców i narodowców, do diabła- tam gdzie jest ich miejsce.
  Już teraz wiesz syjonistyczny Timurze, że tu nie chodzi o sztukę i nadrealizm tylko być albo nie być, dla nas rdzennych Polaków, ale także dla was wiecznych koczowników i " niekochanych tułaczy".
  Jak przegrywamy Bitwę Warszawską
 • @Oświat 07:58:44
  Panie T.D., naczelnik Kaczyński tak się zapędził w swojej oracji do PiSowskich owieczek, że nie zauważył, iż w wielu z tych ( wymienianych przez niego) destrukcyjnych dla polskiego interesu narodowego działaniach i gremiach osobiście brał udział jako współtworzący siły destrukcji, sprzedaży i kolonizowania Polski. Od KORowskich kółek destrukcji, przez okrągłostołowe knowania, po współuczestnictwo w wyprzedaży polskiego majątku narodowego, po wspólne z braciszkiem nieboszczykiem pieczętowanie kolonializmu litera tzw. Traktatu Lizbońskiego. Obecnie zaś ten gawędziarz, pomimo, że rżnie "wodza", jest kapciowym syjonistyczno-anglosaskiej oligarchii i właśnie to nikt inny jak on i jego nominaci anihilują Polskę - oczywiście w dekoracjach nie notowanych dotychczas sukcesów gospodarczych, socjalnych politycznych, aż po prowokowanie do zamienienia polskiej młodzieży kolejny raz w mięso armatnie cudzych interesów oraz spopielenie z trudem odbudowanej naszej Ojczyzny.
  Jak przegrywamy Bitwę Warszawską
 • @kimur 08:12:35
  Czyżby pański nick był nieświadomą projekcją kompleksów: kimur brzmi jak Timur, czyli pan to taki "katolicki" Timur, pionier na pierwszej linii żarliwej propagandy. Kwintesencją pana bezmyślnego zacietrzewienia jest fragment ostatniego zdania: "(...) racją stanu Moskwy bez względu na jej kolor jest osłabienie Polski aż do stanu anihilacji". Historycznie, w okresie realnego współzawodnictwa między Polską ( Rzeczpospolitą) a Rosją ( XVI-XVII w.) Rosja rzeczywiście była zainteresowana osłabianiem Polski, tak jak Rzeczpospolita osłabianiem Rosji ( niestety najprawdopodobniej ze stratą dla obu państw nie doszło do ścisłej współpracy, a nawet wspólnej państwowości). Później, w okresie dominacji Rosji, nigdy anihilacja, ale podporządkowanie Polski celom Rosji było jedną z pośrednich determinant polityki rosyjskiej głównie wobec Europy, ale i nie tylko. Właśnie to podporządkowanie " nie anihilacyjne" przynosiło nawet więcej korzyści realnemu polskiemu interesowi narodowemu (społeczno-gospodarczemu) niż jaśniepaństwo polskiej magnaterii. Trudno zaprzeczyć, że w ostatnich 100 latach właśnie w okresie pozostawania Polski w sferze " nie anihilizacyjnej" podległości wpływom europejskiej i globalnej polityki Rosji ( ZSRR) Polska zrobiła największy awans cywilizacyjny: infrastrukturalny, materialny, socjalny, oświatowo-edukacyjny, obronny itd. - zmierzając w kierunku suwerenności ekonomicznej, samowystarczalności i tworząc podstawy do suwerenności politycznej. Niestety tolerancja dla destrukcyjnej działalności syjonizmu i na jego celach wyrosłej tzw. " zachodniej demokracji" ( czyli de facto systemu neokolonialnego, a nawet neoniewolniczego) spowodował zahamowanie rozwoju w kierunku autonomii i suwerenności i państwa narodowego.
  Tylko wyprane umysły lub umysły skorumpowanych agentów obcych interesów mogą głosić poglądy takie jak niejaki " kimur", czyli " katolicki", a w istocie syjonistyczny Timur.
  Jak przegrywamy Bitwę Warszawską
 • @puuuq 22:18:09
  Słuchaj dorosły prostaku ( bo z dat odbywania służby wynika, że jesteś rocznikiem z końca lat 50-tych lub początku 60tych, dwa lata służby, a więc wówczas wykształcenie zawodowe lub średnie). Pora zapoznać się z historią, ale nie tą pisaną przez Maciarewicza, czy dworskich profesorów do wynajęcia z IPNu. Jak nadrobisz swoje braki, to nie będziesz pisał takich bzdur o jednym z wybitniejszych polityków polskich XX wieku. Sukinsynów poszukaj w swojej rodzinie.
  Wojskowa szopka PiS i prawdziwa defilada
 • @GPS 00:39:05
  Wierchuszka Konfederacji, to nie tylko Żydzi, ale niektórzy z nich , to rabini. Pan tego nie wie? Ostatnio nawet bajerowali w synagodze chłopów, tych, których chwilowo zmanipulował i oszukał Michał od Sieradza i jego alter ego Juliusz P. Komedia dla mało wyrobionych politycznie " patriotów" i " narodowców" . Żydowska młodzieżówka ze stajni Romusia Giertycha i JKM pod nadzorem starzejących się rabinów "ultraliberalnych" i " ultrakatolickich" drwi sobie z inteligencji Polaków, ale myślę, że wkrótce to się skończy, jak wielokrotnie w historii narodów Europy i świata. Szkopuł w tym, że brak już terenów na ziemi na kolejny Exodus. Pozostaje Mars!
  Konfederacja
 • @stanislav 21:28:13
  http://eastanalytics.com/pl/doradztwo-izrael/
  Wspólpraca Polski & Izraela
 • @Wrzodak Z. 09:40:53
  Rzeczywiste efekty bicia piany przez " polskie przedstawicielstwa handlowe" w Izraelu:

  Handel z Polską


  Wymiana handlowa pomiędzy Polską i Izraelem stanowi nadal marginalną wielkość w eksporcie i imporcie obydwu krajów i łączne obroty nie przekraczają 550 mln $, przy czym począwszy od roku 2010 eksport i import osiągają zbliżone do siebie wartości (220-270 mln $). Należy jednak zauważyć, że o ile eksport z Izraela do Polski utrzymuje się w zasadzie na niezmienionym poziomie z lekką tendencją zniżkową, to polski eksport do Izraela notuje stałą tendencję wzrostową (z lekkim załamaniem w roku 2012). Według polskich danych (Insigos) eksport do Izraela osiągnął dynamikę 127,8 proc., a import – 105 proc (w Euro).

  Bardzo ważnym towarem w polskim eksporcie jest mięso. Eksport mięsa wołowego do Izraela zwiększył się w roku 2015 o 126 proc., Jest to spowodowane przywróceniem w grudniu 2014 roku uboju rytualnego w Polsce. Przewiduje się, że tak szybki trend wzrostowy utrzyma się w roku 2016 ze względu głównie na bardzo dobrą jakość polskiego mięsa, jego smak i cenę oraz warunki techniczne produkcji. Polska jest jednym z pierwszych państw UE, które przeszły procedurę tzw. pre-listing, polegającą na zatwierdzeniu pierwszych (w wypadku Polski – trzech) zakładów pod względem zgodności z izraelskimi przepisami fitosanitarnymi, co skutkuje prawem do dalszej certyfikacji kolejnych zainteresowanych zakładów już przez polskie służby weterynaryjne.

  Według danych izraelskiego Centralnego Urzędu Statystycznego głównymi towarami eksportowanymi z Polski do Izraela w 2015 były: przetwory spożywcze, napoje, tytoń (67,7 mln $), maszyny i urządzenia mechaniczne (55,9 mln $), zwierzęta żywe; produkty zwierzęce (33,8 mln $), produkty przemysłu chemicznego (30,7 mln $), pojazdy, samoloty i akcesoria (16,5 mln $) oraz metale nieszlachetne; wyroby metalowe (10,6 mln $). Należy przy tym wziąć pod uwagę, że są to dane według kraju zakupu, a nie według kraju producenta, i rzeczywiste dostawy polskich produktów do Izraela są większe. Według danych CUS łączna wartość izraelskiego importu z Polski w roku 2015 wyniosła 269 mln USD (wzrost w stosunku do roku 2014 o 24,4 mln $).

  Główni eksporterzy to: Michelin Polska SA, Pfeifer & Langen, Volvo Polska Sp. z o.o. , Action SA, BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., Bumar Amunicja SA, Cereal Partners Poland, Toruń Pacific Sp. z o.o. EKO-VIT p. z o.o., FERRERO Polska Sp. z o.o., General Motors Manufacturing Poland, Sp. z o.o.

  Te same grupy produktów, które dominują w eksporcie, są również towarami najczęściej importowanymi z Izraela do Polski. Aż 41 procentowy udział w całości importu posiadają produkty przemysłu elektromaszynowego (w tym: aparatura do telefonii i telegrafii bezprzewodowej, aparatura do sygnalizacji, przyrządy i urządzenia medyczne, części i akcesoria samochodowe oraz maszyn).  Głównymi towarami w polskim imporcie były: produkty przemysłu chemicznego i przemysłów pokrewnych (75,4 mln $), maszyny, urządzenia elektryczne oraz części (47 mln $), tworzywa sztuczne, kauczuk i wyroby (20,9 mln $), metale nieszlachetne i wyroby (19,6 mln $), produkty mineralne (18,7 mln $), urządzenia optyczne, fotograficzne, pomiarowe, kontrolne i instrumenty medyczne (17,4 mln $), tekstylia i wyroby tekstylne (13,5 mln $). Według danych CUS łączna wartość izraelskiego eksportu do Polski w roku 2015 wyniosła 231,2 mln $ (spadek o 14,7 mln $ w stosunku do roku 2014).

  Główni importerzy to: Brembo Sp. z o.o., Ekoland Sp. z o.o., Eurocast Sp. z o.o., Fresh World International Sp. z o.o., Iscar Poland Sp. z o.o., Mokate Sp. z o.o., Zakład Farmaceutyczny Adamed Sp. z o.o., Azelis Poland Sp. z o.o., Bumar PCO SA., Dell (Poland) Sp. z o.o.  Wymiana handlowa z Polską  w mln dol.

  2013

  2014

  2015

  Dynamika

  2014/2015=100 proc.

  Obroty

  452,8

  491,2

  500,2

  101,83

  Eksport

  237,8

  244,6

  269

  109,98

  Import

  214,9

  245

  231,2

  93,76

  Saldo

  22,9

  -0,4

  37,8


  Źródło: Centralnego Biura Statystycznego Izraela  W 2009 r. po raz pierwszy w okresie obejmującym ostatnie 10 lat Polska odnotowała dodatnie saldo w obrotach handlowych z Izraelem i zdołała je utrzymać w kolejnych latach.

  za: https://israel.trade.gov.pl/pl/izrael/wymiana-handlowa/524,co-kupic-a-co-sprzedac.html
  Wspólpraca Polski & Izraela
 • @Wrzodak Z. 09:40:53
  Z dniem 11 sierpnia 2017 roku, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Avivie został postawiony w stan likwidacji.
  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, iż z dniem 11 sierpnia 2017 roku, na podstawie zarządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 10 sierpnia 2017 r. w sprawie likwidacji jednostki budżetowej - Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Avivie (Dz. Urz. Min. Roz. i Fin. z dnia 11 sierpnia 2017 r. - poz. 152), Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Avivie został postawiony w stan likwidacji, co oznacza zaprzestanie aktywności promocyjno-informacyjnej z dniem rozpoczęcia likwidacji.

  Termin zakończenia likwidacji ustalono na dzień 15 grudnia 2017 r.

  Od dnia otwarcia likwidacji Wydział podejmuje wyłącznie czynności mające na celu likwidację Wydziału oraz czynności niezbędne do zakończenia bieżących zadań promocyjnych wykonywanych przez Wydział.

  Więcej informacji: http://www.mf.gov.pl/documents/764034/5878323/Dz.+Urz.+Min.+Roz.+i+Fin.+z+dnia+11+sierpnia+2017+r.+-+poz.+152+-

  Z poważaniem,

  Zespół WPHI Tel Aviv w likwidacji

  za: https://israel.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/254101,likwidacja-wydzialu-promocji-handlu-i-inwestycji-w-tel-avivie.html
  Wspólpraca Polski & Izraela
 • @adevo 17:50:38
  Proponuję skorzystać z porady lekarza psychiatry.
  Wybory - 13 października. 1Polska - zbiera podpisy
 • @adevo 17:02:30
  Szanowny Panie, ten tytuł " Udajecie głupoli..."proszę odnieść do własnego wpisu.
  Wybory - 13 października. 1Polska - zbiera podpisy
 • @Stara Baba 15:16:45
  Ależ tak miało być. Kilka lat spotkań i ewidencjonowania co bardziej aktywnych osób, ale ciągle bez programu i struktur. System zlecił, a "wybrani" wykonują. Niech p. Konrad Daniel odpowie na proste pytanie: na co stracił kilka lat, aby teraz w 3 tygodnie zainicjować anarchię i improwizowane "pospolite ruszenie" ?
  Utrwalać jak najgorsze cechy polskiej działalności publicznej. Zadanie wykonane !
  Wybory - 13 października. 1Polska - zbiera podpisy
 • WPS
  A mówią, że kundle, to najinteligentniejsze psy? Nie dotyczy to jednak emigracyjnej mutacji anglo- syjonistycznej:))) Pisze kundel, że 3 siła, która poprzednio zbakamucila ponad 1300000 wyborców głosujących na polityczną dziwkę Pawła Kukiza ( był za UE, za banderlandem, najczęściej za Kaczorsztajnem itd.) teraz nie może zebrać 120 tyś. podpisów pod listami. Wniosek: polityczną dziwkę straciła zaufanie. Raz k...a zawsze k....a !
  Dalekowzroczna strategia polityczna Pawła Kukiza
 • @zadziwiony 19:36:12
  Lubię i cenię Rosjan i mam tam wielu znajomych, a może nawet przyjaciół, ale patrzę na Rosję z szacunku i obawy, obiektywnie i krytycznie. Tak jak czyni to wielu patriotów rosyjskich. Dlatego proszę, żebyście panowie w przeciwieństwie do bezmyślnie, " polskiej" rusofobii nie uprawiali " polskiego, bezrozumnego " prorosyjskiego" wazeliniarstwa. Rosja współczesna ma wielkie spoleczne i gospodarcze problemy wewnętrzne i powodowane przez jej wewnetrznych wrogow i i ich zagraniczne centrale.Syjonistycza oligarchia jest przekleństwem Rosji.
  Kłamstwa dr M. J. Chodakiewicza o Powstaniu Warszawskim
 • @Oscar 14:22:02
  A dzisiaj jest jak w Warszawie, a nawet gorzej, bo znacznie dłuższe są linie metra, a tam głównie odbywa się czytelnictwo. Obecnie jednak 50- 70% pasażerów opatrzonych jest w ekrany telefonów komórkowych. Proces hipnozy i zombiryzacji( tak określa to zjawisko patriotyczną socjologia rosyjska) głównie młodzieży trwa. Efektem jest masa społeczną równie podatna na socjo sterowanie, jak to ma miejsce w Polsce.
  Kłamstwa dr M. J. Chodakiewicza o Powstaniu Warszawskim
 • WPS
  Dla przypomnienia:

  https://www.youtube.com/watch?v=EPTJVcbzvgw
  Czy POPiS po wygranych wyborach wdroży podatek katastralny?
 • @ZBYSZEK49 22:46:28
  Dla ścisłości, WPS w przypadku tytułowego tekstu pełni jedynie rolę posłańca. Autorstwo tekstu należy do osoby z grona Klubu Inteligencji Polskiej.
  Czy POPiS po wygranych wyborach wdroży podatek katastralny?
 • WPS
  Aferzyści są " wśród nas", szczególnie na szczytach PO-PiS-SLD

  https://www.youtube.com/watch?v=WAaRDezv3ss
  Czy POPiS po wygranych wyborach wdroży podatek katastralny?

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031